P. Porošenko patvirtino, kad Ukraina iš Lietuvos gavo ginkluotės (video) (14)

Petro Porošenko | stop kadras

Petro Porošenko | stop kadras

Sausio 4 d. Kijeve, Ukrainos prezidentas Petro Porošenko pasitarime su Ukrainos karinių pajėgų atstovais  pranešė, kad Ukraina gavo žadėtą ginkluotę iš Lietuvos ir pirmą šiltų drabužių siuntą iš Kanados. Pasak Ukrainos prezidento vakarų partneriai ruošia dar du lėktuvus su neperšaunamomis liemenėmis ir žieminėmis karinėmis uniformomis.

„Mes jau gavome ginkluotę, kurią mums žadėjo mūsų partneriai iš Lietuvos. Taip pat gavome pirmąją šiltų drabužių, karinių batų, įrangos siuntą  iš Kanados. Dabar laukiame dar dviejų lėktuvų atvykimo. Gavome konvojaus siuntą iš Lenkijos ir kitų mūsų partnerių.Visi tie susitarimai kurių mes priėjome per pastarąjį mėnesį  yra vykdomi pagal tikslų tiekimo grafiką“, – pareiškė P. Porošenko per Ukrainos TV „5-tąjį kanalą“.

Ukrainos prezidentas pabrėžė, kad šalių partnerių dėka vykdant ketvirtą karinės mobilizacijos šaukimą kariai bus aprūpinti visomis būtinomis priemonėmis.

Kiek anksčiau P. Porošenko sakė, kad sausio 5 d. kariniame poligone prie Žitomiro Ukrainos armijai bus perduota eilinė karinės tecchnikos partija – 100 vienetų šarvuočių.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

14 komentarų

 1. Perkūno Paukštis:

  Va čia jau rimčiau. O tai anksčiau jiems siųsdavo tik naktinio matymo žiūronus ir paklodes.

 2. )..(:

  o tai kodel ginkluotes nesiuncia jankiai tiesiogiai ?vistiek ,jau visi supranta,kad musu valdziagyviai tarpininkauja velniams.

  • Perkūno Paukštis:

   Būtų dar šaunu, kad visos “NATĖS” susimestų po laivą, ir dar iš prancūzų Ukrainai nupirktų Putkės Mistral’į. Nujauti kokiam reikalui ?

  • one:

   Jeigu Lietuva tarpininkautų JAV ir Ukrainai, tai mums būtų tik į naudą, iš tarpininkavimo dar ir nubyrėtų už logistiką, sandėliavimą ir tt.
   Deja yra kitaip – JAV jau seniai laikosi požiūrio kad čia Europos reikalas ir užsiima kitais reikalais. Kitu atveju koloradai būtų seniai sutvarkyti su JAV galimybėmis.

   • Perkūno Paukštis:

    Lietuva turi ligi dantų ginkluotą ir technologijomis apsikarsčiusį greitojo reagavimo būrį, ar kažką panašaus. Patikėk, ten vyriokai dirbai kaip kyborgai, tad iš karto būtų sunaikinti bet kokie “žaliųjų žmogeliukų” židiniai.
    Ukraina tokius darinius tik kuria. Lauk rezultatų.

 3. vabalas:

  Ginklais žalojami ir žudomi žmonės. Matau, kad kažkas didžiuojasi prisidėjes prie to. Apgailėtina.
  Dar apie Porošenko. Forbes turtingiausių pasaulio žmonių sąraše šitas veikėjas yra 130 vietoje, su 1,6 milijardo JAV dolerių turtu. Prajuokino kažkada skaitytas Porošenko pareiškimas, kad jis kovos su oligarchija. Ar ne keista, kai tokius žodžius sako vienas didžiausių Ukrainos oligarchų, šokolado (ir ne tik) karalius. Iš kur tokie turtai ir tokia įtaka? Ogi iš bandito tėvelio, kuris 1986 metais sėdo į kalėjimą už stambaus masto vagystes. O paties Porošenko pagrindinis versliukas buvo pinigų plovimas tuometinei Ukrainos administracijai. Vėliau ginkluotos grupės dalinosi tarpusavyje valstybės turtą ir Porošenko su tėveliuku aktyviai dalyvavo šiuose procesuose. Taip šeimynėlė sukūrė kriminalinę imperiją, kurios tikslas visada buvo ir dabar yra tik babkės į tinkamas kišenes. O šalies nepriklausomybė, žmonių gerbūvis ir kitos, tarp kitko, gana miglotos idėjos, yra tik dūmų uždanga, toks masalas kvailiukams, kurie guldo galvas. Iš esmės Porošenko yra mūsų Uspaschiko analogas, tik su žymiai kruvinesnėmis rankomis. Ir negalvokit, kad Rusija jam yra toks jau didelis priešas. Aišku, jis daug investavo ir toliau investuoja į antirusiškus projektus, tačiau neužmiršta sukti ir savo, dabar jau švariai ir legaliai atrodančio verslo Rusijoje, kuris, aišku, kol kas patiria tam tikrus sunkumus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: