Devintąjame renginyje „TARP“ 24 valandas skambės modernioji poezija iš viso pasaulio (0)

M.Orstadas | organizatorių nuotr.

M.Ormstadas | organizatorių nuotr.

Spalio 11-ąją tarptautinis audiovizualinės poezijos renginys „TARP“  į poezijos parą kvies įsisukti šiuolaikinio meno mėgėjus, skaitytojus, medijų meno atstovus, kinomanus, grafikus, melomanus ir smalsuolius.  Devintą kartą vykstantis renginys šių metų tema „PARAidžiui“ ir netradicine dvidešimt keturių valandų forma per trumpą laiką kvies pažinti šiuolaikinės poezijos formas. Skirtingose sostinės vietose išsidėsčiusi programa apims poezijos pasirodymus, tarptautinės keliaujančios parodos „Judančios raidės“ pristatymą ir ekskursiją po šriftų ir vaizdo junginius Nacionalinėje dailės galerijoje, naujausių didžiausio ir svarbiausio poezijos filmų renginio „ZEBRA“ (Vokietija) filmų peržiūrą viena savaite anksčiau nei įvyks jos premjera Berlyne, konkrečiosios poezijos menininko O. Ormstadas (Ottar Ormstad) (Norvegija) parodos „When“ atidarymą ir paskaitą „Playing with Letters“ ir tik du šimtai klausytojų tilps netikėtoje ofiso erdvėje tam, kad įsiklausytų į eksperimentines eiles muzikoje.

Audiovizualinė poezijos naktis kvies šokti buvusioje redakcijoje

Poezijos  renginio parą  užbaigs  audiovizualinė naktis su tarptautiniais svečiais ir tik vienam vakarui savo muzikines kolekcijas atversiančiais pogrindinės Vilniaus kultūros scenos atstovais.  Netradicinėje ofiso erdvėje, buvusioje žurnalo redakcijoje verslo centre „Verslo trikampis“  pasirodys latvių reperis multiinstrumentalistas TV  Maskava  bei šiuo metu Jungtinėse valstijose gyvenanti estų atlikėja Marija Minerva, kūryboje maišanti elektroninę muziką, avangardinius eksperimentus ir netikėtus video, perkeliant klausytoją į istorijas, kupinas kultūrinių potyrių. Muzikinę program papildys ir  į savo PARAštes pakvies pogrindiniai Vilniaus melomanai Lukas Devita, P. Koketa (Patricia Kokett), Grįžulo Ratai, Žygimantas Mesijus Kudirka. Šioje muzikinėje dalyje susipins asmeninės patirtys ir  netikėti muzikiniai deriniai – nuo meksikietiškos elektronikos,  urban ritual muzikos, tropinio ritmo variacijų iki eksperimentinio garso dizaino su egzotiniais nuokrypiais, pasibeldžiant į klausą ir giluminius jutimus.

Devintasis tarptautinis poezijos renginys „TARP“ kvies skaityti paraidžiui spalio 11 d. nuo 9 valandos ryto iki devintoji valanda išmuš spalio 12-ąją. Dauguma renginių nemokami.

Audiovizualinės poezijos renginys „TARP 2014: PARAidžiui“

09.00–12.00 poezijos pasirodymai (LT)

Transliacija internetu

12.00–14.00 Tarptautinės parodos „Judančios raidės“ pristatymas

Nacionalinėje Dailės galerijoje (Konstitucijos pr.22)

15.00–17.30 ZEBRA poezijos filmų peržiūra (DE)

Vilniaus Planetariume (Konstitucijos pr. 12a). Bilietas 5 Lt.

18.00–19.30 Ottar Ormstad (NO) parodos „WHEN“ atidarymas ir paskaita „Playing with letters“

Restorane „Yucatan“ (Pylimo g. 2/Islandijos g. 6)

20.00–09.00 Maria Minerva (EST/JAV), TV Maskava (LV) koncertai, pogrindiniai Vilniaus melomanų DJ-setai

Verslo centre „Verslo Trikampis“ (Jasinskio g. 16b). Bilietus platina „TicketPro“.

05. 00–09. 00  Konkrečiosios poezijos darbų transliacija

Transliacija internetu.

Kategorijos: Kultūra, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: