Prie Rusijos ambasados surengtas piketas (nuotraukos, video) (26)

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Vasario 7 d. prie Rusijos ambasados Vilniuje (Latvių g. 53) Tautininkų sąjunga (TS) ir pilietiška visuomenė surengė protesto akciją – piketą prieš olimpines žaidynes rengiamas vasario 7–23 dienomis Rusijoje, Sočyje.

„Sočis – tai Rusijos okupuotos čerkesų-adygų tautos žemės, jų etnocido ir genocido vieta. Daugybei ištremtų čerkesų-adygų tautos atstovų iki šiol trukdoma grįžti į savo istorinę Tėvynę. Lietuviams, patyrusiems rusiškąją ir sovietinę okupaciją, savo tautiečių ir piliečių genocidą (o Mažojoje Lietuvoje – ir visišką krašto išvalymą), puikiai suprantamas panašus pavergtų tautų likimas“ , – sako TS pirmininkas Julius Panka.

Pasak jo daugumai pasaulio valstybių aišku, kad Rusija – totalitarinė šalis.  „Ji kraujyje paskandino Čečėniją, ginklu okupavo dvi Gruzijos provincijas, nuolatos grasina savo kaimynams. Tačiau turime liūdną faktą – 2014 metų žiemos olimpinės žaidynės vyksta Rusijoje. Ne vienos šalies politikai ir žurnalistai jau atvirai lygina Vladimiro Putino asmeninį dėmesį šioms žaidynėms su 1936 metų Adolfo Hitlerio globotomis Berlyno olimpinėmis žaidynėmis“, – teigia TS pirmininkas.

Tautininkai primena, kad Rusija deda milžiniškas pastangas siekdama išlaikyti nusikalstamą Viktoro Janukovyčiaus režimą Ukrainoje, nuolatos kursto Baltijos kraštuose gyvenančias rusakalbių bendruomenes prieš šių šalių valdžią.

Tautininkų Sąjunga pareiškė abejones ar tarptautinė bendruomenė turėtų pritarti olimpiados organizavimui šalyje, kurioje garbinama jos totalitarinė praeitis, kurioje nėra pasmerkti bolševizmo nusikaltimai ir sąmoningai vykdyti genocidai, aneksijos bei okupacijos.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

26 komentarai

 1. Doc. (Vilniaus universitetas):

  PAGARBA TAUTININKAMS. ŠĮ KARTĄ ESAT ŠAUNUOLIAI!

  Tikriausiai pirmą kart per keletą metų pavadinsiu tautininkus ŠAUNUOLIAIS! Rusija neverta olimipados dar ir dėl Čečėnijos okupacijos bei joje vykdytų žmogaus teisių pažeidimų. Gala, kad šiuo metu esu ne Lietuvoje ir negaliu prisidėti. TAČIAU ŠI KARTĄ AŠ SU JUMIS!
  Sėkmės, tautininkai. Štai kur turi būti nukreiptos Jūsų pastangos ir veikla.

 2. Artojas:

  Grybauskaitė irgi protestuoja. Gal TS vertėtų daugiau dėmesio skirti savo krašto nuskriaustiems žmonėms. Pav ;Kodėl vienas procentas Lietuvos gyventojų bankuose turi 80 procentų santaupų, o 80 procentų Lietuvos gyventojų turi tik 4 procentus santaupų,20 procetų gyventojų neturi jokių santaupų. Kodėl nepakovoti už progresinius mokesčius Suomijos ar Danijos pavyzdžiu, kur nuo šimto tūkstančių mėm. (visų) pajamų progresinis mokestis 70 – 80 procentų. Kodėl nepareikalauti atlyginimų sutvarkimo kaip Švedijoj, kur premjero atlyginimas aštuonių minimalių atlygio didžio Ar nepakaktų, kad seimūno atlygis būtų keturių minimalių atlygių didžio. Pamatytume kaip atsirastų papildomai milijardų Tada į seimą eitų dirbti patriotai, dirbti Tėvynei, o ne kaip dabar į seimą lenda neaiškus pinigautojai ir demagogai. Taigi yra žymiai svarbesnių dalykų negu piktis su kaimynais, o paskui dejuoti, kad dujos brangiausios. Problemų daug , švietimas, kultūra,moralė, sveikatos apsauga, pramonės ir žemės ūkio atkūrimas ir taip toliau.. Pridėtinę vertę kūria ne verslas – kirpėjai, restoranai, ar cirkai, valytojai, pridėtinę vertę kūria ir gerina gyvenimą, gamyba ir eksportas. Bet dėl to reikia protų….

 3. mintis:

  Kodėl išmetėt mano komentarą,kuriame paaiškinau kad tautininkai pasielgė tinkamai tiek vienu tiek kitu kartu apsilankę Ukrainoje Tik piktavaliai gali suplakti į krūvą ir neskirti esminių nesusėjusių dalykų.

 4. Nepolitikas:

  Sistema dirba – tiesos nereikia! … buvo 6 liko 4 …. 🙂 ))))

 5. gintas:

  O Dieve, kokie glušai. Pataikauja Adomėnams.

 6. diedukas Anūpras:

  O kodėl ne prie Lenkijos ambasados, kur nuolatos kišasi ir tuteišus kiršina? Gal Simonko liepė prieš Sočio olimpijadą protestuoti? Gal pamokėjo tiems pankams? Jei “docentas” pritaria, reiškia viskas tvarkoje ir su simonkais,
  ir su pamokėjimu, ir su pankais, o gal ir su ta ponia iš valstybės departamento, kur ES fakino?
  Su Songaila aiškiau viskas būdavo, daktarai su protu rečiau susipyksta. Taip aš senelis rokuoju.

 7. diedukas Anūpras:

  Matyt, kad trenkti, jei “docentas” išliaupsino. Toks Tautos priešas, tokia gnyda, o šast ir liaupsina…

 8. kovas:

  Šaunuoliai tautinikai . Manau, kad vasario 22 bus verta pabendraut.

 9. kovas:

  Sauliau, nejau Lietuvos patriotai lenda rusams subinėn.

 10. N:

  Tokie tautininkų veiksmai tik kenkia Lietuvai. Ne Rusija Lietuvos galbos skausmas, bet ES ir parsidavusi valdžia.

  • one:

   Leiskite paklausti, ką Jūs vadinate “galvos skausmu”?

   • N:

    Rusija nėra šiuo metu Lietuvos problema. Žiūrėkite į Vakarus. O vėliavų deginimas… Va dėl to ir vadina fašistais. Ar rimta politinė jėga norintys būti tautininkai turi tokiom akcijom užsiimti? Deginti vėliavas ir pūsti į bendrą dūdą prieš Rusiją su eurosodomitais? Na akivaizdu, kad ši akcija surengta ne atsitiktinai, bet priderinus prie olimpiados atidarymo. Gi pagrindinis Vakarų šių dienų propagandos leitmotyvas – kaip susirinkusiems pyderiukams Sočyje blogai…

 11. one:

  Na gi šįkart tikrai šaunuoliai!

 12. kuzis:

  gaila kai piketuotojai biomase
  sios mases atstovai saudo pasauly kur pasius usa, piketuotojai matyt eis prie usa ambasados uz indenu isnaikinima kita savaite…
  arba ten pat kad isrinktieji politikai vykde/vykdys skerdiku valia
  neprotestuos pankai kad tauta isrinko tuos vergus, kurie atvede iki rubeziaus pedofilojos, nera aktyvu pervesta, beto klaunam pries klaunus nesiprotestuoja, lietuviskai akiai to matyt nepavyks

 13. Tautniekiai,:

  panašu, rengiasi susijungti su TS (K) Partija. Gal klystu, gal nori iš anų atimti dalelę balsininkų. Linkėtina p. Pankai daugiau tokių akcijų, o rezultatą regėsim, kai dugną dėsim.

 14. Pikc:

  Julius šauniai pakalbėjo, nors aš vis tiek linkęs manyti, kad laikas (per patį pederastinės isterijos piką) pasirinktas netinkamas – mano galva, geriau buvo piketuoti, kai Olimpiados šeimininke buvo pasirinkta Rusija ir (arba), kai Olimpiados miestu buvo pasirinktas Sočis.

  • N:

   Rusija, Rusija, Rusija PUOLA. O ES nepuola? Lenkija? Kodėl Lenkijos vėliavos nesudegino? Kodėl žydrojo eurosąjūzo vėliavos nesudegimo? Už ką visgi tautininkai???

   • Šviesulys:

    Už tautą, tik atspėkit kurią -tautų Lietuvoje daug ir grupelės pavadinimas nusako tik apie tautos atstovus, bet nutyli kokios tautos 🙂

   • Nepolitikas:

    Pritariu -tautininkai vėl parodė savo idiotizmą arba parsidavimą. Pasirodo jie vis tiek už kosmopolitizmą. Savo išsišokimais jie kenkia Lietuvai, pataikauja Vokietijos ir Lenkijos revanšizmui. Antai skelbiant: „Sočis – tai Rusijos okupuotos čerkesų-adygų tautos žemės, jų etnocido ir genocido vieta.“, jie primena Vokietijai – Kaliningradą, Klaipėdą. Lenkams – Vilniaus rajoną, Gardin` ir t.t. Jie palaiko banditus Ukrainoje: „Rusija deda milžiniškas pastangas siekdama išlaikyti nusikalstamą Viktoro Janukovyčiaus režimą Ukrainoje, nuolatos kursto Baltijos kraštuose gyvenančias rusakalbių bendruomenes prieš šių šalių valdžią“. Taigi jie visiškai palaiko ir gina „Baltijos šalių valdžią“, kuri tarnauja Briuseliui. Manau klausimas – kieno pinigais „maitinama“ šį „sąjungą“ abejonių nelieka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: