„Liūdni slibinai“ pristato muzikinį vaizdo klipą, skirtą gamtosaugai (video) (0)

R.Linkaitės nuotr.

R.Linkaitės nuotr.

Geriausios 2012 metų grupės titulą „M.A.M.A“ apdovanojimuose pelnę „Liūdni slibinai“ pristato pirmąjį oficialų muzikinį vaizdo klipą. Specialiai projektui „Aš žalias“ sukurto ekologijos himno „Netvarka“ video klipą ironijos nestokojanti aktorių trijulė stengėsi parengti pagal pasaulinius muzikinių klipų standartus ir Lietuvos aktualijas.

„Daugelis Lietuvos scenos grupių nesibodi šokti savo pasirodymuose, kartais net pamiršdami dainuoti. Be to, Lietuvoje sparčiai išpopuliarėjo šokių projektai, kurių sūkurį teko patirti ir vienam iš mūsų grupės narių,  detalių nenorime atskleisti. Todėl pagalvojom, kad negalime atsilikti nuo mados ir sukūrėme kūno kalba paremtą vizualinį sprendimą“, – pasirinkimą komentuoja „Liūdnų slibinų“ smegenimis pakrikštytas Vaidas Kublinskas.

Šiukšles rūšiuoti skatinančiame vaizdo klipe grupės nariai atsiskleidžia naujame įvaizdyje. Gerbėjai čia neišvys tradiciškai koncertuose matomų aprangos detalių, tokių kaip ryškios peteliškės, skrybėlės, geltonų ir juodų spalvų deriniai ar šį rudenį ant slibiniškų drabužių atsiradę Maironio ir Žemaitės atvaizdai.  Teatrališkoji grupė sako, kad taip jie norėjo priartėti prie lietuviškos pilkos kasdienybės, kurioje apstu šiukšlių. Estetiką mėgstantis grupės narys Dominykas Vaitiekūnas pastebi, kad klipo pabaigoje įvyksta metamorfozė ir, pradėjus tvarkyti šiukšles, gyvenime atsiranda spalvos.

Su naujausiu savo „Albumu be jokių Ė“ grupė kvietė pirmiausia išsivalyti nuo dvasios konservantų ir tik tuomet rūpintis aplinkos ekologija. Išgražėjęs Vaidas Kublinskas, paprotingėjęs Dominykas Vaitiekūnas ir moteriškas savybes mažiau slepianti Aistė Lasytė sako, kad jų pačių jausmų bei minčių rūšiavimo  lygis pasiekė reikiamą tašką, todėl jie pradeda rūpintis ir gamtos išvalymu bei antriniu medžiagų panaudojimu.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: