Prašoma panaikinti P. Gražulio teisinę neliečiamybę (1)

Petras Gražulis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Petras Gražulis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis prašo panaikinti Seimo nario Petro Gražulio neliečiamybę tiriant bylą dėl piketo prie prokuroro Irmanto Mikelionio namų.

Tyrimą dėl tuometinės „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos narių P. Gražulio, Kęsto Komskio ir Valdo Vasiliausko surengto piketo prie prokuroro I. Mikelionio namų Generalinė prokuratūra pradėjo praėjusių metų kovą.

Piketas buvo surengtas, kai prokuroras pareiškė, kad kreipsis į Europos Parlamentą ir prašys panaikinti partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderio Europos Parlamento nario Rolando Pakso neliečiamybę tiriant galimos korupcijos bylą.

Teisėsauga įtaria, kad „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės vadovas Gedvydas Vainauskas sutarė su R. Paksu, jog šis už beveik 10 tūkst. eurų vertės kyšį paveiks statybų inspektorius, kad šie leistų naudoti naują „Norfos“ parduotuvę Prienuose. Tiek R. Paksas, tiek G. Vainauskas bylą prieš juos vadina politizuota ir savo kaltę neigia.

Iš visų trijų protesto akcijos dalyvių į Seimą buvo perrinktas tik P. Gražulis.

Už trukdymą prokuroro veiklai Baudžiamajame kodekse numatyti viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .

1 komentaras

  1. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

    Šiap tai tas vyrukas Petras Gražulis gal ir visai neblogas. Be tuo piketu ĮRODĖ, kad jis nori paslėpti KORUPCIJĄ po ikiteisminių duomenų neskelbimo skraiste. O tokius LAUK, LAUK iš Seimo. Be to ponas Petras Gražulis tikrai yra Seimo konstitucinių nusikaltėlių sąraše, žiūrėkite 2016-8-12 straipsnį “Seimo konstituciniai nusikaltėliai”. O tai reiškia, kad ponas Petras Gražulis priklauso ne šiaip nusikaltėliams, bet konstituciniams nusikaltėliams ir turi būti IŠGRAMDYTAS iš Seimo kaip ir kiti….. sąrašiniai ir visi kiti neteisėtieji. Skaitykite mano 2017-3-11 straipsnį “Okupuota nepriklausomybė”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: