NVSC gyventojų skambučius priiminės savaitgaliais ir švenčių dienomis (0)

pixabay.org nuotr.

pixabay.org nuotr.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) praneša, kad išaugus konsultacijų, susijusių su koronaviruso infekcija ir galiojančia ekstremaliąja padėtimi, poreikiui, nuo šiol NVSC specialistai konsultuos ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais bei švenčių dienomis. Konsultacijos bus teikiamos bendruoju konsultacijų telefono numeriu (8 5) 264 9676 kasdien (I–IV 8:00–17:00, V 8:00–15:45; savaitgaliais – 8:00–17:00).

Savaitgaliais ir švenčių dienomis telefonu pasitarti bus galima tik su koronavirusine infekcija susijusiais klausimais.

NVSC sulaukia per 5 tūkst. skambučių kasdien, nors gali aptarnauti dešimt kartų mažiau – suteikia 500-600 konsultacijų per dieną. Tikimasi, kad nuo šiol pavyks atsiliepti ir atsakyti į kur kas daugiau klausimų.

Nuo pirmadienio prie NVSC skambučių centro konsultantų prisiungia septynių NVSC departamentų specialistai. Iš viso gyventojus konsultuos vienuolika specialistų.

Prieš renkant NVSC telefono numerį, kviečiama ieškoti informacijos internete – atsidaryti NVSC arba Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetaines, kur pranešimai apie koronavirusnę infekciją yra nuolat atnaujinami.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: