Uždrausta į Ukrainą atvykti Eurovizijos dainininkei J. Samoilovai (7)

J. Samoilova | vk.com/clubjuliasamoilova nuotr.

Julija Samoilova | vk.com/clubjuliasamoilova nuotr.

Ukrainos saugumo tarnyba (UST) Rusijos daininkei Julijai Samoilovai (Самойлова, Юлия Олеговна), kuri paskirta atstovauti savo šalį Eurovizijoje, tris metus uždrausta atvykti į Ukrainą. Apie tai pranešė UST atstovė Jelena Gitlianskaja

„UST trims metams uždraudė į Ukrainos teritoriją patekti Rusijos pilietei J. Samoilovai. Sprendimas priimtas atsižvelgus į gautus duomenis apie pažeistus Ukrainos įstatymus“, – pabrėžė J. Gitlianskaja.

2015 metais minėtoji dainininkė lankėsi laikinai okupuotame Krymo pusiasalyje, ten dainavo ir pažeidė į šią teritoriją patekimo įstatymus.

Eurovizijos atstovai išplatino pranešimą, kuriame gerbia šalies pasirinkimą, bet sieks ieškoti bendro susitarimo.

Eurovizijos dainų konkursas šiemet vyks Kijeve gegužės mėnesį.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .

7 komentarai

 1. Vidas:

  Iki ko nusirito, žema. Įdomu ką apie tai mano eurovizijos organizatoriai?

 2. Vytis:

  Merginą įviliojo į spąstus – ji pati to nesupranta

  • dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

   Pritariu, ją pasinaudota. Ko gero net nesutikti neturi teisės. Internete sklando blogerio Paus144 nuomonė, kad jeigu Ukraina būtų priversta šią dainininkę įsileisti, tai tada Ukrainos valdžios pareiga būtų Ukrainos karo su Rusija invalidus vežimėliuose atvežti klausytis jos dainos pirmoje eilėje, kad suprastų pasaulis, su kuo turi reikalą.

 3. Žemyna:

  Jiems tinka net pačios niekingiausios priemonės savo provokacijoms surengti. Nepasibodi net žmogaus invalidumą ir nesiorientavimą tam panaudoti. Mat, yra tikri, jog Europos „lygios galimybės” „tolerancijos kitokiems” ir visokie kiti, čia visai ne vietoje, bet taikysimi principai neleis Ukrainai jos neįsileisti. Kad dabar visokios tarptautinės org-jos mirtinai užšantažuos Ukrainą.
  O Kremlius tada rodys ilgą nosį: mat ir vėl ir visą ES apgavo, ir Ukrainą vėl išprievartavo (ir vėl Kijeve Kremliaus tvarką įvedė). Jų nesveikas protas vertins tai kaip pergalę, o ne gėdą.
  Gaila merginos. Išties gaila, kad „Tėvynė” ja lyg daiktu naudojasi.
  Įsiazartinusio Kremliaus nesustabdo net rizika, jog Ukraina visgi gali užsispirti, neįsileisti, o neįgali mergaitė tai daug skaudžiau pergyvens, negu fiziškai sveikutėlė.
  Tačiau nusileisti irgi nevalia, nes „kartą pabandęs negali sustot”. Tad ir Kremlius, jei jam tai išdegs, tik plės tokio purvino lygio provokacijas kitų skaudinimo kaina.

  • Pikc:

   Žiūriu, kažkaip visi automatiškai nusprendė, kad ten vargšė naivi Kremliaus apgauta mergužėlė. O kuo remiantis taip manote? O arši koloradikė-krymnašystė būti negali? Ar vežimėlis tam – kliūtis?

 4. Bravo, šaunuoliai ukrainiečiai. Tiesiai šviesiai į akis okupantams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: