Lietuvos ir Lenkijos Vidaus reikalų ministrai ketina stiprinti bendradarbiavimą (8)

Rita Tamašunienė vrm.lt nuotr.

Rita Tamašunienė vrm.lt nuotr.

Liepos 13 d. vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė ketina susitikti su Lenkijos  vidaus reikalų ministru Marjušu Kaminskiu. Dvišalio susitikimo metu bus pasirašytas memorandumas dėl bendradarbiavimo vidaus reikalų srityje.

„Daug bendradarbiavome su Lenkijos Respublikos vidaus reikalų ministru, kai mūsų šalyse prasidėjo karantinas. Šiuo metu ketiname dvišalius santykius dar labiau stiprinti ir teikti pagalbą krizinėse situacijose. Bendradarbiaus ir mūsų tarnybos – Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas bei Valstybės sienos apsaugos tarnyba“, – teigia vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Memorandume numatoma, kad tarnybos bendradarbiaus tarpusavy ir teiks pagalbą, ypač pasienio teritorijose įvykus nelaimei, pavyzdžiui, kilus gaisrui. Taip pat tarnybos bendradarbiaus užtikrindamos išorės ir vidaus sienų saugumą.

„Mūsų tikslas – nuoseklus partnerystės stiprinimas ir savalaikė abipusė pagalba, kad įvykus nelaimei tarnybos galėtų teikti viena kitai paramą, siekdamos susidoroti su kylančiais iššūkiais“, – teigia vidaus reikalų ministrė.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: