Lietuviški gaminiai bus pristatomi Niujorke (0)

ZUM nuotr.

ZUM nuotr.

Birželio 26–28 dienomis Niujorke ketinama pristatyti lietuviškus gaminius. Tarptautinėje parodoje „Summer fancy food show 2016“ dalyvaus net keliolika įmonių, tad parodos lankytojai turės galimybę paragauti lietuviškų pieno ir mėsos bei konditerinių gaminių.

Kasmet vykstanti paroda – tai vienas didžiausių renginių Šiaurės Amerikoje, į kurį susirenka gausus būrys mažmeninės ir didmeninės prekybos, maisto pramonės, maitinimo, gamybos, aptarnavimo paslaugų atstovų. Praėjusiais metais tarptautinė paroda „Summer fancy food show 2015“ sulaukė rekordinio skaičiaus per visą savo 61 metų istoriją dalyvių ir lankytojų.  Parodoje dalyvavo daugiau nei 2600 dalyvių iš 50 pasaulio šalių ir regionų. Parodoje apsilankė importuotojai, eksportuotojai, didžiųjų prekybos centrų atstovai, didmenininkai iš daugiau nei 100 pasaulio šalių (JAV, Argentinos, Brazilijos, Japonijos, Maroko, Lenkijos, Tailando, Australijos).

Šiemet taip pat tikimasi sulaukti dalyvių iš daugiau nei 50 pasaulio šalių ir daugiau nei 25 tūkstančių lankytojų. Parodos „Summer Fancy Food Show 2016“ metu bus organizuojami įvairūs seminarai, konferencijos: „Prekyba išskirtinėmis prekėmis“, „Verslo pradžios pagrindai maisto sektoriuje JAV“, informaciniai pranešimai įvairiomis temomis. Taip pat vyks „Innovative Product Showcases“ apdovanojimai.

Daugiausia 2015 m. į Jungtines Amerikos Valstijas eksportuota pieno ir pieno gaminių, paukščių kiaušinių, natūralaus medaus, gyvūninės kilmės maisto gaminių – už 27 mln. EUR, malybos gaminių, salyklo, krakmolo, inulino, kviečių glitimo – už 11 mln. EUR, gaminių iš mėsos žuvies arba vėžiagyvių, moliuskų arba kitų vandens bestuburių – už 961 tūkst. EUR, gaminių iš javų miltų, krakmolo arba pieno, miltinių konditerijos gaminių – už 2 mln. EUR, įvairių maisto gaminių – už 1,5 mln. EUR.

Lietuvos įmonių jungtiniame 83,16 kv. m („North“ salėje) stende numatoma pristatyti Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės subjektų veiklą ir gaminius.

Tarptautinėje parodoje „Summer fancy food show 2016“ Lietuvos įmonių jungtiniame stende dalyvaus atstovai iš šių įmonių ir savo veiklą bei gaminius pristatys: AB „Rokiškio sūris“ (pristatomi gaminiai – kietieji sūriai), UAB „Naujasis Nevėžis“ (pristatomi gaminiai – sausi pusryčiai), AB „Vilkyškių pieninė“ (pristatomi gaminiai – sūriai, glaistyti varškės sūreliai, sūrio gaminiai su augaliniais riebalais), UAB „Marijampolės pieno konservai“ (pristatomi gaminiai – pieno konservai, pieno miltai, sviestas), UAB „Mantinga“ (pristatomi gaminiai – saldūs šaldyti kepiniai, duonos gaminiai, atvėsinti užkandžiai), UAB „Meškėnas“ (pristatomi gaminiai – šokoladas ir jo gaminiai), UAB „Cerera Foods“ (pristatomi gaminiai – sausi pusryčiai), AB „Žemaitijos pienas“ (pristatomi gaminiai – kietasis sūris „Džiugas“, glaistyti varškės sūreliai „Magija“, sūrio lazdelės „PIK NIK“) ir MB „Vyno guru“ (pristatomi gaminiai – įvairių rūšių vynas, alkoholiniai gėrimai).

Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės subjektai dalyvaus tarptautinėje parodoje savarankiškai ir pristatys savo veiklą ir produkciją: AB „Pieno Žvaigždės“, UAB „Gudobelė“, UAB „Liūtukas ir KO“, UAB „Švenčionių vaistažolės“ ir Lietuvos mėsos perdirbėjų asociacija.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: