Trečiadienis, 20 rugsėjo, 2023
  • Saulės arkliukai
    • Diskusijos
    • Gyvoji tradicija
    • Etninės kultūros paveldas
    • Kultūros teorijų labirintai
    • Iš mokslo tyrimų
    • Ugdytojai ir ugdytiniai
    • Profesijos
    • Subkultūros
    • Kitos kultūros
    • Kūryba
    • Mes skaitome knygas
    • Margos pievos: renginiai
    • Keliauk lėtai: tėvynės pažinimas
    • Praktiniai patarimai
    • Iš mados istorijos
    • Mados tinklarastininkas
    • Fotogalerijos
    • Redakcija
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
Alkas.lt
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
      • Visi rašiniai
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
      • Visi rašiniai
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
Alkas.lt
No Result
View All Result
Pradžia Visuomenė Politika ir ekonomika

Tautininkai ir centristai kviečia telktis apie prof. Igną Vėgėlę

www.alkas.lt
2023-09-11 22:40:37
27
I. Vėgėlė | Alkas.lt koliažas

Ignas Vėgėlė | Alkas.lt koliažas

Rugsėjo 11 d. Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai) (TTS) išplatino pranešimą, kad 2024 m. Lietuvos Prezidento rinkimuose palaikys advokato prof. Igno Vėgėlės kandidatūrą.

Rugsėjo 9 d. TTS suvažiavime buvo priimtas pareiškimas dėl Prezidento ir Europos Parlamento rinkimų, kuriame raginamq kelti ir remti prof. Igno Vėgėlės kandidatūrą Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose, bei siūloma telkti antisisteminių partijų bei visuomenininkų koaliciją ne tik Prezidento ir Europos Parlamento, bet ir Seimo rinkimams.

Nors pats I. Vėgėlė dar nepranešė, kad tikrai sieks Lietuvos Respublikos Prezidento posto, centristai ir tautininkai  rugsėjo 9 d. vykusiame partijos suvažiavime paragino jį kelti savo kandidatūrą:

„Raginame kelti, keliame, agituojame ir visaip kitaip remiame teisininko profesoriaus Igno Vėgėlės kandidatūrą Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose“, – rašoma Tautos ir teisingumo sąjungos (centristų, tautininkų) kreipimesi.

„Tai – vertybinis žmogus, kuris, nepaisydamas sisteminės klikos spaudimo, nepabūgo stoti Tautos pusėn COVID-19 diktatūros metu. Ignas Vėgėlė ir šiandien drąsiai gina šeimų interesus LGBT propagandos brukamoje gyvenimo įgūdžių pamokų akivaizdoje, nebijodamas Lietuvą užvaldančių „konservatorių-liberalų“ spaudimo per užvaldytą viešąją erdvę ar bylų kėlimo.

Ignas Vėgėlė yra stiprus, principingas, sistemai nepriklausantis kandidatas, kuris gali laimėti ir laimės Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimus.“, – rašoma pareiškime.

Skelbiame visą pareiškimą:

Tautos ir teisingumo sąjungos (centristų, tautininkų)

Pareiškimas

DĖL PREZIDENTO IR EUROPOS PARLAMENTO RINKIMŲ

Mes, Tautos ir teisingumo sąjungos (centristų, tautininkų) Suvažiavimo dalyviai, puikiai suprantame – artėjantys metai Lietuvai bus lemtingi. 2024 metais rinksime ne tik Europos Parlamentą, Seimą, Prezidentą, bet visa Lietuva rinksis kelią, kuriuo teks žygiuoti daugybę metų.

Rinksimės, ar pamiršti tokius žodžius, kaip Tauta, lietuvių kalba, valstybė, suvereni apsisprendimo teisė, pakeičiant juos terminais „Europos piliečiai“, „globalizmas“ ir „europinė vyriausybė“.

Rinksimės, ar Lietuva – o ir visa Europa – taps užvažiuojamu kiemu pasaulio perėjūnams, keliantiems kultūrinę ir socialinę sumaištį, ar meilę ir klestėjimą savo Tautai ir Tėvynei, o tuo pačiu ir pagarbą  Tėvynių sąjungai Europoje, ginančiai kiekvienos iš šią sąjungą sudarančių šalių nacionalinę kultūrą, valstybingumą bei konstitucinę santvarką.

Rinksimės ar mūsų vaikų mokykliniuose vadovėliuose šventą žodį „mama“ pakeisti žodžiu „gimdantis tėvas“, šeimą tapatinti su LGBT bendruomene, santuoką paversti išsigalvotų lyčių partneryste ar civiline sąjunga, o žodžius „vyras“ ir „moteris“ užmiršti tarsi atgyveną.

Mes, šio Suvažiavimo dalyviai, konstatuojame – artėjantys metai bus lemtingi mūsų Tautai, šeimai, valstybei, vertybėmis, laisvei ir visiems idealams, dėl kurių telkėmės prie Seimo rūmų prieš 32 metus.

Tai žinodami suprantame, kad jau nebėra laiko politiniam pasjansui ar siaurų partinių dividendų užsidirbinėjimui.

Todėl, mes, Tautos ir teisingumo sąjungos (centristų, tautininkų) Suvažiavimo dalyviai raginame kelti, keliame, agituojame ir visaip kitaip remiame teisininko profesoriaus Igno Vėgėlės kandidatūrą Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose.

Tai – vertybinis žmogus, kuris, nepaisydamas sisteminės klikos spaudimo, nepabūgo stoti Tautos pusėn COVID-19 diktatūros metu. Ignas Vėgėlė ir šiandien drąsiai gina šeimų interesus LGBT propagandos brukamoje gyvenimo įgūdžių pamokų akivaizdoje, nebijodamas Lietuvą užvaldančių „konservatorių-liberalų“ spaudimo per užvaldytą viešąją erdvę ar bylų kėlimo.

Ignas Vėgėlė yra stiprus, principingas, sistemai nepriklausantis kandidatas, kuris gali laimėti ir laimės Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimus.

Mes raginame antisistemines politines jėgas neskaldyti visuomenės, o vienytis aplink būsimą prezidentą Igną Vėgėlę, kaip tai padarė ir dešimtys Lietuvos inteligentijos atstovų, drauge tobulinti bendro fronto programinius tikslus ir koordinuoti veiksmus.

Šiuo pagrindu mes, Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai), kviečiame Lietuvoje telkti iki šiol nematytą ir plačią antisisteminių partijų bei visuomenininkų koaliciją ne tik Prezidento ir Europos Parlamento, bet ir Seimo rinkimams, kuri visuomenei būtų pristatyta dar šiais metais.

Mes išvalysime Lietuvą nuo Tautą žlugdančios išvalstybinimo ir ištautinimo ideologijos visuose valdžios lygiuose. Su korupcija, farmacininkų ir prekybininkų savivale, su narkotikų verslo bei kitomis šešėlinių grupuočių, šeimų niekintojų, LGBT‘istų ir pedofilų klanais bus baigta.

MES NUGALĖSIM!
Spausdinti 🖨

Susiję straipsniai:

  1. Tautininkai ir centristai kviečia į piketą prieš „Amnesty International“
  2. Šviesuomenės atstovai paragino Igną Vėgėlę dalyvauti Prezidento rinkimuose ir pasiūlė pagalbą
  3. Šeimos gynimo maršo politiniams siekiams įgyvendinti įsteigta „Tautos ir teisingumo sąjunga“ (centristai, tautininkai)
  4. Tautininkai ir centristai oficialiai sujungė partijas į Tautos ir Teisingumo sąjungą – 4-tą pagal dydį partiją Lietuvoje
  5. I. Vėgėlė. Šiandien persekiojami drąsūs, rytoj išmuš valanda tiems, kurie tyli ir nesikiša
  6. Centro partija „Gerovės Lietuva“ pakeitė pavadinimą į „Centro partija – tautininkai“
  7. I. Vėgėlė. Pergalės link
  8. I. Vėgėlė. Neįtikėtinas garbės skurdas
  9. I. Vėgėlė. Ministras D. Kuolys grasina atsistatydinti…
  10. I. Vėgėlė. Tikrosios chaoso elektros rinkoje priežastys
  11. I. Vėgėlė. Ar pasipriešins kas valdančiųjų siekiui visapusiškai kontroliuoti visuomenę?
  12. I. Vėgėlė. Keletas pavyzdžių, kad „sąmokslo teorijos“ virsta realybe
  13. Tautininkai ragina ginti Ukrainą
  14. M. Kundrotas. Ar tautininkai dar turi potencialo?
  15. I. Vėgėlė. Paradoksų valstybė

Siūlomi vaizdo įrašai:

ALKO TURINYS

Pastabos 27

  1. Kamara says:
    1 savaitė ago

    Vėgėlė yra geras pasirinkimas. Tik kaip jam ir jo rėmėjams pasiseks atlaikyti konservatorių, liberalų ir tariamų opozicionierių psichologinį puolimą?

    Atsakyti
    • Kažin says:
      1 savaitė ago

      O ką jis tokio yra padaręs ar nors pasakęs, pvz., ginant lietuvybę, valstybinę kalbą nuo svetimų rašmenų, atskleidžiant korumpuotumą vykdant teisingumą, – nieko. Geriau būtų pasiaiškinus, kodėl jis kaip teisininkas neužtarė valdžios užpulto A.Valotkos, teisėtai reikalavusio pašalinti Vilniaus rajone atsiradusius vietų pavadinimus svetimos valstybės – Lenkijos kalba ir rašmenimis. Ar tai gali būti dar didesnis dėl Vilniaus nerimusio lietuvio savigarbos įžeidimas. Kur jo savigarba? Taigi neaišku su kuo, kokių interesų jėgų, jis taikomas būti įsodintas į Prezidento kėdę. Kokia jo šeima, santykiai su teisininkų bendruomene ir t.t. ir pan., – tyla. Regis į viešumą jis staigiai “išjojo” ant Kovid -19 pandemijos arkliuko, tai taip pat ėjimas panašus – į suplanuotą tikslą…
      Tai kas jis toks – dar sunku pasakyti, – dar katė maiše….

      Atsakyti
      • >Kažin says:
        1 savaitė ago

        Tokie klausimai, hm, reikalauja aiškių atsakymų. Kadangi šviesuomenė remia (!), tai, spėju, ji tikrai (?) žino atsakymus į visus Jūsų klausimus.

        Atsakyti
        • Kažin says:
          6 d. ago

          Prezidentas – tai lietuvybės kelio klausimas, ar ir toliau bus pakenčiama jos vertimo lenkybe politika, tad gal kalbėtumete rimtai.

          Atsakyti
      • Romas says:
        1 savaitė ago

        O kas A. Valotką užsistojo? Gal dabartinis prezidentas, ar vyriausybė? Jei ne, tada reikėtų įvardinti, kad ir jie – “be savigarbos”. Tuo labiau, kad šitiems pagal pareigas priklauso, o I. Vėgėlė dar “ne prie reikalų”.
        Kas, dėl Kovid – 19 pandemijos, tai tik jis ir sveikatos, teisės institutas (keli žmonės) išdrįso atvirai priešintis šitai pasaulinio masto valdžios hegemonijai, “galimybių paso” – segregacijos įteisinimui.
        Net KT nesiėmė spręsti ar vyriausybė nepažeidė Konstitucijos – “nusiplovė rankas”. Štai kas neturi garbės…

        Atsakyti
        • Kažin says:
          7 d. ago

          Kalba eina apie valstybės kaip suvereno savigarbos neturėjimą savyje..

          Atsakyti
  2. Bet - says:
    1 savaitė ago

    A.Kubilius pasijuto širdžių premjeru
    – respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/akubilius-pasijuto-sirdziu-premjeru/
    Tai dar visko gali būti… 🙂

    Atsakyti
    • Žemynai says:
      1 savaitė ago

      Dar XX a. gydytojai nustatė, kad aš neturiu širdies, todėl jis nėra mano premjeras.

      Atsakyti
      • >Pajūriečiui says:
        1 savaitė ago

        Būtent todėl šis vyras gali nuspręsti aukotis – dalyvauti rinkimuose į prezidentus, o juos laimėjęs vėl dalintų mums visiems savąją širdį.
        (Graudu. Nosinaitės neturit?)

        Atsakyti
      • Gardėsis Pajūriečiui :) says:
        1 savaitė ago

        Užvalgykit tamstai paruošto saldaus – gal ataugs širdelė:
        Šiuo metu, „Urban HUB“ Vilniaus rajone rezervuota beveik trečdalis ploto. „Stock-office“ mieste ketina kurtis įvairūs verslai – nuo sporto klubų iki kasdienių prekių parduotuvių ir paslaugų centrų.
        ( – alfa.lt/verslas/nekilnojamasis-turtas/didziausio-salia-vilniaus-pletojamo-urban-hub-statybos-oficialiai-pradetos-unikalaus-riedulio-atidengimu/302273/ 0 – tą „Stock-office“ Avižieniuose rasit)

        Atsakyti
  3. Romas says:
    1 savaitė ago

    To ir reikėjo tikėtis, nes “panašus traukia panašų”. Šiuo atveju panašumas – teisingumo prioritete…
    Bet daugumas žmonių linkę prisitaikyti, jų prioritetai kiti – valdžia, gale… Todėl šansu ne per daugiausia, bet argi tai sustabdys teisingumo siekiančius? Reikia tikėti “nauja gadyne”.

    Atsakyti
  4. Tiems, kurie ateisit says:
    1 savaitė ago

    Algimantas RUSTEIKA: Tiems, kurie ateisit
    – respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/bus_isklausyta/algimantas-rusteika-tiems-kurie-ateisit/
    „Ateikit, kas tikit savimi, o ne kito jėga. Pasiseks tiems, kuriuos nesėkmės įkvepia dar aršiau grumtis. [ … ]
    Ir pergalės, ir pralaimėjimai gyvena kiekviename iš mūsų. Negi nejuntat, kad ateina stipriųjų metas?
    Jie pasislėpę ir patys savęs dar nemato, bet jau ateina pasiryžusieji pasirinkti. Dabar svarbiausia yra valia.”

    Atsakyti
    • Kažin says:
      1 savaitė ago

      Niekas neateina, tai veikiau Rusteikai vaidenasi. Balsavimo organizavimas likęs nepakeistas, taigi yra kaip buvo valdančiųjų partijų rankose, pinigų infliacijos šiems reikalams nėra. 80 % sujudimo ateiti balsuoti, neturint už ką, t.y. tam, kad išbraukus visus kandidatus, taip pat nesimato.. Taigi vyks tai, kas vyko 25 metus iki šiol.

      Atsakyti
  5. Pasiskaitymui says:
    1 savaitė ago

    Švedija atsisako skaitmeninių mokymo priemonių pradiniame ugdyme
    – propatria.lt/2023/09/svedija-atsisako-skaitmeniniu-mokymo.html
    ………..
    Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Skaitmeninės kontrolės troškimas
    – propatria.lt/2023/09/kristina-zamaryte-sakaviciene.html
    (o jūs kaip manote?)
    ……………..
    Ramūnas Aušrotas. Tylioji okupacija
    – propatria.lt/2023/09/ramunas-ausrotas-tylioji-okupacija.html
    (Pamenat – prijungti Lentvarį su pilimi prie Vilniaus dar Zuokas su „Rubikonu” veržėsi)
    …………….
    Lietuvos sienos I d. Baltarusija (su garsiniu vaizdavimu)
    – lrt.lt/mediateka/irasas/2000284345/lietuvos-sienos-i-d-baltarusija-su-garsiniu-vaizdavimu
    Vėliau ten atsiras ir II d.Lenkija. (O šiandien nuo 21,30 ją rodys per LRT plius)

    Atsakyti
  6. valdas. says:
    7 d. ago

    O šventas naivume…

    Atsakyti
    • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS says:
      5 d. ago

      Puiki pastaba 🙂

      Atsakyti
    • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS says:
      5 d. ago

      Vėgėlė – l klastingas Lietuvos priešas. Jei reiks įrodymo, kreipkitės klauskite.

      Atsakyti
      • pajėgų generolui says:
        5 d. ago

        Eik, palaistyk bulves ir apsiramink.

        Atsakyti
  7. Dėl pilietybės netekimo says:
    6 d. ago

    Ponas Žalimas teigia, jog už pilietybės atėmimą Lietuva stipriai nukentės. Priminė, jog mėsų sprendiniai privalo atitikti teisės reikalavimus. – Taigi, ir LR Konstituciją?
    Gal kas prisimenate, kaip D.Ž. balsavo nevalstybinės kalbos asmens dokumentuose klausimu? O koks jo požiūris į atsargines pilietybes?

    Atsakyti
    • Nuolankiai persiprašau says:
      5 d. ago

      turėjo būti:
      ne mėsų, o mūsų sprendiniai .

      Atsakyti
  8. Kaip gražu! says:
    5 d. ago

    Vadovėlius „Gyvenimo įgūdžių“ pamokai kuria ir Lino Slušnio žmona – juos vežioja pats parlamentaras
    – tv3.lt/naujiena/video/vadovelius-gyvenimo-igudziu-pamokai-kuria-ir-lino-slusnio-zmona-juos-vezioja-pats-parlamentaras-n1259203
    „ Daug aistrų ir diskusijų sukėlusi „Gyvenimo įgūdžių“ programa moksleiviams, kai kuriems pedagogams ir politikams bado akis ir dėl sąsajų su konservatorių partija. Konkrečiau – su Seimo nario Lino Slušnio šeimos verslu. Paaiškėjo, kad pačią programą ir jos rekomendacijas rengė jo žmona.”

    Atsakyti
  9. Įžvelgia persekiojimą: says:
    5 d. ago

    Po skambaus epizodo I.Vėgėlės byloje teiks skundą dėl ministrės paskirto advokato
    – respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/po-skambaus-epizodo-ivegeles-byloje-teiks-skunda-del-ministres-paskirto-advokato/

    Atsakyti
  10. Įžvelgia persekiojimą: says:
    5 d. ago

    Po skambaus epizodo I.Vėgėlės byloje teiks skundą dėl ministrės paskirto advokato
    – respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/po-skambaus-epizodo-ivegeles-byloje-teiks-skunda-del-ministres-paskirto-advokato/

    Atsakyti
  11. Tarptaut. demokratijos dienai says:
    5 d. ago

    Ar viskas gerai su Lietuvos demokratija?
    – ziniuradijas.lt/laidos/atviras-pokalbis/ar-viskas-gerai-su-lietuvos-demokratija?soundtrack=1
    Dalyvauja: NS narys Vytautas Sinica ir Seimo narys, konservatorius Kęstutis Masiulis.

    Atsakyti
  12. Žemyna says:
    3 d. ago

    Bus mažinamas aukštąjį išsilavinimą gausiančių asmenų skaičius
    – respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/bus-mazinamas-aukstaji-issilavinima-gausianciu-asmenu-skaicius/
    Tskant, nafik mums išsilavinę lietuviai, nafik savo piliečių lavinimui pinigus švaistyti, jei galima pigiau iš 3-jų šalių atsivežti??? Juk verslui reikės ne tik vairuotojų, bet ir išsilavinusių darbuotojų?

    Kai tuometinis Vilniaus V. Kapsuko universitetas buvo Maskvos spaudžiamas paversti un-tą visasąjunginiu (=vsesojuznu), Rektorius Jonas Kubilius ilgai gynė ir apgynė universitetą nuo tos garbės ir jos padarinių (t.y., gynė jo tuometinį, t.y., žemesnį statusą su visais patirsimai to atkaklumo padariniais). Kodėl? – Kad Lietuva turėtų visų sričių SAVO išsilavinusių žmonių – specialistų, dėstytojų, mokslininkų. Kad Lietuva turėtų SAVO MOKSLĄ ir SAVO MOKSLO KALBĄ.
    Ką reikštų mūsų un-to pavertimas vsesojuznu ? –
    Kad į jį važiuotų studentai ir dėstytojai iš viso sojūzo , todėl un-to dėstomąja kalba taptų RU kalba;
    – kad baigę studijas atvykėliai gautų paskyrimus dirbti Lietuvoje, o lietuvius tie paskyrimai išblaškytų po visą plačiąją tėvynę …
    Taip iš Lietuvos SSR sparčiau nyktų patys lietuviai ir jų lietuviški pėdsakai.
    O juk aukštesnis statusas reikštų ir KELERIOPAI didesnį atlygį universiteto bei visokias privilegijas rektoriui, dėstytojams. Bet J. Kubilius pasirinko Lietuvą, išsilavinusius lietuvius, ir ne vsesojuzną, o Lietuvos mokslą… Ir lietuviams tai visai neblogai sekėsi. O kai apie kurį mokslininką, jo darbus pasklisdavo žinia už SSSR ribų, buvo sužinoma ir kad jis/ji – iš Lietuvos!

    Atsakyti
    • Bartas says:
      3 d. ago

      O kas sūnaus galvoje verda?

      Atsakyti
      • >BARTUI says:
        3 d. ago

        Jei tą patį sūnų galvoje turime, tai jis ne matematiko, o a.a. kalbininko(lituanisto !!!) ir literatūros kritiko V. Kubiliaus sūnus. 🙁

        Atsakyti

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kiti Straipsniai

Baltai apie 2 tūkstantmetį prieš mūsų erą, Petras Gaučas, Aleksiejus Luchtanas | Mažosios Lietuvos enciklopedijos archyvo nuotr.

A. Sabaliauskas. Mes baltai. Vietovardžiai

2023 09 20
Ukrainos gynėjai pliekia okupantus | facebook.com/GeneralStaff.ua nuotr.

Ką teroristinė Rusija veikia prie bendro stalo su civilizuota žmonija?

2023 09 19
Inija Trinkūnienė Romuvos krivė | Keišos nuotr.

Farsas Seime: Dar kartą nepripažinęs Romuvos Seimas svarstys Romuvos NEpripažinimo klausimą… JAU PAPILDYTA

2023 09 19
L. Kalėdienė. Liberalai ir laisviečiai stumia Tautą į balanos gadynę

L. Kalėdienė. Liberalai ir laisviečiai stumia Tautą į balanos gadynę

2023 09 19
Ukrainos gynėjai | facebook.com/GeneralStaff.ua nuotr.

Teroristus reikia stabdyti grasinimu sunaikinti

2023 09 18
Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena kitaip: žaibiškas sambūris

Kalbininkų išvada: lyčiai neutralių pavardžių projektas prieštarauja lietuvių kalbos dėsniams ir pažeidžia lygias galimybes

2023 09 18
Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko | asmeninė nuotr.

M. Puidokas. M. Drobiazko linčo teismas –  naujas diktatūrinės Lietuvos veidas!

2023 09 18
Marius Kundrotas | asmeninė nuotr.

M. Kundrotas. Ar istorija žudo?

2023 09 17
Lietuvos profesinė sąjunga „Solidarumas“ | lps.lt nuotr.

Reikalaujama didinti viešojo sektoriaus darbuotojų algas

2023 09 17
Ukraina eina į pergalę | .facebook.com/GeneralStaff.ua nuotr.

Ką reiškia karinis Putino ir Kimo spektaklis

2023 09 17
Rodyti daugiau

Naujienos

Trakų istorijos muziejus kviečia pakeliauti po praeitį | trakaimuziejus.lt nuotr.
Istorija

Trakų istorijos muziejus kviečia pakeliauti po praeitį

2023 09 20
Saldžiosios Šiaulių pramonės istorija, slypinti archyvų dokumentuose | archyvai.lt nuotr.
Istorija

Saldžiosios Šiaulių pramonės istorija, slypinti archyvų dokumentuose

2023 09 20
Vytautas Busilas rodo vietą, kur stovėjo Prabulių sodyba | punskas.pl nuotr.
Istorija

S. Birgelis. V. Prabulio-Žaibo 100-osioms gimimo metinėms

2023 09 20
Baneris | Širvintų kultūros centro nuotr.
Etninė kultūra

Kernavė kviečia į Rudens lygiadienio ir Baltų vienybės šventę

2023 09 20
Lietuvai atstovavusi Martyna Kniazevaitė | LINEŠA nuotr.
Lietuvoje

ES jaunųjų mokslininkų varžytuvėse apdovanota Lietuvos atstovė

2023 09 20
Birutė Grašytė-Black ir Gvidas Latakas | M. Black ir L. Vansevičienės nuotr
Lietuvoje

Jotvingių premija skiriama Gvidui Latakui, Jaunojo jotvingio – Birutei Grašytei-Black

2023 09 20
Ukrainos gynėjai pliekia okupantus | facebook.com/GeneralStaff.ua nuotr.
Ukrainos balsas

Ką teroristinė Rusija veikia prie bendro stalo su civilizuota žmonija?

2023 09 19
Eligijus Eligijus Juvencijus Morkūnas | LLBM nuotr.
Lietuvoje

Netekome muziejininko, etninės kultūros tyrinėtojo Eligijaus Morkūno

2023 09 19

SKAITYTOJŲ PASTABOS

  • Jonas Vaiškūnas apie Farsas Seime: Dar kartą nepripažinęs Romuvos Seimas svarstys Romuvos NEpripažinimo klausimą… JAU PAPILDYTA
  • Rašau tą patį trečią kartą, apie Farsas Seime: Dar kartą nepripažinęs Romuvos Seimas svarstys Romuvos NEpripažinimo klausimą… JAU PAPILDYTA
  • Gal prisistatytų ta(-s) apie A. Sabaliauskas. Mes baltai. Vietovardžiai
  • Žemyna apie Farsas Seime: Dar kartą nepripažinęs Romuvos Seimas svarstys Romuvos NEpripažinimo klausimą… JAU PAPILDYTA

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  • Trakų istorijos muziejus kviečia pakeliauti po praeitį
  • Saldžiosios Šiaulių pramonės istorija, slypinti archyvų dokumentuose
  • S. Birgelis. V. Prabulio-Žaibo 100-osioms gimimo metinėms
  • A. Sabaliauskas. Mes baltai. Vietovardžiai
Lininės rankinės Lininės rankinės Lininės rankinės

Kiti Straipsniai

A. Sabaliauskas. Mes baltai. Vietovardžiai

by daiva
2023 09 20
2
Baltai apie 2 tūkstantmetį prieš mūsų erą, Petras Gaučas, Aleksiejus Luchtanas | Mažosios Lietuvos enciklopedijos archyvo nuotr.

„Kur kurios tautos senovėje gyventa, gali mums pasakyti žemė: reikia tik ji mokėti paklausti ir jos atsakas suprasti . Vietų...

Skaityti toliau

Ką teroristinė Rusija veikia prie bendro stalo su civilizuota žmonija?

by Jonas Vaiškūnas
2023 09 19
3
Ukrainos gynėjai pliekia okupantus | facebook.com/GeneralStaff.ua nuotr.

Karo, klimato kaitos ir nuolatinės nelygybės draskomo pasaulio lyderiai šiandien susirinks po vienu stogu, kad išgirstų JT vadovo raginimą imtis...

Skaityti toliau

Farsas Seime: Dar kartą nepripažinęs Romuvos Seimas svarstys Romuvos NEpripažinimo klausimą… JAU PAPILDYTA

by Jonas Vaiškūnas
2023 09 19
7
Inija Trinkūnienė Romuvos krivė | Keišos nuotr.

Rugsėjo 19 d. pagal Seimo patvirtintą darbotvarkę Seimo vakariniame posėdyje turėjo vėl būti svarstomas Senovės baltų religijos bendrijos Romuva pripažinimo...

Skaityti toliau

Skaitytojų nuomonės:

  • Jonas Vaiškūnas apie Farsas Seime: Dar kartą nepripažinęs Romuvos Seimas svarstys Romuvos NEpripažinimo klausimą… JAU PAPILDYTA
  • Rašau tą patį trečią kartą, apie Farsas Seime: Dar kartą nepripažinęs Romuvos Seimas svarstys Romuvos NEpripažinimo klausimą… JAU PAPILDYTA
  • Gal prisistatytų ta(-s) apie A. Sabaliauskas. Mes baltai. Vietovardžiai
  • Žemyna apie Farsas Seime: Dar kartą nepripažinęs Romuvos Seimas svarstys Romuvos NEpripažinimo klausimą… JAU PAPILDYTA
  • Žemyna apie Farsas Seime: Dar kartą nepripažinęs Romuvos Seimas svarstys Romuvos NEpripažinimo klausimą… JAU PAPILDYTA
Kitas straipsnis
Europos profesinio meistriškumo varžytuvėse – auksas, bronza ir meistriškumo medalis Lietuvos komandai | smsm.lrv.lt nuotr.

Europos profesinio meistriškumo varžytuvėse – auksas, bronza ir meistriškumo medalis Lietuvos komandai

srtfondas Init

Naujienos | Nuomonių ratas | Kultūra
Visuomenė | Gamta ir žmogus | Mokslas
Skaitiniai | VideoAlkas | Visi rašiniai | Paremkite Alką
 Pradžia

Alkas.lt

   https://lazerineklinika.lt/ | https://sportsman.lt/ | Farming Simulator 22 mods | ETS2 Mods | FS22 Mods | FS22 mods download | kemi.lt | ATS Mods | Skyrybos internetu - skyrybos bendru sutarimu | fs22 mods | ATWINS | LIVIN parduotuvė | Grozionamaisfinksas.lt | https://zvejojam.lt | Darbo skelbimai | KlipShop | Kokybiškos tvoros | https://jarisink.com | Valgomojo stalai | ket testai | Interjero detalės

© 2011 Alkas.lt - Visos teisės saugomos. | Svetainę kūrė - Studija 4D

  • Saulės arkliukai
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
      • Visi rašiniai
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai