„Litexpo“ parodų centre – susitikimas su garsių serialų ir komiksų žvaigždėmis (nuotraukos) (0)

Gabrielius Liaudanskas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Gabrielius Liaudanskas | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Trečią kartą į „Litexpo“ parodų centrą lankytojus savaitgalį kvietė ilgas tradicijas turintis populiariosios kultūros renginys „Comic Con Baltics“, suteikiantis galimybę susitikti su žvaigždėmis iš garsiausių Holivudo projektų ir televizijos serialų. Lankytojai  turėjo galimybę gauti originalų žvaigždės parašą ar su juo nusifotografuoti, įsigyti kolekcinių daiktų. Renginio metu buvo galima pamatyti naujausius kino filmų pristatymus ir išbandyti kitokį kino potyrį virtualios realybės kino teatre.

„Nuostabu matyti tokią gausią ir taip entuziastingai nusiteikusią renginio lankytojų auditoriją. Taip pat – charizma ir gera nuotaika spinduliuojančius mūsų svečius. Nors renginys trunka vos dvi dienas, tačiau jo organizavimas – visų metų darbas, tad atmosfera, tvyranti „Litexpo“ šį savaitgalį yra geriausias šio darbo įvertinimas. Savaitgalis turėtų būti tikrai įspūdingas“, – atidarymo metu kalbėjo „Comic Con Baltics 2019“ organizatorius Tomas Vievesis.

Tarp renginio svečių buvo galima sutikti seriale „Vedęs ir turi vaikų“ Badą Bandį įkūnijusį JAV aktorius Deividą Faustino, kitiems šeimos nariams, panašu, taip ir nepavyko tarp savęs susitarti. Aktorius nustebo, kad šis televizijos serialas Lietuvoje buvo toks populiarus, jog yra rodomas iki šiol ir juokavo manantis, kad serialo žiūrovų pasaulyje jau nebėra.

Po „Litexpo“ vaikštinėjo serialų „Vaikštantys numirėliai“ ir „Vakarų pasaulis“ bei žaidimo „Grand Theft Auto V“ žvaigždė Stivenas Ogas (Steven Ogg) bei viena pagrindinių serialo „Vikingai“ aktorių Džordžija Herst (Georgia Hirst).

Renginio metu lankytojai taip pat susitiko su kitas garsiais Holivudo aktoriais ir internetinių komiksų kūrėjais, stebėjo kvalifikacinius pirmojo Lietuvoje FAI dronų lenktynių pasaulio taurės etapo skrydžius, išskirtiniais kostiumais stebinančius cosplay pasirodymus. Viena ryškiausių renginio akimirkų tapo superherojų – Kapitono Lietuvos ir Kapitono Amerikos – susitikimas.

Prie renginio jau rečius metus prisijungė Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos kariuomenė, o šie metai jiems tapo išskirtiniais minint 15-ąsias NATO ir 70-ąsias organizacijos metines.

Renginio akimirkos – A. Sartanavičiaus nuotraukose.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: