R.J. Dagys: Nebežinau, kaip kreiptis į premjerą – ponas Butkevičiau, ar ponia Butkeviče? (34)

R.Dagys | asmeninio arch. nuotr.

R.Dagys | asmeninio arch. nuotr.

Šiandien, birželio 6 dieną,  Vyriausybė paskubomis, nepasitarusi su visuomene nusprendė, kad Lietuvai reikia pasirašyti Europos Tarybos konvenciją dėl smurto prieš moteris ir smurto artimoje aplinkoje prevencijos ir šalinimo. Šios konvencijos priėmimas kelia daug diskusijų visuomenėje, tačiau panašu, kad sprendimas jau yra priimtas neatsižvelgus į jas.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Rimantas Jonas Dagys piktinasi tokiu Vyriausybės sprendimu, kuris buvo priimtas neišklausius ir neatsižvelgus į visuomenės nuomonę, kad socialinės lyties įteisinimas, ko siekiama konvencija, yra visiškas absurdas, mokslininkų, vyskupų konferencijos, šeimoms atstovaujančių organizacijų tūkstančių žmonių kritikuojama sąvoka, rašoma pranešime spaudai.

„Slaptai ir greitai, nepasitarus su visuomenės atstovais, tėvais ir neatsiklausus visų nuomonės, kaip mes suprantame lytiškumą, Vyriausybė pritarė konvencijai, kurioje yra įteisinama socialinė lytis. Po šios konvencijos priėmimo tampa nebeaišku, kaip kreiptis į Ministrą Pirmininką: ponas Butkevičiau, ar ponia Butkeviče. Toks skubotas konvencijos priėmimas yra apgailėtinas faktas ir akivaizdus keliaklupsčiavimas Europos biurokratijai, brukte brukančiai mums nepriimtiną ideologiją“, – teigė Seimo narys.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

34 komentarai

 1. Marta:

  manau, kad šią konvenciją pasirašyti paskubino Linkevičiaus apsilankymas Izraelyje.

 2. Marta:

  Didysis Naujos pasaulio tvarkos “ekspertas” ikr propagandistas D.Pūras Delfyje parašė str. Pavadinimu: Pasaulis jau laiko vaiką žmogumi, o Lietuva – dar ne. ”

  Ar tik D.Puras pats nesumaišė pelus su grūdais?
  Pradėjo savo kalbą jis nuo Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencijos ir po to gudriai visa tai praskiedė jau dabar siūloma “The Council of Europa” konvencija neva prieš prievartą šeimoje.

  Tačiau tai du visiškai skirtingi dalykai. Todėl galima laikyti šią rašliavą tyčia klaidinančia propaganda.

  JT Vaiko teisių konvenciją Lietuva jau senai yra pasirašiusi ir ji įsigaliojo nuo 1992 m. (žr. urm.lt/index.php?3152480304) Ir to turėtų visiškai pakakti vaikų teisėms ir apsaugai. Vienintelis mano priekaištas šiai konvencijai, kad “kompetetingi organai” savinasi teisę žinoti geriau vaiko interesus, nei pats vaikas ar jo tėvai, kartu tarsi teigiant, kad vaikas yra kažkieno kito nuosavybė. Jei taip ir būtų, jie turėtų būti nepaprastai aukšto dorovinio lygmens. Kuom negalėtų pasigirti nei mūsų didysis “ekspertas” D.Pūras, išsiskyręs su žmona, nei jo statytinės žiobienės, palikusios apleistas savo anytas ar prieš Kedžių mergaitę prievartinę strategiją sumąstęs abejotinos dorovės Pūro statytinis, vaikų psichiatras L.Slušnys. Mergaitės prievartinis paėmimas iš jos globėjų ir atidavimas motinai, kuri galimai leido ją seksualiai išnaudoti, pažeidė JT konvencijos 32 straipsnį. Prievartinis paėmimas pažeidė kitą straipsnį. Slušnio pašalinimo iš Vaiko raidos centro istorija irgi yra gana plačiai paplitusi. Ar jis vis dar vadovauja Žurnalistų etikos komisijai? O žurnalistų sąjungos pirmininkas vis dar hpmo teisių “ekspertų” komandoje? Pagrindiniai ideologiniai postai užimti. Visai kaip Trockio laikais:)

  Dabar apie Cauncil of Europa. Skamba identiškai kaip ir European Council – Europos Taryba, kurioje Lietuva ruošiasi pirmininkauti. Bet tai ne ta pati institucija. Gal ir Europos Šiaurės šalys buvo šitaip suklaidintos, manydamos, kad šis Strasburo think-tankas yra Europos Sąjungos institucija? Juk net vėliavą ir kitą atribuciją savinasi. Pasidomėjau šios gudrios institucijos istorija. Pasirodo, ją įkurti 1949 inicijavo tas pats prokuroras, kuris vadovavo Niurnbergo procesui. Procesui, kur II-pasaulinio karo nugalėtojai teisė tik pralaimėjusios pusės karo nusikaltėlius. Stalino enkevedistų nusikaltimai nebuvo pasmerkti. Vadinais tai nugalėtojai “internaciai” ėmė diktuoti ir toliau savo sąlygas Europai ir per ją pasauliui? “Vienodinti įstatymus” savo nuožiūra, pagal savo pagedimo lygį ir juos primetinėti visoms tautoms. Pradžioje – Eurazijos. Vienintelė Baltarusija su Kazakstanu kuriamoj Eurazijoj išvengė jų siūlomų konvencijų. Todėl šios šalys dabar “blogietės” kaltinamos ” žmogaus teisių pažeidimais ir nors Baltarusija yra įnešusi daugiausiai į savišalpos kasą, vadinamą TVF, jai pinigai “neskolinami”. Net jos pačios pinigai. O “homo teisės” tapo puikiu pretekstu skelbti demokratiškai liberaliam, atsiprašant, karui prieš visus tuos, kurie nesutiks “liberalizuoti” savo valstybių, pradedant nuo tautos lastelės – šeimos sunaikinimo? Nes po homoteisėmis jau slepiasi ir pedofilai, kurie taip myli vaikus, jog siekia iškovoti jų “teisę į seksualumą”. Belieka tik įteisinti įsivaikinimą, atimant iš “laisvos rinkos” nuskurdintų, neviltin patekusių tėvų vaikus ir perleidžiant juos gėjais apsimetusiems pedofilams:)
  AR TIK NE TODĖL HOMOTEISIŲ GYNĖJAI ŠITAIP PASIPIKTINO GARLIAVOS JUDĖJIMU? Nekvailinkit mūsų, ponas Dainiau Pūrai.

  • mintis:

   Ačiū,Marta.
   Nesuprantu,kodėl vieni su kitais pykstamės prarasdami vis daugiau to kas mums kaip Tautai svarbiausia.Kodėl pašneka vieni,pašneka kiti, sąjūdis gaivinasi, bet vienijančios idėjos nėra.Kažkokia veikimo imitacija yra bet tik tiek. Vienybė ir susitelkimas išlikimui labai svarbūs,nes prarandam ir prarandam dėl ko mes kovojom,aukojomės,žuvo jauni.Kabinėjamės vieni prie kitų,suvienijimo nėra.Visi esam žmonės,atmeskime kas buitiška,ir būkim bendraminčiai ten kur svarbu.Vyksta apskriti stalai,pasvarstymai,vertingi pasisakymai,skinda gražios mintys,analizuojamos praeities klaidos.,tai gerai,bet tai ir viskas O praradimai griūva ant galvos ir griūva visiems, tada išnyra tik pavienis karys susijaudinusiu veidu praneša apie pralaimėjimą.Pagarba jam-kovotojui.Bet ar čia tik jo vieno kova????
   Ramybės oazėje,šiek tiek sujudo vanduo,bet bangelės jau baigia nurimti.
   Romuviečiai išvyksta į JAV.Pašoks padainuos ,parodys,kaip mes gaivinam baltų kultūrą.Tai tikrai šaunu,bet kartu ir ramu,gražu,bus parodyta,kaip pas mus gera beproblemiška.

   • Emilija:

    Atsiprašau, Jūs tiek daug rašėte ir tik vardinote, kas netaip. Kaip toje dainelėje; “ta vištytė tą gaidelį, tas gaidelis tą grūdelį… ” paskui dar kas nors pasijungs, dar ką nors pavardins blogo. Romuviečiai vėl netaip daro….Tiesiog apsižiūrėkim kiekvienas ir darykim ką nors, nors ir mažą judesį “į tą pusę”, kurią manome teisinga, na neužsiciklinkim ant blogio

 3. Marta:

  jei šį mano komentarą išmes, nunešiu jį į kitus portalus, pvz. ekspertai.eu

 4. Getas:

  Visą tiesą apie Cauncul of Europa veiklą ir tikslus atskleidė Marta. Ačiū. Dar liko mums Seimas, kuris imsis priiminėti šią internacių – intersocialistų konvenciją. Reikia prieštarauti ir siųsti Seimo nariams tokius Martos paaiškinimus. Visi veiksmai prasidėjo nuo bolševiko Trockio ir kt. ir įgavę naujas veikimo formas tęsiasi dabar.

  • Marta:

   panašu, kad jau pavėlavome. Delfis rašo, kad jau pasirašyta ta konvencija. Neva tik “vyskūpai prieštaravo”. O apie protesto mitingus nei žoedelio.
   Reiktų dėl tos konvencijos panaikinimo organzuoti grandijozinius mitingus per Lietuvos pirmininkavimą Europos Taryboje.
   Netikiu, kad Dagys ar kas nors kitas iš seimo skaitė tą konvenciją. Jei būtų skaitę, o ne vien iš nuogirdų nuomonę susidarę apie “socialines lytis”, tai būtų pakraupę kokią viršvalstybinę orwelišką Didžiojo Brolio instituciją jie virš savęs įkūrė. Jei toks karjeristas kaip D.Pūras, pvz., taptų tuo “ekspertu”, jis būtų virš bet kokių mūsų įstatymų, virš žurnalistų kritikos, neliečiamas, jo ir jo pavaldinių veiksmai nekvestionuojami, o pavyzdžiui atimtų iš šeimų vaikų dokumentai būtų giliai įslaptinti, kad niekas nesužinotų kas su jais daroma ir kur jie. Visa tai aprašyta konvencijos paskutiniuose puslapiuose, kurių greičiausiai niekas iš seimūnų traip ir nepaskaitė.

   • medus:

    turbūt pirmą kartą negalėčiau labiau su jumis sutikti – labai tikslūs pastebėjimai. tik, man atrodo, dauguma net nesuvokia padėties rimtumo.

    • et:

     ir visgi ir vėl ateityje liks kaltais Landsbergis su kubilium:)

     siūlau pasirašyti “antijuvinalinę” peticiją, kurią reklamuoja ekspertai.eu

     • Prusas:

      kiek pamenu ir stalinas su hitleriu (tiesa pasakius ju vardais prisidengusi ta pati piniguociu zionistu mafija) veike pagal savo teises aktus…ir visi kiti galvazudziai karaliai ar tiksliau aristokratu satanistu seimos, taip vadinamas elitas…

      • medus:

       David Icke (ir kai kurie kiti) pasakytų: “Roščildo zionistai ir už jų stovinčios (per juos veikiančios) reptilijos”:) atviras klausimas, kaip giliai siekia konspiracija arba kaip toli tinkle yra “voras” ir kas jis, bet viena tikrai nekelia abejonių – pasaulis (ir Lietuva) ruošiamas globalinei vergovinei santvarkai, kurioje tėvai neturės teisės į savo vaikus, vaikai bus atiminėjami be teisės žinoti kodėl ir kur jie (jau dabar yra nufilmuotos medžiagos apie kūdikių atėmimą iš tėvų, galima susirasti youtube), žmonių santykiai bus pagrįsti įtarimais ir melu, o valgysi ar nevalgysi (grynųjų nebuvimas ir čipuota arba kitaip sekama visuomenė) spręs valstybė. mūsų “valdžia” yra tik mankurtiška globalistinių užmačių vykdytoja. tam užkirsti kelią gali išsivadavimas iš vergo mentaliteto ir telkimasis atsigręžiant į mus vienijančius, o ne skiriančius dalykus: meilę tėvynei ir savo valstybei, laisvės ir tiesos troškimą, nepakantumą apgaulei ir melui bei kitais bendražmogiškais pagrindais. tai būtina padaryti, jeigu dar turime savo veidą. matau, kad tokių yra daug, tik turime telktis, o ne skaldytis.

 5. Di:

  Kažin kurią lytį jis pasirinks? Transgender, trans, transsexual, intersex, androgynous, agender, a cross dresser, a drag king, a drag queen, genderfluid, genderqueer, intergender, neutrois, pansexual, pan-gendered, a third gender, and a third sex?

 6. PILIETE:

  BAISU KAD TAUTA SIAM PONIAUJUI BUTKIEVICIA UI YRA NUSISPJAUT TRADICIJOS IR NIEKO NEREISKIA TAUTOS ISDAVIKAS

  • medus:

   čia tauta ir tradicijos ir neturi nieko reikšti – pagal sumanymą mūsų valdžia yra tiktai už virvučių tampoma marionetė globalistų rankose. todėl apeliuoti į kažkią “sąžinę”, “moralumą” ir “panašias kvailystes” yra tikrai naivu. kaip aiškiai tiesiai šviesiai pasakė vienas bankininkas – “tai ne šio pasaulio dimensija”. Ir tai tiesa – jiems šios sąvokos tikrai “ne šio pasaulio dimensijos”. abejoju, kiek jie patys yra “šio pasaulio dimensijoje”. man tai panašiau į nuotoliniu būdu klonus:) kodėl taip ilgai to nesuprantame ir manome, kad jie ką nors išspręs? jie valdžioje ne tam, kad ką nors išspręstų tautos labui – ir tai seniai geriausiai matosi veiksmuose.

 7. Li Bo:

  Jau kaip man nusibodo tie Dagio triedaliojimai dėl paties susigalvotų baubų…
  Ir dar noriu pridurt, kad tas vadinamas “tarimasis su visuomene” yra tik spekuliacijos ir smegenų krušimo įrankis. Aiškiausiai tas matosi iš tarimosi dėl naujos AE statybos, kai viskas vyko gana rimtai, panaudojant referendumo mechanizmą, ir kokios pasekmės? Ogi tie, kuriems atseit reikėjo patarimo, padėjo skersą ant visuomenės, Dagys irgi tame tarpe. Toliau vyksta derybos ir svarstymai, švaistomi milijonai, kai visuomenė aiškiai pasakė “ne”. Šiuo atveju (dėl smurto šeimose) spekuliantas Dagys jaučia, kad gali susilaukti daugiau pritarimo, tai ir skiedžia pasakas. Jaučiu, kad jo pozicijai prastumti nebereiks nei referendumo, bus gerai ir saviakų ekspertėlių šaika, kurie bus pavadinti visuomenės nuomonės reiškėjais. Apgailėtina kai taip žaižiama.

 8. manau:

  kad reikia kreiptis pan buskevic

 9. LosAngeles:

  Politrukai darbuojasi… Liudna

 10. A.L.:

  Reikia kreiptis -Pani Butkevič, tada bus užganėdinti ir homoseksualistai, ir kolegos eks.komunistai, ir lenkiški šovinistai.

 11. Benjaminas:

  …filinės tradicijos šioje partijoje gana gilios, tad įvyko, kas įvyko, – pergyvenom raudonąjį totalitarizmą, pergyvensim ir analinį, bet tai teks daryti su visa Europa, nes ten jis jau klesti.

 12. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Kreiptis is viso nereikia…. JOKIOS naudos. Jokiu klausimu isspresti vis tiek negali. Reikia surasti kas ji valdo ir tiesiogiai kreiptis…. jei yra neaiskumu. :). Idomu ka turejo omenyje, kokia lyti apibudino vinokuras tokiu issireiskimu: “frigidiska sterva”.

 13. mintis:

  Kažkas komentaruose rašo,kad socialdemokratai save patys galimai pasikrikštijo į socialinės lyties partiją, priimdami tokį keistą darinį?

 14. LosAngeles:

  O tai ta ‘humaniskosios minties sedevra’ kur nors pasiskaityti galima? Reikia susipazinti kuo cia mus ruosia buti… Kazkokia lyti reikes pasirinkti siaip ar taip 🙂

 15. Rimantas:

  Tauta jau pradėjo pasipriešinimo veiklą, bet su tais “žmogėjais” iš vyriausybės rungtis nėra paprasta tol, kol neperimsime visos valdžios visuose lygiuose. ES liberastai “žmogėjai” įgyvendina globalistų planą pagal JAV nurodymus.

 16. Rimantas:

  Ne mitingus reikia organizuoti, o teisininkų ir piliečių atstovus, kad paruoštų ir įteiktų visoms pasaulio organizacijoms kaltinimą ES už nusikaltimus žmoniškumui ir Lietuvos konstitucijai. O kam įteikti kaltinimą dėl mūsų valdžios parsidavėliškumo ir tarnavimo svetimoms jėgoms, tegul pateikia tą išmanantys žmonės.

 17. Albertas:

  Nekelia jokio pasitikejimo sitas koncervo veidelis. Jie visi vieningai, kaip kokia mankurtiniu bizonu banda, stumia sevrono fracking afera, kurios tikslas yra sunaiknti Zemaitijos ir Lietuvos pozeminio gelo vandens klodus ir atidaryti kelia masiniam nuodingu chemijos pramones atlieku pumpavimui i musu zeme. Tai yra klusniai vykdo globalistiniu imperialistu valia. Klausimas kyla kodel jis turetu buti kitoks kituose globalistu karo pries zmonija ir Lietuva t.t. frontuose, – juvnalines justicijos, visokiu ten konvenciju nukreiptu pries seima ir pan. Paprasciausias pigus populiarumo vaikymasis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: