Šeštadienis, 28 birželio, 2025
  • Saulės arkliukai
    • Diskusijos
    • Gyvoji tradicija
    • Etninės kultūros paveldas
    • Kultūros teorijų labirintai
    • Iš mokslo tyrimų
    • Ugdytojai ir ugdytiniai
    • Profesijos
    • Subkultūros
    • Kitos kultūros
    • Kūryba
    • Mes skaitome knygas
    • Margos pievos: renginiai
    • Keliauk lėtai: tėvynės pažinimas
    • Praktiniai patarimai
    • Iš mados istorijos
    • Mados tinklarastininkas
    • Fotogalerijos
    • Redakcija
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
Alkas.lt
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
Alkas.lt
No Result
View All Result
Pradžia Naujienos Lietuvoje

Visuomeninė komisija Garliavos įvykiams tirti sulaukė Prezidentės atsakymo (audio)

www.alkas.lt
2012-07-10 14:28:34
22
Visuomeninė komisija Garliavos įvykiams tirti sulaukė Prezidentės atsakymo (audio)

Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Liepos 9 d. Visuomeninė komisija smurto veiksmams Garliavoje ištirti gavo atsakymą iš Prezidentūros į birželio 28 d. prezidentei Daliai Grybauskaitei  įteiktą raštą  kartu su galutinėmis komisijos darbo išvadomis.

Atsakyme, pasirašytame Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos asmenų aptarnavimo skyriaus vedėjos Genės Lukaševičienės, rašoma:

„Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijoje buvo gautas J. E. Lietuvos Respublikos Prezidentei adresuotas Jūsų kreipimasis, kuriame prašote suburti kvalifikuotų ir autoritetingų specialistų grupę Kėdainių rajono apylinkės teismo sprendimo dėl vaiko perdavimo įvykdymo ištyrimui ir šiame procese dalyvavusių valstybės institucijų bei pareigūnų veiksmų įvertinimui. Taip pat prašote suorganizuoti susitikimą Jūsų atlikto tyrimo dėl minėto Kėdainių rajono apylinkės teismo sprendimo vykdymo rezultatų aptarimui.

Dėkojame Jums už pilietinį aktyvumą ir rūpestį dėl aktualių visuomenei klausimų. Atsakydami į Jūsų prašymą dėl susitikimo ir darbo grupės sukūrimo, norime atkreipti dėmesį, kad Respublikos Prezidentė pagal Konstituciją negali jokia forma kištis į teismų ir teisėsaugos institucijų veiklą, jų kompetencijai priskirtų sprendimų priėmimą, teismo procesą, taigi ir teismo sprendimų vykdymą, vertinti sprendimo vykdymo procese dalyvaujančių institucijų ir pareigūnų veiksmus, nurodinėti, kokius sprendimus turi priimti šių institucijų bei pareigūnų veiksmus tiriantys subjektai.

Atsižvelgiant į tai, kad Jūsų atliktas tyrimas ir jo rezultatai gali būti reikšmingi faktinių aplinkybių vertinimui, siekiant objektyvaus ir išsamaus tyrimo, Jūsų pateiktą medžiagą persiunčiame Lietuvos Respublikos generalinei prokuratūrai“.

„Mes savo laiške akcentavome ne prezidentūros kišimąsi į teisėsaugos funkcijas, bet sisteminių reformų poreikį,“ – Prezidentūros atsakymą komentavo Visuomeninės komisijos smurtui Garliavoje ištirti pirmininkas prof. Saulius Arlauskas.

Klausykite visą Visuomeninės komisijos smurtui Garliavoje ištirti pirmininko prof. Sauliaus Arlausko komentarą (su prof. S.Arlausku kalbasi Alkas.lt redaktorius Jonas Vaiškūnas):

[mp3 url=”https://alkas.lt/uploads/2012-07-10-visuomenine-komisija-garliavos-ivykiams-tirti-sulauke-prezidentes-atsakymo/Arlauskas_2012_07_10_14_54_15.mp3″ width=”300″]

Visuomeninei komisijai talkinusios parlamentinės grupės „Už teisingumą Lietuvoje“ pirmininkas Gintaras Songaila apie Prezidentūros atsakymą Alkas.lt redakcijai sakė:

„Prezidentūros atsakymas yra gana formalus. Reakcija į šitą dokumentą rodo, kokia padėtis iš tikrųjų yra teisinėje mūsų šalies sistemoje. Tačiau Prezidentė, matyt, teisingai pasielgė persiųsdama medžiagą Generalinei prokuratūrai, nes prokuratūra galėtų turėti argumentų pradėti ikiteisminius tyrimus visai priešinga kryptimi, negu šiuo metu yra vykdoma“.

Paklaustas ar Visuomeninė komisija smurtui Garliavoje tirti numato tęsti savo darbą, G.Songaila sakė: „Jeigu komisija pratęs darbą, parlamentinė grupė „Už teisingumą Lietuvoje“ talkins jai. Mūsų parlamentinė grupė savo ruožtu prašė ir siūlė tęsti šios visuomeninės komisijos darbą. O mes parlamentinės grupės nariai ketiname rašyti paklausimus prokuratūrai ir aktyviai stebėti tolimesnį procesą. Vis tiek išlieka viltis, kad visa šita istorija bus ištirta iki galo, ir ne tik bus padarytos reikiamos išvados, bet ir teisiname lygmenyje bus atsižvelgta į faktus, kuriuos išsiaiškino visuomeninė komisija“.

Visuomeninė komisija smurtui Garliavoje ištirti su savo atlikto tyrimo galutinėmis išvadomis Lietuvos prezidentę Dalią Grybauskaitę supažindino birželio 28 d.

Prezidentei įteiktame Komisijos rašte buvo rašoma: „Manome, kad su mūsų tyrimo rezultatais yra būtina supažindinti Jus, kaip Konstitucijos garantą, nes šiame vaiko gyvenamosios vietos pakeitimo ir perdavimo motinai procese veikiant valstybės vardu buvo organizuotai pažeista konstitucinė tvarka. Mūsų nuomone, visa tai apnuogino sistemines mūsų demokratinės valstybės institutų veikimo problemas. Komisijos narius ypač jaudina tai, kad užsitęsiantis laike ir žmogaus teises pažeidžiantis rezonansinių bylų tyrimas demoralizuoja visuomenę, o taip pat formuoja iškreiptą teisinę sąmonę. Komisija nuogąstauja, kad toliau nesiimant reikiamų priemonių, moralinė atmosfera visuomenėje gali tik blogėti, politinė įtampa augti. Tai itin kenks teisinei sistemai, o panašūs konstitucinės tvarkos pažeidimai turės tendenciją kartotis“.

Komisija taip pat prašė Prezidentės savo dekretu suburti kvalifikuotų ir autoritetingų specialistų grupę, kuri ne tik teisiniu, bet ir politiniu aspektu visapusiškai ištirtų vaiko perdavimo motinai procesą, įvertintų dalyvavusių valstybės institucijų įstatymu nustatytas veikimo galimybių ribas, ir jų faktiškai atliktą vaidmenį bei pateiktų siūlymus dėl mūsų valstybės teisinės ir institucinės sistemos tobulinimo.

Visuomeninėje komisijoje dirbo teisininkai ir žmogaus teisių gynėjai: Kovo 11-osios akto signataras, buvęs Atkuriamojo Seimo pirmininko pavaduotojas, baudžiamųjų bylų advokatas Kazimieras Motieka, buvusi Atkuriamojo Seimo narė, advokatė Zita Šličytė, buvęs Generalinės prokuratūros ypač svarbių bylų tardytojas, buvęs Seimo kontrolierius Kęstutis Milkeraitis, Kovo 11-osios akto signataras, advokatas Liudvikas Narcizas Rasimas, MRU teisės filosofijos profesorius Saulius Arlauskas, Lietuvos žmogaus teisių asociacijos pirmininkas Vytautas Budnikas, Lietuvos žomogaus teisių gynimo asociacijos pirmininkas Romualdas Povilaitis. Komisijos darbui talkino parlamentinė grupė „Už teisingumą Lietuvoje“. Komisijos sekretoriatui vadovavo politikos apžvalgininkas Dalius Stancikas.

Spausdinti 🖨

Susiję straipsniai:

  1. Visuomeninė komisija gegužės 17-osios Garliavoje įvykiams tirti tęs liudininkų apklausą (tiesioginė transliacija)
  2. Liberalai vėl užblokavo Garliavos įvykiams tirti skirtos komisijos sudarymą
  3. Visuomeninei komisijai Garliavos įvykiams tirti skelbiant preliminarias išvadas transliacija iš Seimo buvo grubiai nutraukta (video, komisijos išvados)
  4. Seimas svarstys ar sudaryti komisiją įvykiams Garliavoje tirti (tiesioginė transliacija)
  5. Visuomeninė komisija tyrimo išvadas apie smurtą Garliavoje įteikė Prezidentei
  6. Visuomeninė komisija pradeda tyrimą dėl gegužės 17-os smurto Garliavoje (tiesioginė transliacija)
  7. Paskelbtos galutinės visuomeninės komisijos įvykiams Garliavoje ištirti išvados (nuotraukos)
  8. Klonio gatvės budėtojai kreipėsi į D.Grybauskaitę dėl Garliavos mergaitės likimo
  9. Seimui vengiant rimto Garliavos įvykių tyrimo, šios iniciatyvos imasi visuomenininkai
  10. Liberalo Algio Čapliko pastangomis Seimas nusikratė Garliavos įvykių tyrimo
  11. Seimo nariai prašo Lietuvos Respublikos Prezidentės įvertinti, ar teisėjas V.Kondratjevas nepažeidė vaiko teisių į normalų gyvenimą
  12. Seimo narių grupė dėl Garliavos įvykių kreipėsi į danų ekspertus
  13. Siūloma steigti Seimo komisiją, kuri įštirtų pareigūnų veiksmus Garliavoje (balsavimo rezultatai)
  14. N.Šulija. „Lėlininkų“ pėdsakai Garliavos byloje arba kada „pedofilijos“ istorija baigsis?
  15. G.Songaila ir K.Motieka: neišklausęs mergaitės teismas pažeidė žmogaus teises (audio, video)

Siūlomi vaizdo įrašai:

ALKO TURINYS

Pastabos 22

  1. Solomonas says:
    13 metų ago

    Rinkiminė partijos Brisiaus Galas akcija tęsiasi 🙂
    Gal laikas suprasti, kad Prezidentė nėra karalienė, kuri galėtų liepti visiems nukirsti galvas?

    Atsakyti
  2. Tai yra kanceliarijos atsakymas, kad laiškas persiųstas kitur says:
    13 metų ago

    ir viskas.

    Atsakyti
  3. Ana says:
    13 metų ago

    Save Konstitucijos garantu įvardijo, o kad būtų laikomasi tos Konstitucijos garantuoti negali.

    Atsakyti
  4. Ir cia visas atsakymas??!! says:
    13 metų ago

    O vargeli, nuo tamosiaus pas keiposiu…

    Atsakyti
  5. UZSIENIS says:
    13 metų ago

    svarbu nesustoti ,o siekti ,kad butu istirtas tas smurtas Garliavoje ,,,gal po rinkimu bus lengviau viska tai padaryti ,nes zmones tikrai ir emigrantai balsuosime uz Drasos kelia,kad tik nebutu klastojami balsavimai ir neuztrigtu kompiuteris ,tai galbut viskas keistusi i geraja puse..aciu gerb.Songailai ,aciu visai komisijai ,,,bet jei galite nesustokite ,o siekite teisybes sioje baisioje istorijoje…

    Atsakyti
    • as says:
      13 metų ago

      pritariame.mes gyvename uzsienyje ir musu seima balsuos uz DK.tie valdziazmogiai jau priaugo prie savo kedziu ir atitruko visikai nuo paprastu zmoniu.laikas nuleisti juos ant zemes.

      Atsakyti
  6. Anglija says:
    13 metų ago

    Uzburtas ratas,Prezidente is tribunos pareiskia: ,,kad Lietuvoje klesti korupcija ir ja valdo-oligarchai ir klanai,kad neturi buti senaties termino financiniams nusikaltimams, kad jega neturi buti naudojama pries mergaite,istirti geguzes 17-dienos ivykius,nustatant ar nebuvo panaudota jega pries mergaite ir asmenis pazeidusius istatymus ir Konstitucija-patraukti atsakomyben” ir kt.pareiskimai.Susidaro ispudis,kad niekas neatsakingas uz tai,kas vyksta Lietuvoje ir kas ja valdo.PREZIDENTE-nera Konstitucijos garantas,seimas susirises rysiais,kysiais,kompromatais ir kt.,vyriausybe uz nieka neatsako,tai i ka kreiptis pilieciams,matantiems neveiksnuma.neteisybe,cinizma,nesiskaityma su visuomene ir jos reikalavimais.Vadinasi,kad visuomene valdziai yra reikalinga tik per rinkimus,kad vel pasodintu tuos pacius seimunus,o ir Prezidente i siltas,gerai apmokamas kedes,o po to,kad ir tvanas.Kyla klausimas ar mes,pilieciai,galime sutikti su tokiu nesiskaitymu,su teisiniu nihilizmu ir su tokiu valdymu valstybes ??? Jei atsakymas-NE,tad vienykimes ir i rinkimus,nes vienintelis teisetas kelias daryti itaka valstybeje,tai isrinkti naujus,nesusitepusius,drasius,ismanancius teise ir istatymus bei dorus zmones,kurie niekada nepamirstu,kad tarnauja Lietuvos pilieciams ir Tevynei.

    Atsakyti
    • laisva says:
      13 metų ago

      lMAN PATIKO ANGLIJOS KOMENTARAS,IR AS JAM PRITARIU MANAU ,CIA NERA KA BEPRIDURTI.

      Atsakyti
    • Kažin says:
      13 metų ago

      Bet kaip tokius “nesusitepusius,drasius,ismanancius teise ir istatymus bei dorus zmones” išrinkti, jeigu į partijų sąrašus tokie asmenys nepatenka, o į Seimą kandidatus pagal sąrašus gali kelti tik partijos. Kaip matosi, tarkim, tarp Venckienės partijos kandidatų “išmanančių teisę ir įstatymus” taip pat nėra arba beveik nėra.
      Be to, Rinkimų įstatyme nustatyta, kad pagal partijų sąrašus yra išrenkama 70 Seimo narių, taigi pusė Seimo jau yra partijų rankose.
      Dar 71 narys renkamas vienmandatinėse apygardose. Jose partijos kelia tokių pačių nuostatų kaip sąraše savo narius, dori žmonės patys keltis į 71 nario Seimo dalį neturi tiek pinigų, kad galėtų įvykdyti visus reikalavimus nustatytus pačiam save išsikeliančiam kandidatui. Taigi rinkėjai, kad ir prie geriausių norų išsirinkti kitokį Seimą negu iki šiol buvusieji, neturi objektyvių galimybių.
      Vienas kitas doresnis žmogus patekdavo į Seimą ir iki šiol, bet tai “pagados” Seime nedaro, esminiams valstybės valdymo pakeitimams įvykdyti reikalinga turėti 2/3 Seimo narių daugumą.

      Atsakyti
  7. Patarimas says:
    13 metų ago

    Skelbkite tokį kreipimasį ant Grybauskaitės Veidaknygės sienos,nes panašius atsišaudymus prezidentūros klerkai tikriausiai štampuoja masiškai.

    Atsakyti
  8. Regina says:
    13 metų ago

    Timt uz vadziu ir vel is pradziu

    Atsakyti
  9. bet says:
    13 metų ago

    Prezidentūrai derėtų kalbos klaidų nedaryti, pvz.:
    Atsižvelgiant (=Atsižvelgdami) į tai, kad Jūsų atliktas tyrimas ir jo rezultatai gali būti reikšmingi faktinių aplinkybių vertinimui, siekiant (=siekdami) objektyvaus ir išsamaus tyrimo, Jūsų pateiktą medžiagą persiunčiame …

    Atsakyti
  10. nerijus says:
    13 metų ago

    Dėkojame Jums už pilietinį aktyvumą ir rūpestį dėl aktualių visuomenei klausimų. :), oi kaip man patinka sitas sakinys, taip sakant pagarbiai.

    Atsakyti
  11. Kryževičius says:
    13 metų ago

    Viskas veikia labai gerai. Nereikia jokių sisteminių reformų

    Atsakyti
  12. Modė says:
    13 metų ago

    Įdomu, kuriems velniams Lietuvai reikia Prezidento? Jei tas Prezidentas visiškai nieko negali, ir nenori galėti… Tokiu būdu užtektų tik kokios lėlės, kaliausės ar medinio kokio “Rūpintojėlio”. Pastatei Daukanto aikštės vidury – ir tegul sau stovi. Ir kainuotų tautai mažiau…

    Atsakyti
    • Jonas Vaiškūnas says:
      13 metų ago

      Taiklus pastebėjimas. Reiktų guminės moters – Daukanto aikštėje su Prezidentės regalijomis ir kitais aksesuarais…

      Atsakyti
  13. Tita says:
    13 metų ago

    Prezidentas Smetona butu issikvietes auksciausiuosius teisesaugos pareigunus ir jiems tares: ‘Apsikiaulinot taip, kad manau, nesugebesit ir atsistatydinimo pareiskimo parasyt-pats uz jus surasiau – pasirasykit su savo kiaules koja’.

    Atsakyti
    • papildymas says:
      13 metų ago

      LDK Vytautas tokiems prisidirbusiems veikėjams pasiūlydavo patiems susikalti kartuves ir pasikarti,kitaip bus nukirsdinti. 😀

      Atsakyti
  14. Rytas says:
    13 metų ago

    Jeigu prezidentūra pažeidė teisės aktus ir persiuntė medžiagą ne per 5 darbo dienas(reikia žiūrėt į datas), o per didesnį dienų skaičių, tai galima juos paduoti į teismą.

    Atsakyti
    • Mauras says:
      13 metų ago

      “Jūs parodykit tokį teisėją, kuris mane nuteistų”-AMBalas.

      Atsakyti
      • Rytas says:
        13 metų ago

        Nuteist ir nereikia už tokią smulkmeną. Tik skandalą sukelt.

        Atsakyti
  15. vivian says:
    13 metų ago

    Sveiki,
    mano vardas yra Vivian,aš esu gražus jaunas, Tai mano malonu su jumis susisiekti čia, aš noriu daugiau sužinoti apie jus ir turėti rimtų santykius su jumis, ir aš noriu būti tavo angelas gražus.
    Prašome aš būsiu labai laimingas, jei kreiptis į mane tiesiogiai į savo privatų elektroninio pašto adresą.
    (vivianhakam01@yahoo.com)
    Aš tvirtai tikiu, kad per šių santykių mums abiem laikytis taiką, džiaugsmą ir aš taip pat atsiųsti jums mano nuotraukas ir papasakoti daugiau dalykų apie mane.
    Ačiū.
    (vivianhakam01@yahoo.com)
    Tikimės išgirsti iš tavęs
    Jūsų Vivian
    =================================================================

    Hello,
    my name is Vivian, i am a nice young lady, It’s my pleasure to contact you here, I want to know more about you and have good relationship with you and i want to be your lovely angel.
    Please i will be very happy if you contact me direct into my private email address.
    (vivianhakam01@yahoo.com)
    I strongly believe that through this relationship, both of us will observe peace,joy and i will also send you my photos and tell you more things about me.
    Thanks.
    (vivianhakam01@yahoo.com)
    Hoping To Hear From You
    Yours Vivian

    Atsakyti

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos

Policija
Lietuvoje

Savaitgalį – pareigūnų dėmesys motociklininkų saugumui

2025 06 27
Gitanas Nausėda
Lietuvoje

Prezidentas pasirašė mokesčių, pensijų ir Gynybos fondo įstatymus

2025 06 27
Smūgio slopintuvas
Lietuvoje

Didesniam saugumui keliuose – mobilūs smūgio slopintuvai

2025 06 27
Šuo, katė
Gamta ir žmogus

EP žengia į priekį užtikrinant naminių gyvūnų gerovę

2025 06 27
Vilniaus senamiestis
Lietuvoje

Patvirtintas Vilniaus istorinio centro valdymo planas

2025 06 27
Automobilis, kelionės
Gamta ir žmogus

GPS trikdžiai kelia nerimą keliaujant, bet ne bendraujant

2025 06 27
Troleibusas
Lietuvoje

Nuo liepos 1 d. Vilniuje – nauji kelionių bilietai

2025 06 27
Atgimimo aikšte Klaipėdoje | klaipeda.lt nuotr.
Lietuvoje

Klaipėdos Atgimimo aikštė ruošiama išminavimo darbams

2025 06 27

SKAITYTOJŲ PASTABOS

  • Ar juos atras? apie K. Stoškus. Apie tautos poetę, išdavystę ir desovietizacijos politiką? (IV)
  • Rimvydas apie Vilniaus elektriniai laivai jau testuojami Rygoje
  • Rimvydas apie Lietuvos kultūros kongresui – 100: nuo Čiurlionio link ateities kultūros politikos
  • +++ apie Vilniaus elektriniai laivai jau testuojami Rygoje

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  • Savaitgalį – pareigūnų dėmesys motociklininkų saugumui
  • Prezidentas pasirašė mokesčių, pensijų ir Gynybos fondo įstatymus
  • Vaikystė – tai metas, kai fantazija neturi ribų, o svajonės virsta nuotykiais!
  • Ieškote žaislo, kuris lavintų jūsų vaiko kūrybiškumą, motorinius įgūdžius ir loginį mąstymą?

Kiti Straipsniai

Z. Vaišvila. Patriotizmą reikia ne vaidinti, patriotu reikia būti

Z. Vaišvila. Patriotizmą reikia ne vaidinti, patriotu reikia būti

2025 06 08
Barbora Radvilaitė XVIIIa. | wikipedija.org nuotr.

Dvi karalienės, dvi legendos – tarptautinė paroda apie Barborą Radvilaitę ir Kotryną Jogailaitę

2025 06 03
Lietuviai gins savo namus: protestas prieš NT mokestį Katedros aikštėje

Lietuviai gins savo namus: protestas prieš NT mokestį Katedros aikštėje

2025 04 22
Kazimieras Uoka Tautininkų sąjungos suvažiavime, 2013-12-15

Pristatoma Gintaro Songailos knyga apie signatarą Kazimierą Uoką

2025 04 09
Gintaras Songaila

G. Songaila. Donaldas Trampas: „Aš tikiu V. Putinu“

2025 03 12
Sausio 13-osios atminimo medaliai

G. Jakavonis. Kodėl D. Grybauskaitė neapdovanota Sausio 13-osios medaliu?

2025 01 12
Dalia Grybauskaitė

D. Grybauskaitė jungiasi prie Atlanto tarybos patarėjų grupės

2025 01 06
Dalia Grybauskaitė

D. Grybauskaitei įteiktas apdovanojimas už labdaringą veiklą

2024 12 08
LEKD nuotr.

Lietuvių etninės kultūros draugija švenčia 35 metų sukaktį

2024 11 26
Ingrida Šimonytė | Seimo kanceliarijos, O. Posaškovos

G. Jakavonis. Kada įvyks tribunolas Ingridai Šimonytei?

2024 11 21

Skaitytojų nuomonės:

  • Ar juos atras? apie K. Stoškus. Apie tautos poetę, išdavystę ir desovietizacijos politiką? (IV)
  • Rimvydas apie Vilniaus elektriniai laivai jau testuojami Rygoje
  • Rimvydas apie Lietuvos kultūros kongresui – 100: nuo Čiurlionio link ateities kultūros politikos
  • +++ apie Vilniaus elektriniai laivai jau testuojami Rygoje
  • +++ apie Lietuvos kultūros kongresui – 100: nuo Čiurlionio link ateities kultūros politikos
 
 
 
 
 
Kitas straipsnis
Gintaro Jaronio nuotr.

Kultūros ministerija skyrė lėšų muziejinių vertybių restauravimui ir konservavimui

Sekite mus Feisbuke

Naujienos | Nuomonių ratas | Kultūra
Visuomenė | Gamta ir žmogus | Mokslas
Skaitiniai | VideoAlkas | Visi rašiniai | Paremkite Alką
 Pradžia

Alkas.lt su Jūsų parama – už lietuvišką Lietuvą!

 fs22 mods | ket testai | Farming Simulator 25 mods | Inbank vartojimo paskolos | FS25 | fs25 mods | DARBO SKELBIMAI | lėktuvų bilietai

 

© 2011 Alkas.lt - Visos teisės saugomos. | Svetainę kūrė - Studija 4D

  • Saulės arkliukai
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai