„Kelionių kompasas“: „Adventur 2018“ (I) (video) (0)

Alvydas Vaicekauskas ir Gerimantas Statinis | Alkas.lt nuotr.

Alvydas Vaicekauskas ir Gerimantas Statinis | Alkas.lt nuotr.

„Kelionių kompasas“ laidoje kalbiname žmones 6-oje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2018 – Keliauk kitaip“, kuri vyko sausio 26–28 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, Vilniuje

„National Geographic Lietuva“ vyr. redaktorius – Frederikas Jansonas pristatė naują, specialiai Lietuvos 100-čiui išleistą leidinį apie Lietuvą, kuriame pasakojama apie vietas, kurios nėra populiarios ir kviečia skaitytojus atrasti mūsų šalies naujus istorijos ir gamtos objektus. Vienas iš jų – Rokiškio rajone tyvuliuojantis Apvalaso ežeras, kurio kontūrai Lietuvos formos ežeras – kone tiksli Lietuvos žemėlapio kopija. 

Prienų rajono meras Alvydas Vaicekauskas pasidalijo mintimis, kad Prienų rajono savivaldybė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos žurnalistų sąjunga ir tapo Mato Šalčiaus kūrybinio konkurso premijos mecenate. Savivaldybė nutarė šitaip įamžinti garsų savo kraštietį ir keliautoją, kurio tėviškė yra Prienų rajone, Čiudiškiuose.   

Prienų rajono mero patarėja Jūratė Zailskienė pristatė originalų Mato Šalčiaus lagaminą, o taip pat šešias tarpukaryje išleistas keliautojo ir žurnalisto parašytas „Svečiuose pas 40 tautų“ knygas. 

Žinoma žurnalistė, kelionių laidų autorė ir prodiuserė Birutė Balynienė dalijosi savo įspūdžiais iš „Adventur 2018“ parodos, prisimindama prieš dešimtmetį rengtas parodas, jų tendencijas ir lankytojus.

Laidą veda: kelionių žurnalistas – Gerimantas Statinis.

Kategorijos: Alko radijas, Gamta ir žmogus, Kelionės, Kelionių kompasas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: