M. Povilaitytė ir I. Dumbauskaitė iškovojo Europos žaidynių bronzą (video) (0)

LTOK, V. Drangino nuotr.

LTOK, V. Drangino nuotr.

Birželio 20 dieną lietuviai pirmosiose Europos žaidynėse Baku (Azerbaidžanas) pelnė antrąjį medalį. Kovą dėl bronzos laimėjo paplūdimio tinklininkės Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė.

Lietuvės 2:0 (21:19, 21:19) nugalėjo Lauros Giombini ir Giulios Toti dvejetą iš Italijos.

„Žiauriai geras jausmas. Po pralaimėto pusfinalio buvome pakankamai liūdnos, be nuotaikos. Bet grįžusios į kaimelį supratome, kad nieko dar nepraradome, galime laimėti medalį. Nusiteikėme, net ir mūsų šypsenų pamatėte, ir rungtynės gražios buvo. Mes mėgavomės tinkliniu, mažai klydome. Atrame sete gal kiek išsiliejo emocijos, psichologiškai nesusitvardėme. Bet paskui vėl viskas buvo gerai. Labai džiaugiamės“, – prisipažino M.Povilaitytė netrukus po lemiamos dvikovos dėl bronzos medalio.

I.Dumbauskaitė tuo metu keliavo į dopingo kontrolę. Tiesiai iš jos I.Dumbauskaitė atskubėjo į apdovanojimo ceremoniją. Pagrindinėje palūdimio tinklinio aikštėje stipriausios žaidynių komandos ant smėlio šįkart žengė jų garbei patiestu kilimu. Medalius prizininkėms ant kaklo užkabino Europos olimpinių komitetų prezidentas Patrikas Hikey.

Tai jau antrasis Lietuvos medalis pirmosiose Europos žaidynėse. Kanojininkas Henrikas Žustautas iškovojo auksą.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Ievą Dumbauskaitę ir Moniką Povilaitytę Europos sporto žaidynėse Azerbaidžane iškovojusias bronzą paplūdimio tinklinio varžybose.

„Jau ne pirmą kartą džiugindamos savo trenerius ir artimuosius įspūdingomis pergalėmis, sėkmingai garsindamos Lietuvos vardą, Jūs esate pavyzdys visiems jauniesiems mūsų šalies sportininkams.“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė sportininkėms palikėjo neprarasti užsidegimo, tikėjimo savimi ir ryžto siekti naujų aukštumų.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius sveikina Azerbaidžano sostinėje Baku vykstančių Europos žaidynių paplūdimio tinklinio turnyro moterų varžybose bronzos medalius iškovojusias Lietuvos atstoves Monika Povilaitytę ir Ieva Dumbauskaitę.

„Sveikinu sportininkes ir dėkoju už puikų pasirodymą, atnešusį medalius Lietuvai. Nuoširdžiai džiaugiuosi šia sėkme ir didžiuojuosi Jumis, garbingai atstovavusias mūsų šalį. Jūsų sutelktos pastangos ir atkaklumas kovoje yra įkvepiantis kelio į pergalę pavyzdys“, – sako premjeras A. Butkevičius.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: