LGBT solidarumo eitynės neapsiėjo be protestų (nuotraukos) (25)

 
Renginio akimirkos | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Renginio akimirkos | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Liepos 11 d. Vilniuje apie 300 žmonių susirinko į eitynes už seksualinių mažumų teises.

Eiseną organizavo LGBTQ+ (lebsiečių, gėjų, biseksualų, translyčių asmenų) bendruomenė, tačiau nei jų pavardės, nei organizacijų pavadinimai neskelbiami.

„Vilnius Pride 2020“ rengėjai internete skelbia solidarumo eitynėmis siekiantys atkreipti dėmesį į problemas, „su kuriomis susiduria mūsų bendruomenė, ir solidarizuotis su kitais judėjimais už socialinį teisingumą“. Teigiama, kad bus išreikštas protestas prieš LGBTQ+ asmenis diskriminuojančius įstatymus bei teisinių apsaugų nebuvimą, taip pat norima paskatinti vietos LGBTQ+ bendruomenės tarpusavio solidarumą ir solidarumą su kitais judėjimais, kovojančiais už socialinį teisingumą, lygybę.

Vaivorykštės spalvų vėliavomis pasipuošę eitynių dalyviai nuo Katedros aikštės apie 13 valandą Gedimino prospektu pajudėjo prie Seimo, kur buvo surengta demonstracija dėl pažeidžiamų seksualinių mažumų teisių, buvo sakomos kalbos.

Eitynių dalyvius pasitiko ir būrelis protestuotojų, kurie Katedros aikštėje laikė plakatus su užrašais „Nustokite kvailioti iš dyko buvimo“, „Neleisime iškirsti šeimų“ ir „Šalin rankas nuo prezidento“.

Dalis prieš eitynes protestavusių žmonių dėvėjo Lietuvos krikščionių sąjungos marškinėlius, tarp jų buvo ir šios politinės jėgos lyderiai – Seimo nariai Egidijus Vareikis bei Rimantas Dagys.

Eitynes stebėjo Arūnas Sartanavičius.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

25 komentarai

 1. Stebėtojas:

  Atrodo, kad tai Lietuvėlei “šakės”… 🤯 Nereikės nė rusų tankų… 😢

 2. Žemyna:

  Minioje ir paaugliukų esama. Gražu, ,,teisinga”, nieko nepasakysi…
  ——–
  Kas žinote, kas yra, kurs laiko plakatą su klausimu apie ,,berniukę” ir ,,mergytį”?

   • Gabrielė:

    Pasimaivyti ir savo spalvotų plaukų šukuosenas susirinkusios mergelkos, na iš bernelių vienas kitas į pyderą panašus, bet tikrųjų iškrypelių būrelio bent jau nuotraukose nematyti. Čia kvailokas lietuviškas jaunimėlis: suklaidintas, o gal ir papirktas. Tokios pat avelės kaip tos ėjusios klauptis ir atgailauti nežinia už ką…

   • Gabrielė:

    Šis vyras savo plakatu atkreipia dėmesį į vakaruose įsigalinčia siaubingą tendenciją, tiesiog proto pamišimo įtvirtinimą: mokyklose vaikams bando įdiegti mintį, kad jie nežino, kas jie tokie – berniukai ar mergaitės…vis daugiau atliekama baisių lyties keitimo operacijų. Tie, kurie viešai priešinasi šios ideologijos plitimui yra vienaip ar kitaip nubaudžiami /pvz., pašalinami iš pareigų ir pan./

    • Pajūrietis:

     Ak, jie Lietuvoje būtų nors vienas drąsus psichiatras, kuris paaiškintų priežastis viso šito… Jei būtų nors vienas drąsus proktologas, kuris papasakotų taip vadinamo vyrų […] skaudžiausias pasekmes. Jei būtų nors vienas drąsus venerologas… Ak, ak, ir lieka tik „ak“… Baimė užvaldė žmones, ir ta baimė galimai yra labai pagrįsta.

 3. Stebėtojas:

  Jo… Čia Lietuva, čia gėjais lyja… 😪

 4. Ėjau pro šalį:

  Labai gerai, kad šiais metais įvyko eitynės, nes jos aiškiai parodė vietinį pederastų ideologijos palaikymo mastą. O tiksliau tai, kad iš tiesų jokio masto nėra. Kad be importuotų iškrypimų gerbėjų tėra šimtelis kitas nesusivokusio jaunimėlio, ir dar klausimas ar atėjusio savo noru, ar už pinigus. Akivaizdu, kad praeityje uoliam komjaunuoliui, tapusiam uoliu homjaunuoliu Simonko, ateityje reikės labiau pasistengti lietuvaičiams prastuminėjant savo iškrypėlišką propagandą.

  • Žemyna:

   Ar nesijaučia, jog šių eitynių paskirtis – paneigti, jog poną Š. ne vilniečiai, o pono S. klubas išrinko. Taigi, jis ne klubo, o visų ,,pažangių” meras. Net keli kalbintieji pareiškė, jog jie ne klubo suburti, o šiaip privatūs jautrių širdžių žmonės. Jie susirinko palaikyti, o juos finansuoja kažkoks privatus asmuo.
   Eitynės organizuotos AntiFa būdu – ,,visuomenė reikalauja” liautis ,,diskriminuoti” šią žmonių grupę. Viena prisistatė pareigūnė(!!!) esanti, bet šiandien ji civiliai apsirengusi, nes nori juos palaikyti. Kaip jos vadas į tai reaguos?
   Pasak vieno politologo, AntiFa visai nerūpi grupės, rasės. Jai rūpi, iš ko galima sukurpti dvi priešiškas klases ir jas supjudyti. Tai tas pats marksistinis braižas.

  • Žemyna:

   Ne mano komentaras, bet nesusilaikiau, nukosėjau:
   ,, … paprašykit pretenzininkų surašyti pretenzijas į popieriaus lapuką, suvynioti tą lapuką į ritinėlį ir susikišti kur nebūna. Nei saulėtekių nei saulėlydžių. Iš bėdos galit ir į mane parodyti, aš tikrai nesupyksiu.. ”
   Žinočiau, kas autorius – cukierkų jam nupirkčiau.

 5. Pajūrietis:

  Paminėti tik du protestavę politikai. Tai kokios gi likusių politikų ir politikių moralinės vertybės? Ypač tų, kurie ir kurios uoliausiai meldžiasi bažnyčiose prie TV kameras?

 6. Žemyna:

  Andrius Švarplys. Kodėl Universitetas turi atsiverti Lyčių lygybės ideologijai, o ne laikytis teisinės valstybės principų?
  – tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/andrius-svarplys.-kodel-universitetas-turi-atsiverti-lyciu-lygybes-ideologi

 7. ŽEMAITIS:

  Kad moteris jaučia seksualinį potraukį moterims – čia aš suprantu 🙂 Aš taip pat jaučiu tokį pat potraukį moterims.
  Bet kad vyras vyrui – tai jau sunku įsivaizduoti 🙂
  Na, bet aš čia subjektyviai.
  O jei objektyviai – tai gerai – jei jaučiate kažkokius keistus potraukius tai pačiai lyčiai – nieks gi to nedraudžia. Lietuva ne kokia SSRS ir net ne autoritarinė Rusija – pas mus NIEKAS HOMOSEKSUALIŲ ASMENŲ TEISIŲ NEVARŽO. Niekas nesikiša į jūsų asmeninį gyvenimą. TAČIAU KAM REIKIA TAI DEMONSTRUOTI? Koks tiksas, kokia prasmė? Suprantu, kur nors islamo šalyse ar dar kokiose nors autoritarinėse valstybėse, kur iš tiesų homoseksualūs žmonės yra persekiajami – ten tikrai prasminga rengti demonstracijas, Tačiau čia, Lietuvoje… Niekaip nesuprantu.

  P.s., Tikrai nesu nei tai socialisto, nei tai konservatoriaus (tik ne liberalo) Dagio gerbėjas (nes aš liberalas), tačiau šį kartą žmogus pasakė teisingai – visą tai “IŠ DYKO BUVIMO”…

  • Stebėtojas:

   Yra tokia iškrypimo forma, kai du mylisi, o trečias slaptai stebi. O čia – iškrypimo viršūnė, kadangi viskas vyksta atvirai centrinėje sostinės gatvėje dalyvaujant seimo nariams: žiūrėkite – mes p.y.d.a.r.o.s.a.i !!!

 8. Gabrielė:

  Pasimaivyti ir savo spalvotų plaukų šukuosenas susirinkusios mergelkos, na iš bernelių vienas kitas į pyderą panašus, bet tikrųjų iškrypelių būrelio bent jau nuotraukose nematyti. Čia kvailokas lietuviškas jaunimėlis: suklaidintas, o gal ir papirktas. Tokios pat avelės kaip tos ėjusios klauptis ir atgailauti nežinia už ką…

 9. Kiemsargis:

  Čia beveik ta pati chebra iš antifos mitingo. Ir anų ir šių eitynių veina iš organizatoriu – kažkokia Marija Gevorkjan. Abiem atvejais leidimai buvo išduoti žaibiškai.

  • Tvankstas:

   Simonko, dabar Gevorkjan.
   Tai reiškia, kad Lietuvoje, kaip genetiškai sveikiausioje Europos šalyje, labai blogai su genetinių nukrypimų kiekiu, tam siunčiami apmokami garsiakalbiai.
   SSSR buvo elgėbėtė skatintoja brandžioms demokratijoms, apmokėdavo kaip savo agentus vietinius paiderastus ir lesbietes.
   Rusija perėmė paveldą ? Ar jau užtenka savaiminio įsibujojimo, ‘žuvys nepažįsta savo tėvų’ ?

  • Julijonas:

   Taip, tikrieji pyderai ir lesbės tenkinosi savais būdais, kokiam nors klube. Jei jie parodytų savo veidus, tai nuotraukose tiek sveikų veidų nematytumėm. Tikrųjų – veidai su atitinkama žyme. Jei Lietuva pamatytų JAV tokio tipo paradus su visa atributika, judesiais, piešiniais ir t.t., įvyktų masiškas susivėmimas, todėl ir pritraukia kvailokas pamaivas ir gailestinguosius, kurie užstoja “skriaudžiamuosius” ir sukuria gan padorią širmą bordeliui uždengti. Jaunimui ši eisena visai patraukli…jie net nemato tikrojo LGBT veido, kurį nežinia dėl ko reikia ginti ir garbinti? Gyvenime yra tiek daug dalykų, kuriuos tikrai reikia garbinti, bet tai nevyksta.

 10. Tvankstas:

  Vienas belgas paiderastas atviravo per TV : ‘svarbiausia – negauti atgal’ (nebūti aptriestam).
  Labai nuostabu, kai Šimašiaus open beach gavo šūdmaišį nuo J. Milerio.
  Kam kelnės pažemintu klynu ? Kad išangės pampersas tilptų ir liktų nematomas.
  Su metais analistams vis sunkiau išmatas sulaikyti, nes ištampyti žiediniai raumenys nebelaiko.
  Nuo čiulpimo ir laižymo labai plinta VPH (virus papiloma humanis), kuris jau kone masiškai sukelia burnos-gerklės ir gimdos kaklelio vėžius, numatoma už 10-20 metų kilsianti pasaulinė pandemija.
  Tarp kitko, F. Engelsas mirė nuo burnos vėžio – nuo čiulpimo savo meilužiui K. Marksui, kuris čiulpė tik pinigus iš savo boytoy.
  Marksistai žengia pramintu savo korifėjų keliu.
  Kas iš elgėbėtė nėra marksistas ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: