P. Šliužas įsigeidė kurti partiją (10)

Pranciškus Šliužas | DELFi nuotr.

Pranciškus Šliužas | DELFi nuotr.

Pranciškus Šliužas su bendraminčiais kuria politinę partiją, kurią nori pavadinti „Gimtuoju  kraštu“.

Kreipimesi, kurį iniciatoriai ketina pradėti platinti netrukus, užsimenama ir apie neįvykusį referendumą prieš žemės pardavimą užsieniečiams, ir apie ketinimus „visuotinės diskusijos pagrindais“ keisti Konstituciją.

Politinei partijai įsteigti būtina, kad ji Lietuvos Respublikoje turėtų ne mažiau kaip du tūkstančius steigėjų.

Šie savo ar savo atstovų suvažiavime (susirinkime) turi priimti politinės partijos įstatus, programą ir išrinkti valdymo organus.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .

10 komentarų

 1. Kažin:

  O ką, ar Šliužas ne tokio paties lygio politikas, kaip kiti dabar Seime, valdžioje esantieji…

 2. Vadis:

  Visi stojam į partiją!!!Valio!!!!

 3. Arūnas:

  nejaugi Pranciškui Šliužui visos partijos yra priešai (net ir tos, kurios daug dirbo organizuojant referendumą), kad reikia dar vienos, o gal vadovaujasi nuomone, kad jei atsirado vadas, tai turi būti ir nuosava partija.

 4. Klausimas:

  Ir kam jam ta partija? Per referendumą gana silpnai pasirodė, o dar nori partiją steigti. Kas dirbs Lietuvoje, jei visi partijuosimės?

 5. Uraganų nepalaužtas ,nesumintas neskanių turi šis nuostabus žmogus tikslą ir jo nuosekliai siekia ir ne už kalnų diena kaip Jis pasieks.Manau kad Pranciškų siunčia mums nežinomos ,nematomos dideles ne žemes jegos.Stos į jo partiją LR Jaunimas su diedelę energiją bus atkurta šalys.Juk perestrojka baigesi……,reikes Lietuvai nusilenkti perestrojkos režisieriams ir vykdytojams už atliktus darbus.

 6. Manau:

  Manau, kad referendumas būtų pasisekęs, jeigu jį būtų organizavęs kas nors kitas, bet ne ponas Šliužas. Tai žmogus, kuris netraukė, netraukia ir netrauks kitų. Tiesiog nemaloni asmenybė ir tiek.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: