Estijos teisėsauga pelių negaudo. Suimtas Estijos antifašistinio komiteto vadovas A.Zarenkovas (2)

Blogeris ZeppelinusKol mūsų VSD, anot gandų, aktyviai dalyvauja įvairiose politinėse intrigose ir užsiima nesuprasi kuo, Estijos pareigūnai dirba.

Ir to darbo rezultatai matosi plika akimi.

Pranešama, kad šeštadienio dieną, važiuodamas automobiliu buvo sustabdytas ir suimtas žymus antiestiškos ir prorusiškos pakraipos veikėjas Andrėjus Zarenkovas. Teismas jau davė sankciją jo suėmimui 6 mėnesiams.

A.Zarenkovas yra Estijos antifašistinio komiteto vadovas, skandalingojo Rusijos ekssenatoriaus B.Špygelio įkurto tarptautinio judėjimo prieš nacizmą „Pasaulis be nacizmo/Мир без нацизма“ prezidiumo narys.

Lietuvą tos organizacijos prezidiume atstovauja Algirdas Paleckis.

Nuo 2008 m. Estijos antifašistų vadeiva A.Zarenkovas yra Tėvynainių reikalų tarybos prie Rusijos Federacijos Tarybos pirmininko Sergėjaus Mironovo narys.

Be Estijos antifašistinio komiteto jis dar vadovauja t.v. Integracinei mediagrupei, kuri užsiima aktyvia antiestiška propaganda ir leidžia žurnalą „Baltijskij mir“ («Балтийский мир»).

A.Zarenkovas yra knygų „Fašistų ir jų parankinių nusikaltimai Pabaltijo šalyse (Estijoje)“ bei „Dvasiniai rusų visuomenės pagrindai“ autorius.

Jo advokatė Alla Jakobson, laisvalaikiu einanti Estijos žydų bendruomenės pirmininkės pareigas, pranešė, jog A.Zarenkovas įtariamas korupcinio pobūdžio nusikaltimais.

Kaltės jis nepripažino, todėl jam buvo pritaikyta tokia griežta užkardymo priemonė, kaip suėmimas 6 mėnesiams.

Skandalingos tarptautinės organizacijos „Pasaulis be nacizmo/Мир без нацизма“ vadovas ir įkūrėjas Borisas Špygelis paskelbė, kad jo vietininko Estijoje suėmimas yra specialiųjų tarnybų provokacija.

Na, provokacija ne provokacija, bet matosi, jog Estijos spectarnybos realiai dirba su antivalstybiniais elementais ir turi rezultatų.

Deja, apie jų kolegas Lietuvoje taip būtų sunku pasakyti.

Mūsų antifašystai ir antifašistės laigo laisvai ir net VSD ataskaitoje, berods, nebuvo paminėti?

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: