Į Lietuvą atvyko JAV viceprezidentas Džozefas Baidenas (6)

Dalia Grybauskaitė ir Džozefas Baidenas | lrp.lt nuotr.

Dalia Grybauskaitė ir Džozefas Baidenas | lrp.lt nuotr.

Kovo 19 d. 9.30 val. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiks su Jungtinių Amerikos Valstijų viceprezidentu Džozefu Baidenu (Joseph Biden).

Dvišaliame susitikime ypatingas dėmesys bus skiriamas priemonėms Baltijos šalių saugumui užtikrinti. Lietuvos vadovė su JAV viceprezidentu taip pat kalbės apie dvišalius santykius bei aptars padėtį Ukrainoje.

Po dvišalio susitikimo įvyks trišalis Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, Latvijos Prezidento Andrio Bėrzinio (Andris Bērziņš) ir JAV viceprezidento Dž.Baideno susitikimas. Po jo numatomi Lietuvos ir Latvijos Prezidentų bei JAV viceprezidento pasisakymai spaudai, kurie bus tiesiogiai transliuojami internetu ir per Lietuvos nacionalinę televiziją. Transliaciją internetu galite stebėti: www.prezidentas.lt.

Prezidentės teigimu, JAV yra strateginė Baltijos šalių partnerė ir sąjungininkė, tvirtai remianti Lietuvos, Latvijos ir Estijos saugumą. Praėjusių metų rudenį Vašingtone įvyko trijų Baltijos valstybių Prezidentų susitikimas su JAV Prezidentu Baraku Obama (Barack Obama). Jo metu pasirašyta bendra politinė deklaracija, kurioje dar kartą pakartota, kad Lietuvos, Latvijos ir Estijos nepriklausomybė, suverenumas ir teritorinis vientisumas yra tikras, gilus ir nuolatinis JAV interesas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

6 komentarai

 1. Dar kartą patikins, dar kartą užtikrins, dar kartą apsikeis nuomonėmis… O Vovka Putinas klauso ir toliau raiko Europos pyragą mažais gabalėliais.

  • lamatas:

   nemanau kad tai daroma neišsiaiškinus , diplomatiniais kanalais , kokio atsako galima tikėtis . Aptarimų , patarimų ,patrypimo kojomis , “sankcijų” – tai ir raiko nedvejodamas. Galime toliau ramiai miegoti , nes esam tik sekantys.

 2. Jonas:

  deklaracija,deklaracija, papostringaus, vienas kitą pagirs tuo ir baigsis. Per LRT krymo totorius šviesiai tiesiai opasakė,kade JAV, Vokietija, Britanija, tos kurios išmaldavo 1994 iš Ukrainos atsisakyti 1800 branduolinių galvučių.ir deklaravo saugoti Ukrainos suverenitetą ir sienų nepažeidžiamumą, dabar tiki guodžia Ukrainą.
  Juk ir arkliui aišku,kad jei Ukraina nebūtų atsisakiusi, o ji tam turėjo visą teisę,nes tų galvučių sukūrime ir ji dalyvavo SSSr sudėtyje, dabartinio anšliuso putiuno rusija nebūtų nė pasvajojusi vykdyti.

 3. kuzis:

  abu bendravardzius traukia link kraujo, vienas is ju atstovauja tautos interesus praeities, kuri kraujo ne trosko ir Alke aukojo gamtos gerybes
  dabar laikai jusu dievo baigesi sako, bandykite sugryzti i samone vakarieciai jus du

 4. tampax'as:

  Du Jonus apibendrinant: jaučiasi euroskepticizmas, kuris tik gilės, jei Vakarai trypčios su Putinu, o šis naglas kiaulės akis turėdamas darys savo juodus darbelius Baltijos regione… Bet jeigui dviejų Jonų toks dvasios atsparumas, tai tegul abu eina, atsisėda ant pagonių Akmens itr meldžiasi jų dievams, o po jų namus vaikščios okupantas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: