Kauno modernas – A. ir P. Galaunių namuose (nuotraukos) (0)

Iš parodos | D. Slavinsko nuotr.

Iš parodos | D. Slavinsko nuotr.

Dailininkas Deivis Slavinskas – nenuilstantis Kauno meninio gyvenimo metraštininkas. Beveik tuo pat metu, kai Kaune, žymiajame Lapėno name vyko Dainiaus Lanausko ir Lauros Bohne organizuota Art Deco paroda, Galaunių namuose muziejuje taip pat atidaryta paroda „Kasdienybės geometrija. Art Deco Kauno interjeruose“. (Adresas: Galaunių namai, Vydūno 2, Kaunas.).

Apie moderno stilių Kaune, bet galime pasakyti ir kitaip – apie Kauno moderną, jau davėme nuorodų praeitoje savo publikacijoje. Tik tada, regis, nepabrėžėme, kad Kauno modernui būdinga daug tautiškų detalių, tiksliau – iš jo skleidžiasi lietuvių liaudies meno dvasia. Atidžiai žiūrėkite į nuotraukas ir pamatysite, pajusite – ir suvaltietiškas tulpes, ir savitą to meto manierą austi, tapyti, ir čiurlioniškumą, ką sakyti apie patį Mikalojų Konstantiną Čiurlionį.

Saugu, jauku, dvasiškai ramu panirti į Galaunių namuose sukurtą atmosferą. Kad taip visiems tokios nuotaikos ir aplinkos per Kalėdas!

Paroda surengta iš antikvaro Gintauto Makionio, Nacionalinio Mikalojaus Konstantino Čiurlionio muziejaus ir privačių rinkinių.

Paroda veiks iki 2018-05-31. Muziejaus darbo laikas nuo pirmadienio iki penktadienio 10–16 val.

Deivis Slavinskas parodoje | Asmeninė D. Slavinsko nuotr.

Deivis Slavinskas parodoje | Asmeninė D. Slavinsko nuotr.

Siūlome savo skaitytojams D. Slavinsko nuotraukų galeriją ir iš šios parodos:

Kategorijos: Fotogalerijos, Kultūra, Menas, Naujienos, Saulės arkliukai, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: