Prezidentė įteikė apdovanojimus už Lietuvos vardo garsinimą (3)

lrp.lt nuotr.

lrp.lt nuotr.

Liepos 6 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Valstybės dienos proga už nuopelnus Lietuvai ir už šalies vardo garsinimą pasaulyje valstybinius apdovanojimus įteikė Lietuvos ir užsienio valstybių piliečiams.

Sveikindama apdovanotuosius šalies vadovė pabrėžė, jog jų indėlis stiprinant tautos kūrybines ir moralines galias bei garsinant Lietuvą pasaulyje yra labai svarbus šaliai, įkvepiantis ir kitus gerbti bei didžiuotis savo valstybe.

„Negailėdami pastangų ir talento, Jūs stiprinate mūsų šalies valstybingumą, jos tarptautinį autoritetą. Jūsų darbai atskleidžia mūsų tautos kūrybingumą ir reprezentuoja Lietuvą kaip atvirą, modernią ir tolerantišką valstybę“, – sakė Prezidentė.

Tarp daugiau nei 30 garbingais valstybiniais ordinais ir medaliais apdovanotų asmenų – kino, televizijos ir teatro aktoriai Regimantas Adomaitis, Juozas Budraitis, Vida Vaiva Mainelytė, Vytautas Paukštė, lakūnas, akrobatinio skraidymo meistras Jurgis Kairys, aktyvūs lietuvių tautos partizaninio pasipriešinimo sovietų okupacijai istorijos įamžinimo puoselėtojai grupės „Skylė“ solistė Aistė Radzevičienė ir kompozitorius, vokalistas Rokas Radzevičius bei žurnalistas Marius Jančius, rezistencijos atstovai, tarpvalstybinių ryšių puoselėtojai, kariškiai, kultūros paveldo saugotojai, menininkai, gydytojai, švietėjai.

Kategorijos: Lietuvoje, Visi įrašai | Žymos: , , .

3 komentarai

  1. Modė:

    Pajudėjo Tiesos žygis per Lietuvą iš Klaipėdos. Per didžiulį karštį žygiuoja nuostabūs žmonės, tikri patriotai, Didvyriai… Jie neša šūkį: Tiesa- Vienybė – Darbas.

  2. vaidila:

    Per televiziją rodo baisiausiai oficiozinį Valstbės dienos “paminavojimą”. Šlykstu žiūrėti į tą melagių paradą, tvaikelis panašus, kaip kad buvo per privalomas “šventes’ sovietmečiu” Dalia Grybauskaitė ragino garsinti Lietuvos vardą……lyg mažai patys būtų apsijuokę begrobdami mergaitę, žudydami jos tėvą, persekiodami mergaitės Globėją…vis jiems mažai, nejaugi dar ką nors planuoja išgamos ?

  3. UZSIENIS:

    to vaidila…jusu komentaras labai tikslus…toki net paplatinti reiktu ta sventes proga..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: