Netekome architekto Juliaus Masalsko (0)

žvakėsLietuvos dailininkų sąjunga su liūdesiu praneša, kad netekome architekto Juliaus Masalsko (1930 04 16–2013 12 13).

Žinomas architektas gimė 1930 m. Ukmergės rajone. 1957 m. baigė Vilniaus Valstybinį dailės institutą, architektūros specialybę. Julius Masalskas ypač produktyviai, kūrybiškai ir novatoriškai dirbo interjero ir dailės parodų apipavidalinimo srityje. Vienu iš pirmųjų jo darbų buvo Pirčiupių muziejaus apipavidalinimas.

Didelį pasisekimą turėjo jo įdomios, savitos ir kruopščiai parengtos ekspozicijos tuometiniam Vilniaus Etnografiniam muziejui. Daug širdies ir laiko J. Masalskas įdėjo ruošdamas ekspozicijas Trakų istorijos muziejui,  Palangos gintaro muziejui ir kt.

Architektas dirbo ir parodų ekspozicijos srityje apipavidalindamas Lietuvos bei užsienio taikomosios dekoratyvinės dailės, knygų ir plakato parodas.

Atsisveikinimas su velioniu M. K. Paco g. 4 (prie Vilniaus Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios) nuo gruodžio 13 d. 18val. Karstas išnešamas gruodžio 14 d. 14val. Laidotuvės – Vilniaus Karveliškių kapinėse.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: