Kokybiška lovatiesė miegamajame: gražu ir patogu (1)

Kokybiška lovatiesė miegamajame | tavosapnas.lt nuotr.

Kokybiška lovatiesė miegamajame | tavosapnas.lt nuotr.

Be ko neįsivaizduojamas miegamasis? Be lovos. O ši – be lovatiesės. Gera tekstilė yra svarbi kiekvienuose namuose, o lovatiesė – ne šiaip papildomas atributas. Kaip pabrėžiama tekstile prekiaujančioje parduotuvėje TavoSapnas.lt, kokybiškas lovos užtiesalas gali ir erdvę pagyvinti, ir patalynę apsaugoti. Kaip? Skaitykite toliau.

Nemonotoniški audiniai

Pasižvalgius po išradingų siuvėjų šedevrus tampa akivaizdu: tai nepaprastai ryšku. Ir ne vien tiesiogine prasme, o ir perkeltine, turint galvoje išraišką, originalumą.

Tai gali būti ir subtilus interjero papildymas, ir ta „vyšnia ant torto“, dėl kurios visas kambarys įgauna energijos. Plati ne tik spalvų paletė, bet ir raštai – nuo languotos klasikos iki visuomet žavingo gėlių dvelksmo, nuo smulkesnių dekoro elementų iki didelių, besitęsiančių per visą audinį.

Tinkamai pasirinkę galite kone koreguoti kambario proporcijas. Pavyzdžiui, jei patalpa gana siaura ir norėtumėte vizualiai išplėsti, labai pasitarnaus lovos užtiesalas su skersai einančiomis juostomis.

Kambarys monotoniškas, beveik vienspalvis? Kodėl gi nepasirinkus margumyno, atsversiančio blankumą?.. Kiekvienam atvejui (ir kiekvienam norui) gali būti rastas gražiausias tekstilės gaminys.

Praktinė nauda

TavoSapnas.lt lovatiesės ne tik stilingos, bet ir praktiškos, todėl miegamojo erdvė įgauna tai, ko norime visi: gerokai paprasčiau tvarkytis.

Tai ne vien interjero dizaino klausimas. Tai sykiu ir švaros bei ilgaamžiškumo užtikrinimas. Vertinate tvarkingumą? Tuomet įvertinsite ir kokybišką lovatiesę, nes ši apsaugos patalynę nuo dulkių kaupimosi.

Patalynę, ypač jei ji su ryškesniais ornamentais, veikia saulės spinduliai. Turėdami lovatiesę būsite ramūs, kad patalai ilgiau išliks kaip nauji, nenubluks.

Dar vienas privalumas yra susijęs su skubia rutina. Juk pasitaiko rytų, kai ruošiantis į darbą tenka skubėti, tada gali nebelikti laiko idealiai sutvarkyti lovos. Tokiais rytais lovatiesė – tikras palengvinimas. Jei truputį pramiegotumėte, sujaukta patalynė nerėš akies, nes bus dailiai užklota. Ji suteiks tvarkingumo įspūdį, bet patiks ne vien pedantams, o šitoks įvairiapusiškumas nepalieka abejonių, kas svarbu jaukiam miegamojo kambariui, kuriame būtų miela praleisti vakarą su knyga ir tiesiog saldžiai išsimiegoti.

Platus pasirinkimas ir tėvams, ir vaikams

Aktualu paminėti, kad gaminiai – įvairių matmenų. Tai reiškia, kad turėtumėte išsirinkti nepriklausomai nuo lovos dydžio. Užtiesalų, skirtų vaiko kambariui, taip pat netrūksta. Dizainas mažiesiems tikrai patiks: nuo piratų iki automobilių, nuo paukštelių iki lėktuvų tematikos.

Pasižvalgyti po asortimentą ir išsirinkti gerą lovatiesę siūlo parduotuvė TavoSapnas.lt. Čia stilius ir praktiškumas dera kartu – taip sukuriamas jaukus miegamasis, kuriame gera atsipūsti, malonu užsnūsti, puikiai išsimiegama ir kurio interjeras džiugina kaskart pravėrus duris.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

1 komentaras

  1. be gumos:

    Ne mažiau kaip lovatiesė, taip ir paklodė labai svarbi. Kaip smagu būna, kai pasikeiti paklodę po savaitės miegojimo, atrodo, kad nauja lova! https://namutekstile.lt/patalyne/paklodes-su-guma-be-gumos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: