Teroristai pagrobė 38 numušto Boeing 777 lėktuvo keleivių kūnus (video) (18)

Numuštas Boeing 777 | nuotr. iš youtobe.com

Numuštas Boeing 777 | nuotr. iš youtobe.com

Liepos 19 d. Ukrainos naujienų portalas liga.net pranešė, kad ginkluoti smogikai grasindami fiziniu susidorojimu privertė gelbėtojus 34-ių žuvusiųjų Boeing 777 keleivių kūnus sukelti į jų automobilį tam, kad jie būtų išvežti į Donecką.

Pranešama, kad liepos 18 d. apie 21 val. į žuvusiųjų paieškos zoną gyvenvietės Rassypnoje apylinkėse Šachtiorsko rajone atvykusi 20-ies ginkluotų teroristų grupė ir grasindama susidorojimu privertė gelbėtojus 34 iš 36 tą vakarą rastų žuvusiųjų kūnus perkelti į jų automobilį. Kadangi buvo tamsu tai teroristai dviejų žuvusiųjų kūnų nepastebėjo.

Apie tragedijos aukų pagrobimą taip pat rašo „Donbaso naujienos“: „Ginkluoti smogikai nuvijo gelbėtojus ir iš daugumos jų atėmė visas ryšio priemones. Žuvusiųjų kūnus sukrovė į sunkvežimius kaip maišus. Pasak smogikų, žuvusiųjų kūnus jie žada vežti į Donbasą“, – rašo leidinys.

Šiandien paaiškėjo, kad jau yra nustatytos visų Boeing 777 lėktuvu skridusių asmenų pilietybės. Palaikų tapatybė bus nustatoma Charkove. Gelbėtojams pavyko rasti 186 lėktuvo keleivių kūnus.

PAPILDYTA:

12.35 val.  Vadinamosios „Donecko Liaudies Respublikos“ teroristai ruošiasi išvežti numuštojo Malaizijos keleivinio lėktuvo Boeing 777 nuolaužas į nežinomą vietą. Apie tai savo Facebook paskyroje rašo Donecko srities valstybinės administracijos patarėjas Konstantins Batozskis – praneša liga.net.

„Ryte smogikai į Malaizijos lėktuvo kritimo vietą atgabeno sunkiuosius kranus bei sunkvežimius ir pradėjo lėktuvo nuolaužų perkėlimą nežinoma kryptimi“, – rašo K. Batozskis.

Jis taip pat patvirtino, kad teroristai pervežė 37 žuvusiųjų lėktuvo keleivių kūnus į Donecko srities teismo-medicinos ekspertizės biurą. „Gydytojai dirba kontroliuojami pastatą apsupusių kaukėtų ir ginkluotų žmonių“, – praneša K. Batozskis.

12.54 val. Ukrainiečių gelbėtojai Boeing 777 kritimo vietoje dirba ginkluotų teroristų apsuptyje. Smogikai jiems neleidžia Ukrainos pusei perduoti rastų daiktinių įrodymų ir lėktuvo „juodųjų dėžių“. Apie tai spaudos brifinge pareiškė Ukrainos nacionalinio saugumo ir gynybos (UNSG) informacinio centro atstovas spaudai Andrejus Lysenko.

„Visus įrodymus kurie ten yra smogikai bematant atima,“ – teigė A. Lysenko. Pasak jo teroristai nedraudžia gelbėtojams rinkti įrodymų, net atvirkščiai verčia juos tai daryti: „Tačiau viską atiduoti reikia jiems. Tai yra šie įrodymai negali papulti į oficialios Ukrainos valdžios rankas. Visi įkalčiai šiuo metu yra terorisyų rankose, nes jie visiškai kontroliuoja šią teritoriją“, – A. Lysenkos žodžius cituoja liga.net.

Liepos 20 d. 13 val. Teroristai išsivežė visų 196 aukų, iki šiol rastų oro bendrovės Malaysian Airlines katastrofos vietoje, palaikus, pranešė Ukrainos gelbėjimo tarnybos.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

18 komentarų

 1. N:

  Alkas laiko skaitytojus durnais? Lėktuvas nukrito Donecko respublikoje ir bet kokie Ukrainos žiniasklaidos pranešimai yra melas, nes Ukraina nekontroliuoja padėties ir nežino, kas ten vyksta. O viskas pateikiama lyg ten prie lėktuvo dirbtų Ukrainos atstovai ir šalimais sukinėtųsi “teroristai”. Gal laikas liautis mulkinti žmones?

  • Griežtas:

   Gal pati busi iš to lėktuvo lavonų, kad taip gerai žinai .Donecko respublikoje . O kur tokią rast. Žodžiu ,nejuokink subin…… o tai pradės juoktis.

  • bartas:

   na su donecko respublika, Tamsta, jau per daug. Būk rimtesnis. Nes Pietryčių Lietuvoje kuriasi lenkų liaudies respublika. Tokią irgi jau įteisini ar dar palauksi.

   • N:

    Faktiškai Donecko respublika yra. Patinka ar nepatinka – kiekvieno asmeninis reikalas. Faktiškai Kijevas nekontroliuoja jos teritorijos didelės dalies (Donecko srities ribose turiu omenyje). Lenkai nėra etniniai Lietuvos gyventojai. Ukrainos Rytuose padėtis visai kitokia. Nei ukrainiečiai, nei rusai ten nėra etniniai gyventojai. Bet Rusija tas teritorijas valdo jau apie 300 metų, o apie ukrainiečius prieš 300 metų nei kalbų nebuvo.

    • jo:

     Faktiškai yra jokia ne Donecko respublika, o yra Rusijos diversantų užgrobta Ukrainos teritorija. Rusija tas teritorijas valdė kaip ir beveik visą Ukrainą, bet tai nesuteikia Rusijai teisių atsiplėšti kokią nors Ukrainos dalį. Jau ir taip Rusija seniai yra atplėšusi ir surusinusi Rostovo ir Kubanės kraštą.
     Riba tarp Rusijos ir Ukrainos labai gerai pažymėta šitame 1914m. Rusijos Imperatoriškosios Mokslų Akademijos išleistame žemėlapyje (), stora raudona linija tarp žalios spalvos (ukrainiečiai) ir rausvos spalvos (rusai).

     • N:

      Ir ką tas žemėlapis įrodo? Pirma, nėra jokios ukrainiečių (tokio žodžio nėra) – visos kalbos su ros, rus. Antra, jei tikėti tuo žemėlapiu, tai Lietuva “užgrobusi” “iskonno slavianskije” žemių ir Vilnius tikrai ne lietuvių.
      Tik kažkodėl ten didžioji dalis gyventojų yra rusai, o ne ukrainiečiai. Ką, 7 milijonai abiejų sričių gyventojų kažkokius kelis šimtus “teroristų” įsileido? Referenduman kaip baronai ėjo ir balsavo už nepriklausomybę? Nekliedėk nesąmonių. Jei žmonės nebūtų jų palaikę, tai pačioje pradžioje būtų išmėžę, kol dar nebuvo įsitvritinę. Lygiai tas pats Vakarų Ukrainoje – banderininkus palaikė didesnė dalis, tai jie ir užgrobė valdžią. Jei žmonės nebūtų palaikę, tai būtų įsitvirtinusios prorusiškos jėgos. Kas nepatinka? Ar piliečių valia nieko nereiškia? Ar ji reiškia kažką tik tuomet, kai to reikia valdžiai? Ar valdžia turi teisę nurodinėti, kaip kam gyventi ir ar tokią teisę turi kitos šalys? Dar kartą kartoju, kad Ukraina tai ne Lietuva ir nereikia čia jokių paralelių su lenkais ir Lenkija išvedinėti.

 2. bartas:

  O ukrainiečiai sako , kad pavadinimą ” Rusia ” maskoliai pasisavino iš jų. Matyt tuo laiku , kai buvo užpulti mongolų. Dar galiu pasakyti apie tokį dalykėlį. Praeis dar pusšimtis metų ir galėsi tvirtinti, kad Karaliaučių rusai valdo teisėtai, nes praėjo daug laiko. Visas 100 m. Ir Karaliaus Vytauto klausimas vokiečių ordino magistrui- kur tavo tėvonija, liko be atsako. Bet kadangi praėjo laaaabai daug laiko, rusų ,Lietuva, kur jų tėvonija nepaklaus. Didelis ir piktas mažam neatsakys.

 3. Bondarev:

  Alexandre Bondarev Ilarionovo bloge liepos 18, 2014 01:27 pm parašė kodėl lėktuvas skrido per Donecką, kodėl Ukraina neuždarė oro kelio:
  Украина как раз закрыла, ниже 10000 м. Выше летали.
  А вот тут выяснилось, что РФ за часы до трагедии закрыла четыре воздушных коридора, в том числе для МН17, который не должен был пролетать над ДНР.
  “The Malaysian plane was flying on an active route used by commercial airlines every day. Hours before the crash, Russia closed four airways near the Ukrainian border, including one that was a continuation of Flight 17’s route”.
  http://www.nytimes.com/interactive/2014/07/17/world/europe/maps-of-the-crash-of-malaysian-airlines-flight-mh17.html?_r=2

 4. Aarne Veedla:

  Aarne Veedla Ilarionovo bloge rašo:
  Исполнители ликвидированы.
  “17 июля на территории пограничной заставы в городе Краснопартизанск Луганской области обнаружены восемь трупов неизвестных мужчин в камуфлированной одежде.

  – В автомобиле “УРАЛ” без номеров с осколочными ранениями обнаружены восемь трупов неизвестных мужчин в камуфлированной одежде, – сообщила пресс-секретарь ГУ МВД в Луганской области Татьяна Погукай на своей странице в Facebook.”

 5. bartas:

  Nieko nesupratau. Rusai sukėlė karą. Vyksta nepaskelbtas karas prieš Ukrainą. Žūsta šimtai žmonių ir rusai trimituoja visam Pasauliui, kad dėl visko kalta ukrainiečių pusė. Kas taip sugalvojo ir atlieka “Nobelio taikos premija”. Va ką reiškia , kai šalį valdo kgb pulkininkas.

 6. Pikc:

  Šiek tiek info: http://moscow.usembassy.gov/pr-072014a.html
  Tavarišči koloradiniai, gal eikit velniop, a? 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: