Valgomojo stalas: į ką atsižvelgti perkant? (1)

Valgomojo stalas | audejobaldai.lt nuotr.

Valgomojo stalas | audejobaldai.lt nuotr.

Stalas nėra vien tik paviršius daiktams pasidėti – juk tokiu atveju vakarienę valgytume lėkštes pasidėję ant dėžių. Stalo aukštis, medžiaga, dydis, forma ir stilius yra esminės baldo charakteristikos, derinamos prie žmonių gyvenimo būdo, namuose gyvenančiųjų skaičiaus ir kambario interjero.

Rinkoje siūlomi virtuvės stalai stebina unikaliu dizainu ir stiliaus įvairove. Medinis stalas – tai absoliuti klasika, daugumoje namų nuo seno džiuginantis ilgaamžis pasirinkimas. Žmonės renkasi kvadratinius ir stačiakampius stalus, nes tokia forma yra patogi indams dėlioti bei, reikalui esant, papildomoms kėdėms pridėti. Visgi apvalūs stalai leidžia virtuvėje elgtis ne taip įpareigojančiai, nes dėl apvalių kraštų juos galima statyti bet kurioje vietoje.

Stikliniai ir metaliniai stalai prideda interjerui šiuolaikiškumo ir suteikia didesnės erdvės pojūtį dėl šviesių spalvų ir stiklo. Jeigu gyvenate nedideliame bute, tačiau mėgstate priimti svečius, rinkitės ištiesiamą stalą.

Akmeninis stalo paviršius gali atrodyti itin prabangiai ir stilingai, tačiau jo rinktis nerekomenduojama auginantiems mažamečius vaikus – akmuo greitai sugeria skysčius, todėl išpiltų sulčių dėmes bus sunkiau išvalyti.

Valgomojo ir virtuvės stalai – tai šeimas ir draugus jungiantis baldas, prie kurio ne tik valgoma, bet ir švenčiama, žaidžiama, kalbamasi. Ką jau kalbėti apie stebuklus, kuriuos jis gali padaryti jūsų interjerui. Dėl to norime palinkėti neatmestino baldo pasirinkimo!

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Skalvis:

    Man svarbu , kad stalas būtų ąžuolo, apskritas ir be metalo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: