„Žalgirio“ arenoje – dvi tarptautinės visų veislių šunų parodos (nuotraukos) (0)

Tarptautinė šunų paroda Kaune | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Tarptautinė šunų paroda Kaune | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Kauno „Žalgirio“ arenoje šį savaitgalį verda ne krepšinio aistros. Nors aistrų čia išties netrūksta. Mat  tarptautinių visų veislių šunų parodų KAUNO NUGALĖTOJAS 2019 ir KIKOS TAURĖ 2019 dalyviai varžosi dėl kandidato į tarptautinio grožio čempiono titulus. Šiais metais tai pirmas toks renginys, jį organizuoja Lietuvos kinologų mėgėjų sąjunga.

Pasak sąjungos prezidentės Kornelijos Butrimovos, kuri  ir pati savo namuose turi nemažą būrį augintinių,  daugiausia į parodą registruota prancūzų buldogų ir retriverių. Sutikome ir nemažą būrį airių seterių, kolių, nykštukinių pinčerių, taksų ir daugybę kitų keturkojų, kurių veislę mums, neprofesionalams, įvardyti sunku. Dalyviai atvyko ne tik iš Baltijos kaimynių, bet ir iš Skandinavijos šalių, Vokietijos, Prancūzijos. Juos vertina tarptautiniai ekspertai.

Kornelijos Butrimovos teigimu, kokie ir kiek dalyvių susirenka į parodas lemia koks teisėjas vertina konkrečią veislę. Jei tai geras, žinomas tam tikros veislės specialistas  – būtent tos veislės atstovų registruojama gausiau.

Apsilankę „Žalgirio“ arenoje žiūrovai gali ne tik pasigrožėti įvairių veislių šunimis, stebėti ekspertizę ringuose, jaunųjų vedlių konkursus. Abi dienas jų laukia ir pramoginė programa. O norintiems įsigyti augintinį – tai puiki proga pasikalbėti su šunų savininkais ir veisėjais, išgirsti visą informaciją apie dominančią veislę iš pirmų lūpų ir tiesiogiai pabendrauti juos dominančias augintiniais.

Parodoje laikėsi alkas.lt žurnalistai Ditė Česėkaitė ir Arūnas Sartanavičius.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: