Teisme sprendžiamas G. Kildišienės ir VTEK ginčas (1)

Greta Kildišienė | Alkas.lt nuotr.

Greta Kildišienė | Alkas.lt nuotr.

Vilniaus apygardos administracinis teismas išnagrinėjo administracinę bylą pagal buvusios Seimo narės Gretos Kildišienės skundą Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai (VTEK) dėl sprendimo panaikinimo ir savo sprendimą skelbs rugpjūčio 10 d., praneša teismas.
G. Kildišienė kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą, prašydama panaikinti kaip nepagrįstą Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos sprendimą, kuriuo VTEK nusprendė pripažinti, kad G. Kildišienė, privačių interesų deklaracijoje nenurodžiusi duomenų apie tai, jog naudojasi UAB „Agrokoncernas” priklausančiu automobiliu, pažeidė viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatymo nuostatą, numatančią pareigą deklaruoti artimus asmenis ar kitus žinomus asmenis arba duomenis, dėl kurių gali kilti interesų konfliktas. Ji taip pat prašo teismo priteisti bylinėjimosi išlaidas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

1 komentaras

  1. Aistis:

    Tuo Greta Kildšienė, valdoma Karbauskio, dar kartą keliama į viešąją erdvę, lyg būtų to verta. Nemokša per Karbauskio pinigus ir protegavimą buvo patekusi į geriausius Valstybėje barščius, ir gerai, kad buvo PAVĖLUOTAI išspjauta. Dabar Karbauskis nerimsta dėl praradimo ir ima bylinėtis… TUO TIK DAR LABIAU KENKDAMAS SAU IS VALSTIEČIŲ PARTIJAI – PARODYDAMAS, KIEK MENKAI IŠPRUSĘS IR KOKIOS MENKOS KULTŪROS JIS IR VALSTIEČIAI YRA. Visa tai – tik gėdingi patrypčiojimai ant parodinės bačkos. Liūdna, kad neįvertinome kaimiškos kultūros prieš rinkimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: