Sostinės moksleiviams – daugiau pasirinkimo, kaip turiningai praleisti vasarą (0)

vaikai | runnersworld.co.za nuotr.

vaikai | runnersworld.co.za nuotr.

Pasibaigus mokslo metams, mažųjų vilniečių laukia smagus vasaros stovyklų metas – Vilniaus savivaldybė šįmet remia 110 vasaros stovyklų, kurias lankyti galės net apie 7 000 vaikų.

Šiemet įvairioms stovykloms paremti konkurso būdu savivaldybė skyrė net 85 tūkstančius eurų, tai – beveik trigubai daugiau nei pernai.

Sostinės moksleiviai galės pasirinkti, kur prasmingai ir įdomiai leisti vasaros atostogų dienas. Mieste ir daugelyje Vilniaus švietimo įstaigų šią vasarą veiks pramoginės, poilsinės, sveikatinimo bei ugdančios vaikų ir jaunimo stovyklos. Stovyklas galės lankyti apie apie 7000 vilniečių, iš kurių 2000 – socialiai remtinų vaikų, kuriems bus taikomos specialios stovyklų kainos, praneša savivaldybė.

Vaikams – daugiau įdomių užsiėmimų netoli namų: net 49 stovyklos bus organizuojamos sostinės mokyklų patalpose. Moksleiviams siūlomos įdomios sporto stovyklos – futbolo, stalo teniso, Capoeiros, imtynių, regbio ir kt., taip pat vilniečiai galės rinktis iš daugelio gamtos pažinimo, turistinių, kūrybinių, muzikos ar edukacinių stovyklų.

Vilniaus savivaldybė vaikų vasaros stovyklas remia jau vienuoliktus metus. Per visą programos rėmimo istoriją jose stovyklavo apie 55 tūkst. vilniečių.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: