M.Lukšienės premija įteikta informatikos mokytojui (7)

Lauretą V.Kornejevą svekina G.Steponavičius

Lauretą V.Kornejevą svekina G.Steponavičius

Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius Meilės Lukšienės premiją įteikė Kauno šv. Mato vidurinės mokyklos matematikos ir informatikos mokytojui Vygantui Kornejevui. Jis buvo pripažintas verčiausiu gauti šį apdovanojimą iš 30-ties jo siekusiųjų švietimiečių.

Mokytojas V.Kornejevas nuo 2008 metų mokytojauja šv. Mato vidurinėje mokykloje. Jis pradėjo dirbti kaip programos „Renkuosi mokytis“ dalyvis.

Sveikindamas pirmąjį šios premijos laureatą, ministras Gintaras Steponavičius visiems susirinkusiems jauniesiems mokytojams linkėjo įgyvendinti daug sumanymų ir niekada nesigailėti savo pasirinkimo dirbti įdomų mokytojo darbą.

„Premija įprasmina daktarės Meilės Lukšienės nuostatų ir idėjų tąsą dabartyje. Mokyti atviru protu ir atvira širdimi, gebėti mokytis ir keistis – tai labai svarbu mokytojui, nes jis kasdien turi spręsti iškylančius naujus iššūkius“, – sakė Gintaras Steponavičius.

Premijos dydis – 120 BSI (šiuo metu 15600 Lt). Ji bus skiriama kiekvienais metais.

Kandidatūras premijai teikė patys asmenys, švietimo įstaigų vadovai, švietimo įstaigų savininko teises ir pareigas įgyvendinančios institucijos, mokytojai, mokiniai, tėvai ir jų organizacijos, nevyriausybinės organizacijos, švietimo asociacijos.

Kategorijos: Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: