„Pokalbiai su Audriu Antanaičiu“: Silvos metodas – ką gali žmogaus protas? (video) (1)

Audrys Antanaitis, Rasa Bartninkaitė | Alkas.lt, nuotr.

Audrys Antanaitis, Rasa Bartninkaitė | Alkas.lt, nuotr.

XX amžiaus viduryje Chosė Silvos atrastas proto suaktyvinimo būdas, atrodytų, turėjo pasaulį pakeisti iš esmės. Chosė Silva teigia, kad atsipalaidavus ir suaktyvinus retai naudojamą dešinįjį smegenų pusrutulį, įgaunama kūrybiniai gebėjimai, išmokstama išsigydyti ir gydyti įvairiausias ligas. Dar daugiau – įgijus šiuos gebėjimus, kuriuos galima panaudoti tik geram, atsiranda galimybė pakeisti pasaulį – daryti jį geresnį, o žmones paskatinti gyventi ne vien sau, bet ir savo artimajam.

Gražios mintys. Bet su Silvos metodu, bent jau kol kas atsitinka taip pat, kaip su daugeliu įdomių ir patrauklių dalykų bei mokymų. Jį praktikuoja keli milijonai žmonių, tačiau abejingas pasaulis toliau gyvena iš inercijos, labiau domėdamasis kiemo problemomis, o ne esminio pasikeitimo galimybe.

Kodėl taip? Ar žmonės bijo kažko naujo? Tingi? Nepasitiki? Per sunku? Ar… neverta?

Ir kas yra tas Silvos metodas apskritai? Apie tai Audrys Antanaitis kalbasi su Silvos metodo instruktore Rasa Bartninkaite. Filmavo Arūnas Sartanavičius.

Kategorijos: Alko radijas, Gamta ir žmogus, Pokalbiai su Audriu Antanaičiu, Psichologija, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: