Įsigyti Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko lankytojo bilietus tapo paprasčiau (0)

wikimapia.org nuotr.

wikimapia.org nuotr.

Nuo šių metų birželio 10 d. norintys apsilankyti Aukštaitijos nacionaliniame ar Labanoro regioniniame parke privalo įsigyti parko lankytojo bilietą. Įsigyti šių parkų lankytojo bilietus nuo šiol yra paprasčiau – bilietai pradėti platinti „Tiketoje”.

„Skaičiuojame, kad per metus Aukštaitijos nacionaliniame parke ir Labanoro regioniniame parke apsilankys apie 80 tūkst. lankytojų, kuriems privalomi lankytojo bilietai. Todėl buvo būtina užtikrinti šių bilietų prieinamumą ir patogų įsigijimą. Tikimės, jog bilietams tapus lengvai prieinamiems visiškai ar iki minimumo sumažinsime į parkus be lankytojo bilietų atvykstančiųjų skaičių“, – sako Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direktorius Eminuelis Leškevičius.Vienkartinis lankytojo bilietas „Tiketoje“ kainuoja 3,5 Lt (be platintojo mokesčių) ir galioja penkias dienas nuo jo įsigijimo. Metinis lankytojo bilietas kainuoja 35 Lt (be platintojo mokesčių) ir galioja vienerius metus nuo bilieto įsigijimo.

„Tokio tipo bilietus, kaip parko lankytojų leidimai, žmonės nori turėti galimybę įsigyti internetu. Tik internetas suteikia galimybę bilietą pirkti 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę ir tam net nėra būtinas kompiuteris, užtenka telefono“, – antrina bendrovės „Tiketa“ vadovas Andrius Žiauberis.

Už Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko lankytojo bilietus surinkti pinigai bus skirti šių parkų rekreacinės infrastruktūros priežiūrai (atokvėpio vietų, poilsiaviečių ir kai kurių stovyklaviečių remontui, šiukšlių išvežimui) ir informacinės sistemos (stendų ir rodyklių) bei lankomų objektų priežiūros paslaugoms.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: