Kodėl visuomenei prireikė ginti Lietuvos miškus? (0)

miskas_zum.lt

zum.lt nuotr.

Gruodžio 14 d., ketvirtadienį, 10 val. naujienų agentūros BNS spaudos konferencijų salėje Sąjūdis už Lietuvos miškus rengia spaudos konferenciją tema „Kodėl visuomenei prireikė ginti Lietuvos miškus?“.

Praėjusį šeštadienį įsisteigusio visuomeninio judėjimo vadovai pristatys sąjūdžio reikalavimus LR Seimui, Vyriausybei ir prezidentei dėl vykdomos valstybinių miškų valdymo reformos.

Spaudos konferencijoje dalyvaus:

Gintautas Kniukšta – Sąjūdžio už Lietuvos miškus pirmininkas, žurnalistas;

Remigijus Lapinskas – Sąjūdžio už Lietuvos miškus pirmininko pavaduotojas, Pasaulio biomasės energetikos asociacijos prezidentas;

Rimantas Braziulis – Sąjūdžio už Lietuvos miškus pirmininko pavaduotojas,  visuomeninės organizacijos „Lietuvos žaliųjų judėjimas“ pirmininkas;

Inga Ruginienė – Lietuvos miško ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacijos pirmininkė;

Petras Budvytis – Telšių miškų urėdijos Mostaičių girininkijos girininkas.

BNS spaudos konferencijų salė įsikūrusi prekybos centro „Panorama“ verslo centre adresu Saltoniškių g. 9, Vilnius. Į BNS biurą pėsčiomis galima patekti pro įėjimą į prekybos centrą iš T.Narbuto g. pusės bei liftu pakilus į 3 aukštą. Automobiliu rekomenduojama įvažiuoti iš T.Narbuto g. pusės į stovėjimo aikštelės – 1 arba – 2 aukštą bei liftu, esančiu geltonojoje zonoje, pakilti į 3 aukštą.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: