Aukščiausiame Vilniaus pastate suplevėsuos didžiulė trispalvė (0)

Milžiniška trispalvė danguje | V.Tumėno nuotr.

Milžiniška trispalvė danguje | V.Tumėno nuotr.

Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio iniciatyva artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienai į  Vilniaus televizijos bokštą iškeliama milžiniška (540 kv. m) Trispalvė.

„Vasario 16-oji – ypač svarbi data kiekvienam mūsų šalies gyventojui. Tai mūsų istorija, modernios valstybės kūrimo pamatas, pasididžiavimas ir drauge milžiniškas įsipareigojimas saugoti ir puoselėti tai, kas tikra ir nepalaužiama, – mūsų visų laisvę. Jau trečią kartą susirinkome šioje simbolinėje vietoje – prie Televizijos bokšto, kur žmonės, aukodami savo gyvybes, gynė Nepriklausomybę ir tautiškumą. Susirinkome atiduoti pagarbos kovotojams ir pratęsti prasmingų tradicijų. Vėliavos iškėlimas – tai būdas pasakyti, kad didžiuojuosi ir tikiu savo šalimi. Tai sustiprina vienybės jausmą, įkvepia kurti Lietuvai ir džiaugtis jos pasiekimais“, – sakė premjeras.

Vyriausybės vadovas sakė tikįs, kad šimtai tūkstančių žmonių, kaskart matydami virš sostinės plazdančią Trispalvę, jaus pasididžiavimą savo šalimi ir jos istorija.

Sveikindamas su artėjančia Valstybės atkūrimo diena, Ministras Pirmininkas pakvietė  kelti Lietuvos vėliavas, būti kartu ir nepamiršti apgaubti šiluma, supratimu ir pagarba kiekvieną savo šeimos narį. Nes Lietuvos stiprybė prasideda kiekvieno mūsų šeimoje, kur diegiamos ir puoselėjamos pirmosios ir svarbiausios gyvenimo vertybės.

Milžiniškos Trispalvės iškėlimas Vilniaus televizijos bokšte yra premjero globojamos akcijos „Lietuvos vėliava“ dalis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: