I.Tobias ir D.Stagniūnas po trumposios programos užėmė 17-ą vietą (1)

LTOK nuotr.

LTOK nuotr.

„Norėjome padovanoti kuo geresnį pasirodymą Nepriklausomybės dienos proga. Ir mes tai padarėme – čiuožėme iš visos širdies“, – po pirmo gyvenime pasirodymo olimpinėse žaidynėse sakė 22 metų Isabela Tobias.

Šį vakarą savo pasirodymą pradėjusieji Sočio olimpinių žaidynių ledo šokių varžybose Lietuvos atstovai I.Tobias ir Deividas Stagniūnas už trumpąją programą gavo 56,4 balo. Tai kiek mažiau, nei sausį Europos čempionate pasiektas geriausias sezono rezultatas – 56,76 taško. Poros rekordas, pasiektas 2012 m. – 59,66. Jie užėmė 17 vietą. Geriausiai trumpąją programą atliko amerikiečiai Meryl Deivis ir Čarlis Vaitas.

„Čiuožėme gerai. Treneriai irgi patenkinti. Galvojome būti kiek aukščiau“, – prisipažino 28 metų D.Stagniūnas, su partnere atlikęs fokstrotą ir kvikstepą pagal Merilyn Monro dainas „A fine romance“ ir „Diamonds are a girl‘s best friends“.

Vienuolikta šokusi Lietuvos pora jau po savo pasirodymo užsitikrino ne žemesnę nei 18-ąją vietą ir galimybę pasirodyti laisvojoje programoje, kurioje vasario 17 d. dalyvaus 20 iš 24 duetų.

D.Stagniūnas ir I.Tobias teigė pernelyg nesijaudinę prieš iščiuoždami ant ledo.

„Tik tiek, kiek prieš kiekvienas varžybas. Didesnio jaudulio nebuvo. Čiuožėme be klaidų, viskas normaliai,“ – sakė Deividas.

I.Tobias sakė, jog nelabai džiaugėsi pamačiusi rezultatą: „Teisėjai nebuvo dosnūs – jie dovanų nedalina. Todėl mes turime susitelkti rytojaus pasirodymui. Varžybos dar nesibaigė.“

Tiesioginės transliacijos metu I.Tobias po pasirodymo lietuviškai viso pasaulio žiūrovus pasveikino su Lietuvos gimtadieniu.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: