Lukašenka pasirodė su automatu (video, nuotraukos) (27)

Lukašenka pasirodė su automatu | Alkas.lt ekrano nuotr.

Lukašenka pasirodė su automatu | Alkas.lt ekrano nuotr.

Baltarusijos prezidentui Aleksandrui Lukašenkai palankus kanalas „Pirmojo pulas“ («Пул первого») paskelbė, kad Lukašenka malūnsparniu atskrido į savo rezidenciją vadinamą Nepriklausomybės rūmais Minske su automatu „Kalašnikov“ rankose. Šalia apsiginklavęs ėjo ir jo jauniausiasis 15-metis sūnus…

A. Lukašenkos atstovė spaudai Natalija Eismont paaiškino, kad A. Lukašenka niekur nepabėgo, kaip teigia jo priešininkai, o visą dieną dirbo savo reziddencijoje. Ji sakė, kad A. Lukašenka „kontraliavo padėtį ir  situaciją, o pavakarę, kai taip vadinamieji mitinguotojai išėjo, nu galima sakyti, į savotišką pastato šturmą, tomis minutėmis valstybės galva taip pat buvo rūmuose, beje na tikriausiai, galime pasakyti, kad drąsos mitinguotojams pakako neilgam, pamatę kas gali nutikti šitie žmonės greitai apsisuko ir  tiesiog pabėgo priešinga kryptimi. Po to prezidentas iškvietė malūnsparnį ir apskrido miestą. Iš aukštumų pažiūrėjo į taip vadinamą mitingą taip pat, žinoma gi, kontroliavo padėtį. Greitai grįžęs į Nepriklausomybės rūmus pirmiausia prezidentas padėkojo vaikinams tiems kurie saugojo rūmus pagal perimetrą taip pat priėjo ir prie vaikinų iš OMON-o, pabendravo su jais ir padėkojo, taip pat ir jiems. Na ir dar norėtųsi pridurti, kad kaip ir žadėjo prezidentas jis niekur nebėgo, kaip besistengė įtikinti pavieniai blogeriai ir telegram-kanalai. Ir vaikai jo taip pat buvo su juo. Kadruose jūs tikriausiai galite pamatyti jo jauniausiąjį sūnų. Na ir pridursiu, kad šiomis minutėmis prezidentas taip pat dirba, iki šiol darbuojasi, Nepriklausomybės rūmuose“, – „Pirmojo pulas“ paskelbtame video įraše dėstė atstovė spaudai:


Priėjo taip pat prie vaikinų iš OMON-o ir padėkojo jiems. O Lukašenka visą tą laiką buvo savo darbo vietoje ir kontroliavo padėtį.

Kategorijos: Baltų žemėse, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

27 komentarai

 1. Žemyna:

  Vadinasi, to žmogaus būklė pavojinga net ir ištikimai jį aptarnaujančiam personalui. Kažkas pasivaidens, ir jis ,,ginsis”, net jei iš tiesų niekas nepuola.
  Užjaučiu dabar šalia jo budinčių pareigūnų artimuosius.

  • Bartas:

   Žemyna, Tamstos minčių patvirtinimui. ht tps://www.youtube.com/watch?v=OJ9Nd4Kchc0

   • Žemyna:

    Ačiū labai!
    Deja, pasinaudojus jo paniška baime likti be sosto, mes – 3 sesės – galime būti visai rimtai atkirstos nuo Vakarų jam į pagalbą atskubėjusių ,,gelbėtojų”. Tik įtariu, jog tas gelbėtojas ir jį pribaigs, nes su juo per daug problemų, nemoka ,,švariau dirbti”. Taigi, jis ir pats sau kelia pavojų.

  • Komunistas:

   Tai tik rodo, kad Lukašenka – patriotas, kuris tikrai su ginklu rankoje gins savo tėvynę jei to reikės, skirtingai nei jūsų konservatoriai ir liberalai, socdemai ir žalieji, kurie pirmieji spruktų atkartodami Smetoniško elito bėgimą, prieš tai pasisavinat valstybinių įmonių pinigus, o jūs alko auditorija eikit mušt “priešus” už “laisvę”.

 2. taskas:

  kiek tas automatas sveria? 300g? Kažkaip per lengvai neša 3.5kg 🙂

  • Žemyna:

   Žmogui, lengvai besidarbuojančiam šakėmis, ir automatą nesunku kilnoti.

  • Tvankstas:

   Artėjant 60-mečiui, man tampa aišku, kad Vytautas galėjo meistriškai mojuoti kardu Žalgirio mūšyje būdamas 60-ies metų.
   Kasdien dirbu bent 2-3 valandas, dažnai ir sunkiai, keliu be vargo 50 kg maišą, mano rankos paspaudimas nesuglebęs.
   Prieš pora metų žaisdamas tinklinį dešine ranka blokavau kamuolį virš tinklo, o smogė vyras 10 cm aukštesnis, kiek sunkesnis, 10 metų jaunesnis, kasdien sportuojantis, tai kamuolys liko vietoje, nukrito varžovo pusėje, o smūgiavęs vyras krito aukštielninkas, visi lūžom iš juoko, kelias minutes negalėjome susikaupti lošti toliau.
   Visai nesistebiu, kad AK atrodo lengvai nešamas A. Lukašenkos rankoje, reiškia, vyriška ranka.

 3. Žemyna:

  Baltarusijai lieka laukti parašyto nuosprendžio
  – respublika.lt/lt/naujienos/pasaulis/pasaulio_politika/baltarusijai_lieka_laukti_parasyto_nuosprendzio/

 4. Stebėtojas:

  Kvailys! Galėtų prisiminti, kaip viskas baigėsi, pvz., Berijai, Aljendei, Čeušesku, Kadafiui… Nepadėjo nei asmens sargyba, nei “Kalašnikovas”…

  • Komunistas:

   Tu pamąstyk kaip baigsis Lietuvai kai po tokio litovcų akibrokšto batka nukreips belkalį į Ustlugą. Lietuvos geležinkeliai bus priversti lipti ant to pačio grėblio, ant kurio užlipo braliukai latviai apdėję sankcijomis Rusiją. Rusijai nukreipus krovinius į Ustlugą Latvijos geležinkeliai per šiuos metus atleidžia 1500 darbuotojų iš 8000 dirbančiųjų. Lietuvos geležinkeliuose panašus skaičius dibančiųjų. Stebėsim kiek atleis. Pernai daugiau nei 30% visos perkrovos per Klaipėdą sudarė baltarusiškos prekės, kurių bendras kiekis buvo 14,1 milijono tonų. Beveik 100% birių krovinių – kalio trąšos, pagrindinė užsienio valiutos dalis Baltarusijoje. Ar dar reikia aiškinti, kaip naudinga Vilniui turėti tokį stabilų partnerį? Ir štai dabar jis tikrai gali jį prarasti. O jūs avinų banda deklaruojate laisvės ir nepriklausomybės vertybės, bet remiate grubų kišimąsį į nepriklausomos valstybės vidaus politiką ir bandymus nuversti teisėtą valdžią, vietoj kurios norėtumėt pastatyti sau palankią marionetinę.

   • Stebėtojas:

    O tu LR Prezidentui visą tai parašyk!!!

    • Žemyna:

     Rinkimai klastoti, su opozicija dorotasi (kalinta, net ir žudyta!) ir anksčiau. Bet visa tai vyko kažkur užkulisiuose. Šiemet visa tai demonstratyviai įžūliai iškelta į viešumą. Nors žmonės ilgai pratinti prie žiaurumo TV ir kino ,,bojevikų” vaizdais, visgi TV reportažai su vaizdais, kur daužomi jie patys, jų artimieji, kai pro šalį einantis omonininkas apspardo atokiau nuo minios ant šaligatvio gulinčią moterį, kiti žiauraus susidorojimo vaizdai, pasakojimai ir drono nufilmuoti vaizdai iš suėmimo vietų negali neužvirinti jų kraujo.
     Klausimas tik, ar Batka, turėjęs galimybių prakiūtoti tarp savo sienų, kol protestai išsikvėps, tyčia ,,vyzyvajet ogonj na sebia”, turėdamas tolesnių tikslų (paskelbta parengtis)?

     • Komunistas:

      Apie klastotus rinkimus tu pasakok savo vaikams/anūkams. Rūpinkis, kad LIetuvoje nebūtų rinkimai klastojami, ne tavo reikalas BY vidaus politika, neturi teisės kištis nei moraliai, nei remiantis tarptautine teise.
      Tuo labiau stebėtojai iš ES atsisakė vykti į rinkimus, nors buvo kveičiami, galėjo stebėti visas rinkimų apylinkes. O po rinkimų pradeda aiškinti, kad jie suklastoti? Kažkaip akivaizdu darosi toks tendencingumas, atsisakom važiuot, paskui skelbiam, kad jie suklastoti. vardan ko tai daroma? Akivaizdu ES’ui reikia okupuoti laisvą valstybę su gerai išvystyta stambia pramone ir paversti ją kaip pribaltus aborigenus ir ukrainą – pigia darbo jėga ir rinka jų prekėms.
      Tavo propagandiniais sumetimais įvardinama opozicija yra riaušininkai ir chuliganai, kuriuos kiekviena valdžia baudžia. Geriau apie tai papasakok Makronui (geltonos liemenės), nes būdami vienoje sąjungoje turite daugiau teisių aiškinti kaip kuriam vadovui tvarkytis savo kieme. Baltarusij ne ES ir į tą kiemą nosies nekiškit.
      PS. jau 6 metai ukrainiečiai springsta nuo lietuvių atneštos jiems vakarų demokratijos.

    • Komunistas:

     LR prezidentui rūpi tik jo rankogalių sąsagos ir išlaikyti veidą visuomenėje. Jis tik varžtelis, aborigenų gyubernatorius, o kaip elgtis jam nuleidžia nurodymus Briusleis ir Vašingtonas. Kur čia laisvė ir nepriklausomybė? Ai dabar tai vadinama bendra sąjunginkų pozicija, nesvarbu, kad Lietuva neturi sprendimo galios tik primestos pozicijos vykdymo prievolę.

 5. Bartas:

  O Ustlugas paims žiema ir užšals. Pridėk išlaidas keliui. O mes (“fašistai” avinų banda) dar viliamės , kad diktatorių , sergantį mozaikine šizofrenija, nuvers patys gudai . Jei pradėjo su “kalašu” lakstyt,- liga “progresirujet”. Vo tep balševike.

  • Žemyna:

   Įdomūs įstatymai – nuo tarnybos kariuomenėje buvo atleistas, nes neprognozuojamas, pavojingas (kiek kareivukų žūdavo sov. armijoje dėl to, kad kažkurį ištikdavo paūmėjimas, ir jis išžudydavo šalia esančius!), o visai šaliai vadovauti gali? Juk jokiame iš aukščiausių, atsakingiausių valstybės postų neturėtų būti psichiatrų nepatikrinto asmens. Ten jų patiriama įtampa ne kiekvieno nervams, ten ir sveikam stogas gali pakrypti. O čia – seniausiai diagnozuota liga, bet niekas neužkirto kelio, kai jis pirmą kartą kandidatavo??? Kada pasaulis tuo susirūpins? Juk ligonis tokiame poste pavojingas ne tik savo šaliai.

   • Žemyna:

    Lukašenkos provokacijos Lietuvos pasienyje: kuo gali baigtis šis pavojingas žaidimas
    – delfi.lt/news/daily/lithuania/lukasenkos-provokacijos-lietuvos-pasienyje-kuo-gali-baigtis-sis-pavojingas-zaidimas.d?id=85062127

    Dėl galimo Lietuvos oro erdvės pažeidimo „Laisvės kelio“ metu – nota Baltarusijai
    – delfi.lt/news/daily/lithuania/del-galimo-lietuvos-oro-erdves-pazeidimo-laisves-kelio-metu-nota-baltarusijai.d?id=85066957

    – delfi.lt/news/daily/lithuania/lukasenkos-provokacijos-lietuvos-pasienyje-kuo-gali-baigtis-sis-pavojingas-zaidimas.d?id=85062127

  • Komunistas:

   Ustlugas visus metus veikiantis uostas, Venstpilis užšąla. Galėsi dėlioti išlaidas keliui kartu su lūpdažiu kai į Keną nebekursuos traukiniai.

 6. O LRT+ dabar:

  su Bumbliausku Liublino uniją švenčia labai reikšmingu veidu

 7. Stebėtojas:

  Šmėkla sklando virš Europos – Aliaksandro Hrihorjevičiaus šmėkla… 🤯

 8. Jonas:

  Ir kuo “Alkas” remiasi… “Laisvės”, o iš tiesų, nelaisvės radiju, kurį kuruoja “išrinktosios tautos” atstovai… Gėda!
  Lietuva, jau bet kokiu atveju, nukentės ekonomiškai. Vien dėl Lietuvos globalaus mąstymo, ko gero Sorošo piniginę mylinčių, politikų elgesio… Latviai eilinį kartą pasielgė išmintingiau, ne pripažindami Tichanovskajos… Tiek to… Kokie žmonės, tokia ir jų valdžia…

 9. Stebėtojas:

  Byški ne į temą. O tas diedukas dar, pasirodo, yra laaabai pislus… 🤗

 10. Rimas:

  Geras jų prezidentas, nors šalies į bedugnę nesmugdo.

 11. Monika:

  Atsikniskit ir ziurekit savo bardako

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: