Tradicinių šeimų eitynės Bernardinų sode prasidės šiandien 12 val. Galimi netikėtumai (video) (11)

Kristupas Krivickas su šeima | asmeninė nuotr.

Kristupas Krivickas su šeima | asmeninė nuotr.

Birželio 8 d. 12 val. Vilniaus Bernardinų sode vyks prigimtinių šeimų eitynės arba neoficialus pasivaikščiojimas šeimomis, kaip skelbia jų įkvėpėjas ir organizatorius – žurnalistas ir prodiuseris Kristupas Krivickas. Taip pat, jau ne paslaptis, jog į šį šeimų pasivaikščiojimą neigiamai sureagavo LGBT ir jos rėmėjai, teigiantys, jog šeimų pasivaikščiojimas Bernardinų sode tą pačią dieną, kaip ir planuojamas LGBT paradas – yra iššūkis prieš LGBT ir visuomenės supriešinimas.

Savo feisbuko (Facebook) paskyroje K. Krivickas gegužės 29 d. pranešė, jog skirtingai, nei planuota, LGBT savo parado laiką perkėlė tam pačiam metui, kaip ir „Tradicinių šeimų eitynės“ – iš anksčiau planuotos 13 valandos į 12.00. „Ir dar – labai įdomus pokytis, sakyčiau. Gėjų, lesbiečių, biseksualų, transeksualų paradas, turėjęs prasidėti 13 val. ir vykti Gedimino prospekte, dabar, kaip anonsuojama, persikėlė į 12 val ir Bernardinų sodą, kur kaip tyčia vyks „Tradicinių šeimų eitynės“. Intriguojanti bus vertybinė akistata, sakyčiau“, – parašė žurnalistas.

Vienam feisbuko (Facebook) lankytojui pakomentavus „Ar nebus tik susirėmimų“, – Kristupas Krivickas logiškai ir su optimizmu atsakė: „Jeigu mus atakuos įsiaudrinęs LGBT aktyvas tai mus gins saugos ir [mums] padės Lietuvos policija“.

Papildomai prodiuseris savo laiko juostoje pasidalijo optimizmą žadinančiu LGBT aktyvisto įrašu, kuriame Aistis Mickevicius“ skelbia tam tikras mintis žadinantį šūkį: „Dauguma kyla prieš tradicines mažumas“. Ir iš tiesų – kas Lietuvos valstybėje dauguma ir kas mažuma? Kad diktuoja taisykles, o kas prie jų taikosi?

Savo oficialią poziciją tuo atžvilgiu išreiškė kai kurie interneto portalai, pareiškę, jog atvirai remia LGBT judėjimą ir keletas didesnių Lietuvos-užsienio įmonių bei, žinoma, naujai susikūrusi liberali „Laisvės“ partija, kurios dalis steigėjų ir yra LGBT nariai.

Tačiau Lietuva negirdėjo atviros politinių partijų ir vyriausybės pozicijos, neskaitant keleto Seimo narių, išdrįsusių atvirai išsakyti savo nuomonę. Vienas jų Rimantas J. Dagys – paskelbęs: „Dauguma gyventojų mano, jog seksualinių mažumų eitynės prieštarauja visuomenės dorovei“

Psichologė Eglė Mirončikienė savo feisbuko (Facebook) paskyroje pasidalino savo mintimis apie visa tai: „Kaip pavadinti LGBT renginį, kurį didžioji Lietuvos gyventojų dalis laiko prieštaraujančiu dorovei? Kaip pavadinti eitynes, kurias toleruoja ir palaiko vos 20 proc. tautiečių? Tai gryno plauko struktūrinė ir kultūrinė prievarta. Ji negali skatinti pakantumo, simpatijos ar meilės. Prievarta gali skatinti tik prievartą, priešiškumą ir neapykantą. Galiu žavėtis menininkais, specialistais, žinovais, bet nesutinku ploti katučių sekso ekstremalams, lovos akrobatams, pojūčių gurmanams, pasitenkinantiems ypatingu, šokiruojančiu, visuomenės normas laužančiu būdu. Ir visai nesvarbu, kokia jų orientacija. Nesutinku vertinti žmones pagal jų elgesį lovoje, pagal jų intymias praktikas, pikantiškus potraukius.

Man ir didesnei visuomenės daliai ši jų asmeninio gyvenimo sritis neturi jokios vertės. Galiu tai toleruoti, bet nesiruošiu už tai nei mylėti, nei gerbti. Pasakysiu daugiau – negerbiu visų, kas savo paklodes iškelia aukščiau visko, negerbiu „aktyvistų“, siurbiančių ES fondų pinigus ir kovojančių su pačių susikurtais priešais, negerbiu prisitaikėlių, žygiuojančių su jais koja kojon ir nedrįstančių pasakyti, kad karalius yra nuogas. Nepaisant to, padaryčiau viską, kad kitoks žmogus nebūtų skriaudžiamas vien už tai, kad jis kitoks“.

Visos šeimos laukiamos šiandien, birželio 8 d. 12 valandą, su vaikais, o kas turite ir su Lietuvos vėliavomis, Vilniaus Bernardinų sode, būtent ir skirtame šeimų poilsiui, su jo žaidimų aikštelėmis, fontanais ir Vilnelės pakrante.

infa.lt pranešimas

Papildyta:

Tuo pačiu laiku (birželio 8 d. 12 val.) Tradicinių šeimų eitynės prasidės ir Kauno Ąžuolyno parke prie Dariaus ir Girėno paminklo., bei Klaipėdoje – senamiestyje prie Meridiano, bei Šiauliuose – prie „Lapės“ (metalinės skulptūros).

 

Kristupo Krivicko „tradicinių šeimų“ eitynės Bernardinų sode.

Posted by DELFI.lt on 2019 m. birželio 8 d., šeštadienis

Kategorijos: Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

11 komentarų

 1. Gabrielius:

  Ginkime savo vertybes! Už tradicinę šeimą!

 2. Bartas:

  Šeima yra Tauta. Tauta tai LIETUVA!. Saugokime Vyro ir Moters Sąjungą. Lietuviai turi teisę į išlikimą.

 3. Gaudimantas:

  Gėjai, lesbietės , transseksualai yra nelaimingi žmonės, besitikintys kompensuoti savo jaučiamą nepilnavertiškumą tokiais sambūriais…

 4. Diedas:

  Krivickas eina Gražulio ir Puidoko pėdomis.
  Gimsta naujas, “gelbėtojas”.
  Kokiu reikia būti primityvu, kad taip dešovai rinkt politinius dividentus..
  Aš pats žmones vertinu ne pagal tai, į kurią skylę ir su kuo jie drožiasi.
  Tik padugnės giriasi su kuo ir kiek kartų padarė.
  Svetimi lovos reikalai man neįdomūs..
  Taipogi ir Krivicko.

 5. Grasinimas gražia forma?:

  Simonko apie Nausėdos poziciją LGBT: duokime šiam prezidentui šimtą dienų
  – delfi.lt/news/daily/lithuania/simonko-apie-nausedos-pozicija-lgbt-duokime-siam-prezidentui-simta-dienu.d?id=81401437
  Jei nesutiks v dobrovolno-prinuditeljnom poriadke, tai?..

 6. ŽEMAITIS:

  Šaunuoliai tradicinės šeimos!
  Šaunuoliai ir LGTB bendruomenės nariai!
  Visi žmonės privalo ginti savo teises. Ir aš didžiuojuosi savo šalimi, kurioje gali laisvai reikšti nuomonės ir vienokių, ir kitokių pažiūrų žmonės.
  Už pilietiškumą pagarba Krivickui, pagarba Simonko!

 7. Žemyna:

  Gaila, kad dalis žmonų iki tokio lygio save nuvertina, kad iš paskutiniųjų siekia visiems įteigti, jog vienintelis dalykas, kuo jie verti viešumoje prisistatyti, tėra jų lytinių santykių ypatumai.
  Tartum žmonijos protas per visą savo istoriją tik tiek ir pažengė, kad susivokė, jog egzistuoja sueitis, ir dabar klykauja, džiūgauja „milžinišku savo proto ir mąstymo šuoliu”…

 8. Gal nuotaiką pagerins::

  Kauno senamiestyje – neįprastai pasipuošęs bėgantis vyras (vaizdo įrašas)
  – diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/kauno-senamiestyje-neiprastai-pasipuoses-begantis-vyras-917316
  Gal kas pabandys pakartoti?
  O „Alkas” tą, katram pavyks, gal garbės Alkiečiu paskelbs?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: