J. Pagojus traukiasi iš teisingumo ministro pareigų, nepradėjęs dirbti (1)

Julius Pagojus | LSDP, V. Šereikos nuotr.

Julius Pagojus | LSDP, V. Šereikos nuotr.

Paskirtasis premjeras Saulius Skvernelis trečiadienį, lapkričio 30 dieną, pranešė, kad Julius Pagojus jo vadovaujamoje vyriausybėje negalės eiti teisingumo ministro pareigų.

Praėjusiais metais už vairavimą neblaiviam J. Pagojus yra baustas ir atimta vairavimo teisė iki 2017 metų.

Julius Pagojus sureagavo paprašė būti atšauktas iš teisingumo ministro posto. Apie tai jis paskelbė savo „Facebook“ paskyroje.

„Dėkoju Jos Ekscelencijai Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei ir paskirtajam Ministrui pirmininkui Sauliui Skverneliui už išreikštą pasitikėjimą.

Deja, matydamas, kad kilęs ažiotažas dėl mano praeities klaidos trukdo ir trukdys naujajai Vyriausybei, o ypač man labai svarbiai Teisingumo ministerijai, normaliai pradėti darbus, paprašiau paskirtojo Ministro Pirmininko atšaukti mano, kaip Teisingumo ministro, kandidatūrą į XVII-osios Vyriausybės narius. Tikiuosi, kad mano prašymas bus patenkintas ir Vyriausybė galės netrikdomai pradėti įgyvendinti savo užsibrėžtus tikslus.

Viešoje erdvėje buvau apkaltintas melu, todėl noriu pabrėžti, kad niekada nemelavau nei pareigūnams, nei Teismui. Savo gynybai išnaudojau teisines priemones, galutinio teismo sprendimo nekvestionavau ir jį vykdžiau.

Ačiū visiems, kurie mane palaiko ir supranta“, – rašoma soc. tinklo pranešime.

„Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atsižvelgdama į Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė Julių Pagojų iš patvirtintos Vyriausybės sudėties“, – rašoma Prezidentūros pranešime.

Kategorijos: Lietuvoje, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: