Praėjusią savaitę paskelbtos naujienos ypač nuvylė laukiančius spartaus euro zonos atsigavimo. Skirtingų šalių BVP augimo rezultatai, Vokietijos užsakymų bei verslo lūkesčių duomenys signalizuoja apie ekonomikos tempų lėtėjimą.
Prastus rezultatus rodo beveik išimtinai gamybos sektorius, taip pat ypač nuvilia Vokietijos rodikliai, tuo tarpu periferijos šalių augimas išlieka nuoseklus. Nepaisant pastarųjų pokyčių, „Danske Bank“ ekonomistai mano, kad metų pabaigoje euro zona turėtų padidinti pastaruoju metu lėtėjusias ekonomikos apsukas.Europos vartotojų pasitikėjimas – aukštumose
Europoje šią savaitę svarbiausi skelbiami duomenys yra preliminarus rugpjūčio mėnesio pirkimo vadybininkų indeksas (PMI) bei vartotojų pasitikėjimo indeksas.
Prognozuojama, jog dėl padidėjusių gamybos bei užsakymų eksportui indeksų PMI indeksai turi vietos augimui trečiąjį metų ketvirtį. Tuo tarpu rugpjūčio mėnesio gamintojų PMI turėtų siekti 52.0 (liepos mėnesį 51.8), o paslaugų PMI – 54.0 (liepos mėnesį 54.2).
Vartotojų pasitikėjimas Europoje yra aukščiausiuose lygiuose nuo 2007 m., todėl nereikėtų sureikšminti kelių pastarųjų mėnesių indekso mažėjimo. Prognozuojama, jog rugpjūčio mėnesį indeksas taip pat gali kristi iki -9,0, lyginant su -8,4 liepos mėnesį.
JAV nekilnojamojo turto rodikliai turėtų vėl džiuginti
Birželio mėnesį JAV naujų gyvenamųjų namų statybų skaičius krito 9,3 proc., lyginant su gegužės mėnesiu, daugiausiai dėl prastų duomenų iš JAV pietinių teritorijų. Tai buvo tikras nusivylimas rinkoms, tačiau jau šią savaitę skelbiami liepos mėnesio duomenys turėtų parodyti 9,7 proc. mėnesinį augimą dėl sparčiai išduodamų statybos leidimų.
Šią savaitę taip pat sulauksime duomenų apie JAV vartotojų kainų indekso pokytį. Laukiama, jog per liepos mėnesį, lyginant su birželio mėnesiu, indeksas augo 0,2 proc., o per metus – 2,0 proc.
Kai Lietuvoje eURAs,
tai 244 eURAi – MMA.
“į rankas”
Nuo 2015 sausio 1 bus galima mesti į šiukšlyną ir konstituciją,
nes eURAs ir nepriklausoma Lietuva nedera tarpusavyje.
Klausimas.
Kas atsitiktų Lietuvoje, išmetus konstituciją į šiukšlyną?
Primenu, kad
Lietuvoje maisto ir daiktų kainos kaip kitame ES pakraštyje,
o algos ir pensijos yra keturis kartus mažesnės nei kitame ES pakraštyje.
Jei tsrs laikmečiu būtų buvę tokie skirtumai,
tai Lietuvos tsr gyventojai būtų važiavę į Sibirą, savanoriškai.
“Jievras” vos kvėpuoja, bet, kadangi mes esam labai drąsios , narsios, garukų valdomos šalies atstovai ” šikom ir tapšnojom” ant visko. Mums, lietuviams, dzin. Vo tep.
Jau į tą “spygliuotą vielą” niekas nekreipia dėmesio, tai tenka šokti pačiai su savimi…
o lIETUVOS imbicilaI uzsimane euro:/