Atvykstantiesiems iš trečiųjų šalių izoliacija bus privaloma, su pandemija kovojusiems pareigūnams įteiktos padėkos (0)

Saulius Skvernelis | Alkas.lt nuotr.

Saulius Skvernelis | Alkas.lt nuotr.

Atvykstantiesiems iš trečiųjų šalių bus privalomas testavimas dėl koronaviruso ir dviejų savaičių izoliacija, po COVID-19 komiteto posėdžio pranešė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

Tam dar turės pritarti Ministrų kabinetas.

Sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai pavesta nustatyti kriterijų, kurį pasiekus vėl būtų galima grąžinti nurodymą privalomai dėvėti apsaugines veido kaukes.

Liepos 16 d. Saulius Skvernelis taip pat įteikė padėkas pareigūnams, kurių vadovaujamos tarnybos aktyviai prisidėjo kovojant su pirmąja pandemijos banga.

„Vieni iš svarbiausių sprendimų pandemijos pradžioje buvo greita mobilizacija, valstybės sienų apsauga ir fizinių kontaktų apribojimas šalies viduje. Didžiuojuosi, kad visos mūsų statutinės tarnybos susitvarkė su joms skirtomis užduotimis, o tai visai valstybei padėjo sėkmingai įveikti pirmąją bangą“, – sakė premjeras.

Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija skyrė mūsų šaliai ketvirtąją vietą tarp valstybių, sėkmingiausiai įveikusių pirmąją COVID-19 bangą.
Pasak S. Skvernelio, ypatingos padėkos pareigūnai nusipelnė ir todėl, kad suvokė, jog pandemija, karantinas, ekstremali situacija bei grėsmė gyvybėms neretai reikalauja ir netradicinių priemonių bei jų taikymo, kurios nėra įprastos kasdienėmis sąlygomis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: