Girtas 18-metis iš Naujosios Vilnios išniekino Lietuvos vėliavą (0)

Ainis Gurevičius, www.DELFI.lt
 © DELFI, A.Didžgalvio nuotr.

© DELFI, A.Didžgalvio nuotr.

Vėlų penktadienio vakarą sostinėje, Naujojoje Vilnioje, išniekinta Lietuvos vėliava. Tai pamatę žmonės pareigūnams paskambino 22.59 val. Jie pranešė, kad maždaug 10 jaunuolių grupė nuėmė nuo Genių gatvėje esančio daugiabučio vėliavą ir ją nusinešė. Į pranešimą staigiai sureagavo tame rajone patruliavę policijos pareigūnai.

Kol patruliai atvažiavo į nurodytą vietą, jaunuoliai jau buvo spėję nuplėšti vėliavą nuo koto ir keliose vietose ją įplėšti. Pareigūnai vėliavos niekintojus užklupo nuėjusius maždaug 200 metrų nuo minėtojo daugiabučio. Tuo metu jaunuoliai jau buvo tik trise, vienas jų nešėsi apdraskytą trispalvę. Pamatę policijos automobilį jie spruko į skirtingas puses. Pareigūnai nusivijo tą, kuris turėjo vėliavą.

Bėgdamas vaikinas numetė vėliavą ir bandė pasislėpti vaikų darželio teritorijoje. Bet Mobiliosios kuopos patruliai jį ten surado. Sulaikomas jaunuolis bandė priešintis, bet buvo greitai sutramdytas ir nuvežtas į komisariatą.

Ten paaiškėjo, kad jis neblaivus – alkoholio matuoklis parodė daugiau nei 1 promilę. Pasirodo, tądien šis Naujosios Vilnios gyventojas su kompanija šventė savo gimimo dieną (jam sukako 18 metų). Pasak Vilniaus 4 policijos komisariato viršininko Igorio Vološinovo, jaunuolis, matyt, bandė savo gimtadienio proga pasižymėti kompanijos akyse. Jis pats teigia vėliavos neėmęs, tačiau jo išsisukinėjimą paneigia patrulių parodymai.

Šeštadienį 4 komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl valstybės vėliavos išniekinimo.

www.DELFI.lt
Kategorijos: Naujienos, Visuomenė.
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: