Prasideda didžiausios Lietuvoje skautų organizacijos vadovų sąskrydis (0)

T. Rimkaus nuotr.

T. Rimkaus nuotr.

Šiandien, rugpjūčio 21 dieną, Skautų slėnio stovyklavietėje prasideda didžiausios Lietuvoje skautiškos organizacijos Lietuvos skautijos vadovų sąskrydis.

Lietuvos skautija – tai didžiausia skautiška organizacija Lietuvoje, vienijanti per 2500 skautų iš visos Lietuvos. Šiandien, kasmetiniame organizacijos vadovų sąskrydyje susirinks per 100 narių, savo laisvalaikį skiriančių jaunimo ugdymui ir skautiškų vertybių puoselėjimui.

Šįmetė Lietuvos skautijos vadovų sąskrydžio tema – „Budėk!“ – glaudžiai siejama su organizacijos šūkiu, skautų padėtimi ir paskirtimi visuomenėje, taip pat – Lietuvą supančia politine situacija ir jos keliamomis grėsmėmis. Apie tai sąskrydyje kalbės Lietuvos Respublikos Krašto apsaugos ministerijos lektoriai, o apie piliečių vaidmenį ginant valstybę pasakos Vyr. leitenantas Arvydas Čepukėnas.

Šis sąskrydis – vienas pirmųjų renginių, skirtų Lietuvos skautijos dvidešimtmečio jubiliejui paminėti. Pagrindiniu šios dvidešimtmečio šventės akcentu taps rugsėjo 11 dieną, Lietuvos Respublikos Seime vyksianti konferencija „Lietuvos skautija prieš ir po dvidešimties metų“.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: