Visuomeninė komisija gegužės 17-osios Garliavoje įvykiams tirti tęs liudininkų apklausą (tiesioginė transliacija) (5)

Visuomeninės komisijos posėdis | Alkas.lt nuotr.

Visuomeninės komisijos posėdis | Alkas.lt nuotr.

Birželio 15 dieną, 11 val. Seimo Baltijos asamblėjos salėje vyks antras Visuomeninės komisijos smurto aktui Garliavoje ištirti posėdis.

Į šį komisijos posėdį yra kviečiami teisingumo ministras R.Šimašius, Policijos generalinio komisaro pavaduotojas R.Požėla, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas K.Lančinskas ir pavaduotojas S.Mecelica, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas A.Kaminskas ir jo pavaduotojas D.Žukauskas, Lietuvos kriminalinės policijos biuro l. e. viršininko pareigas A.Roginskis, Lietuvos antstolių rūmų administracijos valdytoja D.Satkauskienė, Lietuvos antstolių rūmų antstolė S.Vaicekauskienė.

Taip pat į posėdį yra pakviesti Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorė O.Tarvydienė, vaiko teisių apsaugos kontrolierė E. Žiobienė, Kauno rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja I.Marcinkevičienė, Kauno savivaldybės gydytojo tarnybos atstovas D.Senikas, Kauno rajono Garliavos vidurinės mokyklos direktorius Č.Vinciūnas, viešosios įstaigos „Vaiko namas“ direktorius, psichologas-ekspertas E.Karmaza.

„Bendradarbiaudami su Visuomenine komisija ir jai sąžiningai liudydami valdžios pareigūnai ir tarnautojai turi galimybę padėti atkurti smurtu gegužės 17-ąją nutrauktą visuomenės ir valdžios moralinę sutartį“, – rašoma Visuomeninės komisijos pranešime žiniasklaidai.

Primename, kad Visuomeninėje komisijoje dirba teisininkai ir žmogaus teisių gynėjai: Kovo 11-osios akto signataras, buvęs Atkuriamojo Seimo pirmininko pavaduotojas, baudžiamųjų bylų advokatas Kazimieras Motieka, buvusi Atkuriamojo Seimo narė, advokatė Zita Šličytė, buvęs Generalinės prokuratūros ypač svarbių bylų tardytojas, buvęs Seimo kontrolierius Kęstutis Milkeraitis, Kovo 11-osios akto signataras, advokatas Liudvikas Narcizas Rasimas, MRU teisės filosofijos profesorius Saulius Arlauskas, Lietuvos žmogaus teisių asociacijos pirmininkas Vytautas Budnikas, Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacijos pirmininkas Romualdas Povilaitis.

Papildyta 11 val.:

Komisijos posėdis turėjęs vykti Seimo Baltijos asamblėjos salėje vyko Seimo spaudos konferencijų salėje, nes patalpos Baltijos asamblėjos salėje nebuvo suteiktos.

Visuomeninės komisijos posėdis bus tiesiogiai transliuojamas internetu čia:

Kategorijos: Lietuvoje, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .

5 komentarai

 1. birželio 15 d. 11 val. spaudos konferencija Seime:

  2012 m. birželio 15 d., penktadienio,
  SPAUDOS KONFERENCIJA SEIME
  11 val.
  įvyks Seimo narių Naglio Puteikio, Ryto Kupčinsko, Aurelijos Stancikienės ir Gintaro Songailos spaudos konferencija „Ką slepia Seimo nariai, drausdami filmuoti komisijos dėl N. Venckienės posėdžius?“

 2. Aistė:

  Vis dar viliuosi, kad kažkam pavyks pralaužt ledus. Sėkmės komisijai!

 3. šerloks. conspiracy teorija specialiai Lietuvai:):

  dabar atsistatydino iš Pilietinės visuomenės instituto direktoriaus pareigų Darius Kuolys. Matyt paveikė Meliano pagąsdinimas: ot pažiūrėsim kur dedi tuos keturis milijonus, skirtus tik pilietiniam mokinių ugdymui. Prisikabinti labai lengva. Bet nežinau ar man gaila. Tai, kad jis garliavą vairavo link prezidentūros, man nepatiko. Juk jau iš anksto buvo aišku, kad prezidentūra kažkam labai didelė kliūtis. Tad bandymas spausti prezidentę kištis į “harliavinę bylą” tarnavo tik tiems pasipiktinusiems pašalintiems prokurorams, kurie ir tykojo prezidentę pačiupti už šio kabliuko ir apkaltinti ją kišimusi.

  O LNK, pamenate, kiek kartų suko Gaivenio laidos “abipus sienos” anonsą apie neva slaptus Prezidentės pokalbius? Siejasi tai su „Lietuvos ryto“ televizijoje apie antrąjį „paksogeitą“ prabilusiu Aloyzu Sakalu. Juolab, kad „Abipus sienos“ prodiuseris gerai pažįstamas su vienu A.Sakalo bičiuliu. Tuomet buvo tik ruošiamasi “Žalimo skandalui” ir Sakalas iš anksto trynė rankas, o Gaivenis manė, kad Prezidentė jau jo rankose. Žalimo parodymai turėjo apkaltinti Venskienę visų žudynių organizavimu, o “slapti pokalbiai” paliudyti Prezidentę ją rėmus. Bet po kratų viskas atsisuko prieš policijos pareigūnus. Ką duodi, tą gauni. Ačiū Dievui, kad tas dėsnis gana greit suveikė.

  Kai ir šis sąmokslas nepavyko, sprogo Snoro skandalas. ( Prieš tai netikėtai miršta pagrindinis konservatorių rėmėjas Lubys. Detektyvai žino, kad melataminas (?) moka sukelti infarktą ir išgaruoja be pėdsakų per 30 val. Kas žino tikrasias priežastis. Be aišku viena – Konkurentų oligarchams neliko. ) Netyčia? Kitas nepavykęs ėjimas? O čia jau prasidėjo tikra “velnių veselja”. Atsiranda dvi strėlės nukreiptos į du taikinius. Viena viena linija – tai pedofilijos byla ir Kauno įvykiai, kurių sąmoningai klaidingos versijos tyrimas yra akivaizdžiai nukreiptas prieš Jos Ekscelenciją; antroji linija – banko „Snoras“ nacionalizavimas, ir dėl jo strėlės smaigalys nukreiptos į Lietuvos Banko vadovą V.Vasiliauską, Ministrą Pirmininką Andrių Kubilių ir Seimo pirmininkę Ireną Degutienę.

  Mano nuomone už Snoro banko siužeto kyšo Rusijos opozicijos ausys ir tokio jos lyderio kaip Berezovskis, kurio pagalbos matomai tikėjosi Snoro vadovai, pabėgę į DB. Vasiliauskas pasigenda 3 milijardų, tuo tarpu prokurorai ieškinį pateikia tik 800 000 milijonų. Ar likusius išsidalins advokatai?:)
  Snoro žulikus apsiėmė ginti Irmantas Dobilas. Irmantas Dobilas taip pat yra LNK savininko Dariaus Mockaus valdomos bendrovės advokatas beveik šimtamilijoninėje byloje prieš privesto prie savižudybės ir 2010 birželio 29 d. nusišovusio verslininko A.Gureckio našlę Violetą Gureckienę – nors prokuratūroje yra Antano Gureckio priešmirtiniai rašteliai, kad dėl privedimo prie savižudybės kaltas Darius Mockus ir Raimundas Kurlianskis.
  Mockus – vienas dosniausių “Tvarka ir Teisingumas rėmėjų. Partija Tvarka ir teisingumas – pagrindinė laikinosios Seimo komisijos „Snoro“ banko bankrotui iniciatorė

  Puolimą prieš Seimo pirmininkę I.Degutienę inicijavęs A.Butkevičius – Socialdemokratų partijos pirmininkas. Socialdemokratų partija ilgą laiką buvo viena iš „Gazprom“ dukterinės įmonės „Dujotekana“ finansuojamų partijų.

  Darbo partija, taip pat palaikanti „Snoro“ banko bankroto parlamentinį tyrimą, taip pat turi sąryšių su Rusija, tik neaišku ar su pozicija, ar su neoliberalų opozicija. Greičiau su pastaraja.Nes pabėgus į Rusiją jo niekas nepuolė ginti. o šiuo metu teisme yra Darbo partijos vadinamosios juodosios buhalterijos byla.

  Kai LNK prabilo apie Prezidentės telefoninių pokalbių paviešinimą, visi ėmė smerkti VSD. Bet užmiršo, kad Mockaus -Kurlianskio valdomas konsernas valdo kone visas telefonų kompanijas – Omnitel, Bitę… o gal ir Teo, reiktų pasitikslinti.

  Pabaigai pridursiu, kad savo nuomonės neturiu. Ji suformuota medijos, kaip ir visų kitų. Tad jei kur klystu, prašom pataisyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: