Seimo narys N.Puteikis kreipiasi į teismą dėl A.Verygos sprendimų (16)

Naglis Puteikis | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Naglis Puteikis | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Pirmadienį, rugpjūčio 31 dieną, 11:30 val. BNS konferencijų salėje (Saltoniškių g. 9V, verslo centro LINK 5 aukšte, Vilniuje) vyks Centro partijos – Tautininkų pirmininko Naglio Puteikio  spaudos konferencija tema: „Seimo narys N.Puteikis kreipiasi į teismą dėl A.Verygos sprendimų“.

Konferencijos metu visuomenei bus pranešta apie tai, kad Seimo narys, Centro partijos – Tautininkų pirmininkas N.Puteikis gindamas visuomenės interesą laiku gauti reikalingas medicinos paslaugas Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo prašo panaikinti kaip padariusius reikšmingą žalą Lietuvos žmonėms Sveikatos apsaugos ministro, Valstybės lygio ekstremalios situacijos operacijų vadovo A.Verygos įsakymus, kuriais buvo reikšmingai apribotas ligoninių ir poliklinikų paslaugų prieinamumas, dėl ko dešimtys tūkstančių Lietuvos žmonių patyrė ir iki šiol patiria daugybę sveikatos sutrikimų, ligų paūmėjimus, o daugybė net miršta laiku taip ir nesulaukę tinkamos medicinos pagalbos. Taip pat teismo prašoma įpareigoti ministrą A.Verygą  nedelsiant imtis veiksmų visa apimtimi atkuriant sveikatos paslaugas visoje Lietuvos teritorijoje. 

Kaip rašoma Seimo nario Naglio Puteikio pranešime spaudai: „Ieškinys Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui bus įteiktas pirmadienį, rugpjūčio 31 dieną, 10 val (žiniasklaidos atstovus kviečiame dalyvauti – adresas Žygimantų g. 2, Vilnius), o 11:30 žiniasklaidos atstovus kviečiame į BNS spaudos konferencijų salę, kur išsamiai pakomentuosime ieškinio turinį ir atsakysime į klausimus.“

Spaudos konferencijoje dalyvaus Seimo narys, Centro partijos – Tautininkų pirmininkas N.Puteikis, žurnalistas K.Krivickas, pacientų ir medikų visuomeninių organizacijų atstovai.

Renginio dalyviams privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes ir laikytis saugaus atstumo (ne mažesnio nei 1 m).

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Sveikata, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: