Signataras Z. Vaišvila kalbės apie Lietuvos teisingumo konvulsijas (tiesioginė transliacija) (11)

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Birželio 29 d. 10.30 val. Vilniuje, Seimo spaudos konferencijų salėje įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila spaudos konferencija. Joje signataras ir jo bendraminčiai, remdamiesi asmenine patirtimi ketina atskleisti tikrąjį Lietuvos teisingumo veidą.

Prabėgus vieneriems metams nuo 2016 m. birželio 29 d. nelaimės, kai signataras Z. Vaišvila patyrė itin sunkius sužalojimus, jis vėl grįžta į viešą gyvenimą – gali išeiti į viešumą ir bendrauti su žmonėmis.

Spaudos konferencijos Z. Vaišvila kartu su bendraminčiais žada kalbėti apie Lietuvos teisingumo grimasas – jam iškeltas baudžiamąsias bylas, turto pasisavinimus ir kitus nuostabą keliančius dalykus, vykusius teismuose tuo metu, kada medikai gelbėjo jo gyvybę ir jį mokė jį gyventi iš naujo.

Pasak Z. Vaišvilos jo patirtų Lietuvos teisingumą atstovaujančių pareigūnų poelgių ir veiksmų kitaip nei lietuviško teisingumo konvulsijomis pavadinti jau nebeišeina…

Žiūrėkite tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją:

Spaudos konferencijos dalyviams klausimus galima užduoti ir internetu – ČIA (veiks tik vykstant spaudos konferencijai).

Po spaudos konferencijos, nuo 12 valandos, signataras Z. Vaišvila visus su juo pabendrauti norinčius pakveitė prie KGB rūmų – Gedimino pr. 40, Vilniuje:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: