Olimpinis krepšinis: Ispanija sumalė į miltus Lietuvą 109:59 (tiesioginė transliacija, video) (6)

Sustabdyta vaizdo įrašo akimirka

Sustabdyta vaizdo įrašo akimirka

Naktį iš rugpjūčio 13 į 14 d. 1 val. Lietuvos laiku Rio de Žaneiro olimpiadoje Lietuvos krepšinio rinktinė gėdingai pralaimėjo Ispanijai  109:59 (26:11, 23:18, 36:16, 25:14).

Rugpjūčio 12 d. mūsiškiai nugalėję Argentiną  savo grupėje išėjo į pirmą vietą ir jau užsitikrino kelialapį į ketvirtfinalį.

Ispanai patyrę du pralaimėjimus šiuo metu užima 5 vietą B grupėje. Trečiose rungtynėse jiems pavyko įveikti Nigeriją 96:87 ir išsaugoti viltis patekti į kitą rungtynių etapą.

Iki šios dienos rungtynių pagal pelnomus taškus ispanai olimpiadoje užėmė 8 vietą (77 taškų), dvitaškius metė 35 nuoošimčių, tritaškius – 25 nuošimčių taiklumu. Lietuvos rinktinė per rungtynes pelnė 84 taškus ir pagal tai užėmė 4 vietą nusileisdama JAV (110 tšk.), Australijai (90 tšk.) ir Argentinai (85,7 tšk.).

Žiūrėkite Lietuvos ir Ispanijos rungtynių tiesioginės transliacijos vaizdo įrašą per play.tv3.lt:

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

6 komentarai

  1. S:

    Čia gėda. Reikėjo prie žaidžiant pasiklausyt dainos “nesikankink dėl medalio…”. Gal tada nebūtų tų kvailų šypsenų pradžioj ir rungtynės kitaip būtų pasibaigę.

  2. žaltys:

    Čia ne ta religija kuri išsprendžia tautiečių būties klausimus.

  3. Bartas:

    Nieko baisaus. Varžytuvės yra varžytuvės. Kai mūsiškiai, du kartus nugalėjo ispanus buvo smagu. Taip. Pralaimėjo vyrai , na ir kas – rytoj laimės. Lietuva, Lietuva!!!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: