Jau ir Kaune galima pasivažinėti oranžiniais dviračiais (0)

Kauno sav. nuotr.

Kauno sav. nuotr.

Kaune pradėjo veikti bendrovės dviračių ir automobilių dalijimosi paslaugos. Tikimasi, kad Europoje populiari dalijimosi ekonomikos tendencija Kaune bus įvertinta miestiečių ir sėkmingai prigis.

„Po kruopštaus pasirengimo pradedame teikti dalinimosi transportu paslaugas Kaune. Žinome, kad kauniečiai su nekantrumu laukia „CityBee“ paslaugų, – dar nepradėjus veiklos, Kaune jau turime netoli 1000 naujų registruotų vartotojų, nekantraujančių išbandyti „CityBee“ automobilius bei dviračius. Šiandien pristatome populiarią Europoje paslaugą ir skatiname išbandyti alternatyvius nuosavam transportui kelionės būdus“, – teigia bendrovės direktorius Aurimas Drūtys.

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis teigė, kad miestas visuomet siekė ir siekia būti novatorišku bei naujoves pozityviai priimančiu miestu. „

Šiuo metu Kaune yra 150 dalijimuisi skirtų dviračių. Jie išdėstyti centrinėje miesto dalyje ir kitose Kauno vietose įrengtose stotelėse.

Pasak A. Drūčio, planuojama, kad iki 2016 m. pabaigos Kauno mieste automobilių parką sudarys 100 automobilių ir viso bus atidaryta 50 stotelių.

Dviračių nuomos paslauga gegužės mėnesį galės naudotis tik „Android“ programėlės naudotojai, tuo tarpu likusiems mobiliųjų telefonų operacinių sistemų vartotojams ji bus pasiekiama nuo birželio.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: