B. Matelis palieka LVŽS frakciją Seime (video) (8)

Bronislovas Matelis | sustabdyta vaizdo įrašo akimirka

Bronislovas Matelis | sustabdyta vaizdo įrašo akimirka

Sausio 26 d. Seimo narys Bronislovas Matelis nutarė palikti valdančiąją Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakciją Seime.

B. Matelis sakė kol kas neketinąs šlietis prie jokios politinės jėgos, todėl dirbsiąs Mišrioje Seimo narių grupėje.

Žurnalistas B. Matelis į Seimą išrinktas vienmandatėje Nevėžio apygardoje, tačiau jis kaip nepartinis kandidatas buvo įrašytas ir į LVŽS kandidatų sąrašą.

Šiam politikui pasitraukus iš LVŽS frakcijos, joje liks 56 nariai.

 

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

8 komentarai

 1. LVZS gerbėjas:

  Ponas iš ratų – ratams lengviau

 2. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Man atrodo, kad pono Seimo nario Bronislovo Matelio elgesys nėra tinkamas. Pono R.Karbauskio ir ponios G.Kildišienės asmeniniai, jei tokie buvo ar nebuvo, reikalai yra tiktai jų asmeniniai reikalai ir ne visuomenės reikalas juos analizuoti, netgi tada, kai šie asmenys yra vieši, o buvo nevieši. Seime turi būti sprendžiami ne asmeniniai dviejų žmonių santykiai, o Valstybės reikalai. Taigi visai neseniai 2016-12-17 visiems Seimo nariams ir jų padėjėjams emailu buvo išsiustas 2016-12-08 straipsnis “Seimo konstituciniai nusikaltėliai” (straipsnio elektroninis adresas) ir ankstesnis 2016-11-14 straipsnis “Bulvarinis rinkimų balaganas” (straipsnio elektroninis adresas) tam tikslui, kad supažindinti naujos 2016 metų sudėties LR Seimą su jo teisine padėtimi, neteisėtu antikonstituciniu išrinkimu ir užtikrinti, kad kiekvienas Seimo narys būtų supažindintas ir atsakingai į tai reaguotų. Tačiau nei Bronislavas Matelis, nei kiti Seimo nariai, nei jų padėjėjai niekaip nesugebėjo parašyti net vienitelio žodelio “Gavau”. Tai noriu ir paklausti, ar iš tikro ponui B.Mateliui labiau rūpi Valstybės reikalai ar asmeniniai R.Karbauskio ir G.Kildišienės reikalai? Akivaizdžiai Valstybės reikalai jam taip labai NERŪPI, kaip ponios G.Kildišienės reikalai ir ką ji kada pasakys ar galės pasakyti. Gal ponia G.Kildišienė ne taip pažiūrėjo į B.Matelį ar dėmėsio neparodė? Beje jos prasižengimai palyginus su kitų seimūnų, Seimo konstitucinių nusikaltėlių prasižengimais, yra toks menkas, kad net ir gėda būtų kalbėti apie tai. O va ponas B.Matelis nori kalbėti apie tai nors tu ką.
  Privalo žinoti ir 2016-9-11 straipsnio esmę “Ultimatumas Seimui dėl LR teisinių pagrindų griovimo”. Kas tamstai laiko būrną užčiaupęs ir kas tamstos burną atčiaupia? Tai ir noriu čia viešai pono B.Matelio, kaip save išsikėlusio, paklausti: Ar tamstai rūpi pačio buvimo Seime teisėtumas? Sumoje darau išvada, kad B.Matelio elgesys yra netinkamas, nes neišsprendžia jokios valstybės problemos, liko tik plepėjimas. Jo veikimas atrodo, kaip opozicijos politinis užsakymas. GĖDA.

 3. piz...iec:

  Lietuviškas žurnalyzdas yra fatalinė diagnozė

 4. Jurgis:

  Kodel LRT Jakilaitis neuzdave B.Mateliui klausymo apie jo paties moralini veida? B.Matelis pats Panevezyje ne taip ir senai suarde seima turincia du vaikus. LRT ir Liet.rytas matomai ta pati seima, kompromatai cia negalimi. Tai tik dar karta irodo, kaip yra draskoma dorai pradejusi dirbti Valstieciu ir Zaliuju sajunga. DELFI, lrytas, 15 min., LRT … draskys Lietuva tol ,kol pati tauta juos neismes i siukslyna!!!

  • Gustavas:

   Gerb. Jurgi, gal dar žinai kas iš dorai pradėjusios dirbti Valstiečių ir Žaliųjų sąjungos ką nors nubombino, suvedžiojo, ar išskyrė, nuslėpė mokesčius, nedeklaravo, apsivogė. Klok iš eilės, negaišk, nes dar 56 laukia.O tai kiekvienu atveju komentaruose reiks aleliuje rašyt.

 5. Pikc:

  Pagal to Matelio pasisakymą, susidaro įspūdis, kad prasideda “Skvernelio chebros” atsiskyrimas nuo “Karbauskio chebros”. Nelabai nustebčiau, nes dar rinkimams nepasibaigus Skvernelis jau stojo prieš Karbauskį dėl pastarojo pozicijos liberalų atžvilgiu. Antra vertus, gali būti, kad iš Karbauskio kompaniją sužlugdyti norinčios šutvės Matelis tiesiog gavo “pasiūlymą, kurio negalėjo atsisakyti”. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: