Įvyks pirmasis Baltų kultūros ir religijos mokyklos susitikimas (26)

Baltų kultūros ir religijos mokyklaLapkričio 20 dieną, 11 valandą Lietuvos Kariuomenės Kūrėjų Savanorių Sąjungos patalpose (Pilies g. 22, antras aukštas) Vilniuje įvyks Baltų kultūros ir religijos mokyklos (BKR) atidarymas. Šioje mokykloje paskaitas reguliariai skaitys etnologai dr.Vytautas Tumėnas, Jonas Trinkūnas, religijotyrininkas dr.Dainius Razauskas, Seimo narys Gintaras Songaila. Numatoma, kad paskaitas taip pat skaitys ir kviestiniai svečiai, kurie nuolat keisis.

BKR mokyklos susitikimai vyks kartą per mėnesį šaltuoju metų laiku Vilniuje, o atšilus orams persikels į Pailgio sodybą. Pirmojo susitikimo metu dėstytojai pristatys savo dalyką ir tolimesnių paskaitų temas. Dalyvavimas mokykloje – nemokamas, tačiau dalyviai turės apmokėti patalpų nuomą.
Norintys pasiteirauti ir užsiregistruoti turi kreiptis:

Jonas Trinkūnas – 216 29 66  ir   8.676.43 430

Kategorijos: Kultūra, Naujienos, Religija, Švietimas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

26 komentarai

 1. Kemblys:

  “Kviečiame į Baltų kultūros ir religijos mokyklą

  ——————————————————————————–

  Pailgio bazėje kol kas nesirinksime, nes patalpos nešildomos. Atidedame iki pavasario,
  kai atšils oras.”

  http://www.romuva.lt/new/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=191&cntnt01origid=16&cntnt01returnid=18

   • Kemblys:

    Iš Romuvos svetainės skelbimo galima suprasti, kad norintys mokintis lauks pavasario.
    Šiuo atveju jums gero linkiu 🙂
    (jei sugebėsite mokinti be svetimžodžių)

    • Algis:

     Tai prastai Kemblį supratai, mokintis kai kurių dalyku bus galima ir žiemą, nes suvažiuos tik tie žmonės kuriems to reikia, kurie yra nubudusios švento Ąžuolyno gilės, kas nori nubusti tie ir atvažiuos, tuščiašnekiai nesikabinėkite, nes su savo tuščiašnekėm nieko gero ir nenuveikiate tautos labui, tik vis neigiate ir kritikuojate, kad tas ar anas netaip kažką tais daro, taiko patys neiimate ir nedarote, taip kaip jums atrodo, kad taip turėtu\ų pagal jus geriau būtų, bet jūs tik tuščiašnekes rašinėjate ir ir jos tik lieka tuščiašnekėmis ir su savo tuščiašnekėmis tik klaidinate ir kiršinate žmones.

 2. LT:

  Iš pradžių nemokamai,paskui šiek tiek mokamai,vėliau dar pamokamai,rezultate-ypač brangiai mokama..
  Mokykla kurios kryptis politiškai motyvuota..
  Duona reikia “užsiauginti” savomis rankomis,nereiks tada užsidirbti jos iš svetimų rankų…

 3. Stebulė:

  LT: visur ieškoti sąmokslo teorijų yra šiek tiek nesveika. 🙂

 4. Praeivis:

  matyt baltišką krikščionybę dėstysit, jei nuotraukoje parodėt būsimą klasę :))) Ypač įdomūs dievai paveiksluose:tas tolimiausias berods einantis kristus :))))

 5. Žiburinis:

  Labai domina, tik nepamirškite patalpinti viedeo internete.

  Lauksiu pirmosios paskaitos. Sėkmės Jums!

 6. Idėja:

  Idėja gera, bet….kaip ir kitiems, kirba mintis, kad taps nauju UAB’u… Romuvos stovyklų kaina irgi nuolat auga…

  Ar negalima gauti lėšų iš projektų, ar tartis dėl patalpų rėmimo pagrindais? Juk tiek tuščių salių Vilniuj, kad ir LLKC.
  Kaip bebūtų, linkiu sėkmės, nes tokių renginių tikrai labai reikia. Svarbu, kad išlaikytumėt nuoširdumą, o ne piniginės dydį.

 7. Idėja:

  Lektoriams reikia mokėti, bet jei tai bus daroma tik iš klausytojų kišenės, nemanot, kad dalį jų atbaidysit? jei bus skelbiamos paskaitos internete (sveikintina!) ar nebus taip, kad klausytojai labiau rinksis būtent šį variantą? t. y. paskaitos bus mokamos, o internete visi galės domėtis nemokamai. Nekritikuoju, tik siūlau apsvarstyti įvairias finansavimo galimybes

 8. Algis:

  Dauguma žmonių nori, kad viskas būtų už juos sumokėta, netgi ir kelionės išlaidos, bet šeis laikais mušt už dyką negausi, verta investuoti į save ir tautą visokių UABų prisvaigsta, vo baznyčia tai tikras uabas, čia idėjiniai žmonės suvažiuoja. Ir kam tai nepatika kaip romuviečiai tvarkosi, tegu patys pabando geriau padarysiu, juos tik galėsiu pagirti, jeigu jiems geriau išeis tai padaryti, o tuščiai tauzyti kaip tai daro tikrasis lietuves nereikia iš to jokios naudos.

  • Stebulė:

   taip, tiesa, kad neišeis padaryt vsiką nemokamai. tačiau kiek supratau iš skelbimo, lektoriai jau yra savanorIAI, taigi jie bent kol kas sutinka savanoriauti iš idėjos. o už patalpas tai tikrai reikia visiems mestis. nes jei kainuoja tarkim 200 lt tai vienam kažkam tiek sumokėt yra brangu, o jei metasi 20 žmonių, jau beveik ir pigu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: