Rusų teroristiniai daliniai telkia pajėgas prie skiriamosios linijos (2)

Rusijos vermachtas Ukrainoje

kasparov.net nuotr.

Ukrainos Karinių–politinių tyrimų centro vadovas Dmitrijus Tymčiukas pranešė, kad šiai dienai teroristiniuose rusiškuose daliniuose Donbase yra nuo 30 000 iki 33 000 karių.

„Vieningai  centralizuotai vadovaujamame DNR ir LNR išdėstyti 2 kariniai korpusai teroristinių Rusijos pajėgų (apie 30-33 tūkstančiai žmonių). Iš jų tik 15-20 nuošimčių turi Ukrainos pilietybę, likusieji – samdiniai iš Rusijos“, – rašoma D. Tymčiuko pranešime Feisbuke.

Be to teroristinių organizacijų vadovybė toliau vykdo „mobilizacijos priemones“. Okupuotų teritorijų įmonėse ir šachtose yra masiškai sudaromi taip vadinamieji darbininkų mobilizacijos sąrašai motyvuojant pasiruošimu „Ukrainos armijos puolimui“.

D. Tymčiukas taip pat pranešė, kad praeitą parą rusiškieji teroristiniai daliniai bandė pulti Artemovsko kryptimi. Buvo apšaudyti Ukrainos kariai Sčastje, Donecko bei Marijanovsko ir Krasnogrovkos vietovėje, Avdejvkos-Peski ruože.

Pasak D. Tymčuko yra toliau vykdomas priešo pajėgų gyvosios jėgos ir karinės technikos telkimas. Į šiaurę nuo Novoazovsko sutelkta taktinė rusiškųjų-teroristinių pajėgų grupė sulaukė pastiprinimo: 4-ių tankų, 3-ių BTR-80, 1 BTR-82A, 2-jų BMP-2 ir 4-ių karinių sunkvežimių su kariais.Kai kuriuose Donecko rajonuose pastebėtas slaptas artilerijos ir minosvaidžių sistemų perkėlimas į priešakines pozicijas.  Stebimas sustiprintas rusiškųjų-teroristinių pajėgų karinis pasirengimas okupuotose Luhansko ir Donecko srityse įrengtuose keturiuose „mokymo centruose“. Čia dirba instruktorių komanda sukomplektuota daugiausia iš turinčių karo kovų patirt Rusijos piliečių – karininkų ir samdinių tarnavusių Rusijos Federacijos karinėse pajėgose.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: