Populiariausios procedūros atliekamos implantologijos centre (0)

pixabay.com nuotr.

pixabay.com nuotr.

Sveiki dantys – tai ne tik patrauklus vaizdas, bet ir puiki bendra žmogaus savijauta. Tie laikai, kai odontologo kabinete suteikiamos tik plombavimo ir danties traukimo paslaugos, jau seniai praeityje. Šiuolaikinė medicina siūlo begalią procedūrų, padedančių džiaugtis sveikais dantimis. Tad, ką mums gali pasiūlyti implantologijos centre  dirbantys specialistai?

Kiekvienas implanotologijos centras, tausojantis  klientų sveikatą ir savo gerą vardą, dirba su naujausia technika ir naudoja gydymo priemones, atitinkančias šiuolaikinės medicinos poreikius ir visus saugumo reikalavimus. Klientų tarpe yra pačios populiariausios dantų gydymo įstaigos, kurios bendradarbiauja su teritorine ligų kasa ir suteikia savo paslaugas išsimokėtinai. Pasidomėjus, kokios procedūros yra pačios populiariausios, ne vienas implantologijos centras pateikia platų savo paslaugų spektrą:

Dantų protezavimas. Kai įprasto dantų plombavimo negana, dantis tenka protezuoti. Netekus dantų susilpnėja kramtymas, todėl pakinta  mitybos įpročiai. Tai neigiamai veikia visą žmogaus virškinimo sistemą. Pirmos konsultacijos metu gydytojas apžiūri paciento dantis, įvertina situaciją ir kartu su pacientu aptaria gydymo galimybes. Tuomet padaroma panoraminė visų dantų rentgeno nuotrauka. Dažnai prieš protezavimą dar atliekama profesionali burnos higiena.

Dantų implantavimas. Ši procedūra dažniausiai atliekama netekus vieno ar keleto  dantų. Dantų implantai sugrąžina normalią kramtymo funkciją ir gretimi dantys bei dantenos nepajunta jokios apkrovos. Šis gydymo būdas užtikrina natūralią danties išvaizdą bei apsaugo nuo tikimybės ateityje naudoti išimamus protezus. Procedūra atliekama vietinėje nejautroje, todėl skausmo visiškai nejusite. Visa procedūra trunka iki valandos, todėl vienu metu galima atstatyti kelis dantis. Jau sekančią dieną pacientai jaučiasi darbingi.

Terapija. Šiuo terminu paprastai vadinamas dantų plombavimas. Plombuoti dažniausiai prireikia dėl karieso, lūžusio danties, nusidėvėjimo, estetikos tikslais ar keičiant senas plombas. Plomba yra pritaikoma pagal paciento sąkandį, nupoliruojama ir išblizginama. Po plombavimo iš karto galima valgyti ir gerti.

Endodontija. Taip vadinamas danties šaknų kanalų gydymas. Jei dantis yra giliai pažeistas, bakterijos pasiekia nervą ir kraujagysles. Tuomet senas kanalų užpildas pašalinamas, išvalomas ir užpildomas iš naujo. Sėkmingai atlikus endodontinį gydymą, visiškas kaulo atsistatymas galimas tik po kelių mėnesių. Tačiau jaučiami nemalonūs simptomai praeina po keletos dienų, kai kuriais atvejais – savaičių.

Be jokios abejonės tai tik pačios populiariausios procedūros. Jūsų pasirinktas implantologijos centras suteiks reikiamų žinių apie visas savo teikiamas paslaugas ir pritaikys atskiram atvejui reikalingiausią gydymą.

Kategorijos: Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: